Żel odświeżający do higieny intymnej

Żel odświeżający do higieny intymnej

Utrzymuje higienę i daje uczucie świeżości. Posiada właściwości przeciwbakteryjne i łagodzące. Stosowany regularnie zmniejsza skłonność do podrażnień, pozostawia delikatny, odświeżający zapach i zapewnia uczucie świeżości.

nieodżałowany

Nie mogę go odżałować... Bardzo ładnie pachniał, odświeżał, był delikatny, nie podrażniał. Duże, ładne opakowanie z dozownikiem. Niestety, został wymieniony w ramach serii Lirene na o wiele gorszy. Nie daje 5 gwiazdek, bo w wyniku dalszych poszukiwań okazało się, że do higieny intymnej znacznie lepsza jest pianka.

zły

na poczatku bardzo mi sie podobal, ale po jakims czasie dostalam uczulenia i na pewno to jego wina bo po zmianie na inny plyn wszelkie objawy ustapily.
Nie polecam a wrecz odradzam.

polecam

Metodą prób i błędów dotarłam do Erisa i chyba przy nim pozostanę na dłużej:) BArdzo dobry płyn do higieny intymnej, delikatny, a na długo odświeża, miło acz nienachalnie pachnie i ma estetyczne, wygodne opakowanie - czegóż chcieć więcej? :D

Bordowe usta H&M

Super!

Dla mnie super. Mam wersje z ekstraktem z lukrecji. Ladne, funkcjonalne opakowanie, bardzo stabilne i szczelene, sliczny kolor zawartosci no i ten zapach - delikatny i przesliczny :D Uczucie swiezosci utrzymuje sie baardzo dlugo, niweluje wszelakie podraznienia. Jest jak dla mnie bardzoo wydajny.

rzadki żelik

Nie podzielam ekstatycznych zachwytów...Prawdą jest, że wygląda bardzo ładnie: estetyczny i stabilny pojemnik (+duża ilość), ładny kolor. Gorzej, jak się przechodzi z fazy kontemplacji do fazy użytkowania. Nie mam wprawdzie nic do zarzucenia działaniu - jest łagodny, świeży (moim zdaniem zapach powinien być trochę mniej intensywny), ale jest ale..Pompka niewygodna - powinna chodzić bardziej płynnie i bez wysiłku. No ale załóżmy, że mam taką feralną pompkę.. ale nie jest to jedyny kłopot sprawiany przez nią (pompkę). Otóż połączenie niezbyt gęstej konsystencji z siłową pomką, pośpiechem i korzystaniem z niej w różnych pozycjach doprowadza do wystrzałów z żelu, które wcale nie trafiają do dłoni, ale lecą na odległość 1,5m trafiając w brzeg wanny lub kafelkę...Czyli: dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy...

Bardzo bardzo dobry:)

Jest idealny. Pieknie pachnie:)))Spelnia wszytskie obietnice producenta.Poreczne opakowanie z pompka:)I jest naprawde bardzo delikatny

bardzo dobry

Delikatny, ale skuteczny,ma ładny zapach, który nie jest jednak nachalny.Bardzo wydajny i baaaardzo go dużo w bardzo poręcznej i ładnej buteleczce,poza tym tani! Nie mam mu nic do zarzucenia, ale nie powalił mnie na kolana, mam innych ulubieńców.:) Jednak polecam!

Używam pierwszego opakowania,które wystarczy mi na pewno na bardzo długo.

aaa!

Przepiękny kolor i zapach. Nie chowam go ze wstydem, że używam "czegoś takiego" po kątach. Doskonale myje, świetny na miesiączkę - łagodzi skórę podrażnioną pospaskami.

cudo

Spełnia WSZYSTKIE obietnice, które są napisane na opakowaniu(i w zgłoszeniu).Daje uczucie absolutnej świeżości, a jest przy tym bardzo łagodny.Jest też wyjątkowo wydajny.

Higiena doskonała

Niesamowicie udana kosmetyczna nowość, jak niewiele innych godna polecenia.
Ma śliczne opakowanie, bardzo ładnie wyglądające w łazience, przystępna cenę, dużą pojemność (300 ml), adekwatny do właściwości zapach - niby-kwiatowy, ale na szczęście bardzo szybko ulatniający się. Skutecznie neutralizuje naturalny zapach podczas higieny właśnie przez stopienie sie z nim, a nie próbę zagłuszenia nahalną konwalią, czy miętą.
Co dalej - jak zwykle produkt firmy Eris jest bardzo delikatny i łagodny w działaniu i w tym wypadku mu się to chwali pod niebiosa - jak zapewnia producent moża nim myć dowolną część ciała bez obaw o niepożądane skutki. Skutecznie dezodoruje, ma żelową konsystencję, rzadszą, niż się spodziewałam widząc opakowanie. Sądziłam również, że będzie wydajniejszy - ale to może wina częstego używania i rzeczywiście do wszystkiego - myję nim nawet dłonie.