Hydra Therapy, Krem aktywnie nawilżający na dzień

Hydra Therapy, Krem aktywnie nawilżający na dzień

Krem przeznaczony do cery suchej, odwodnionej i wrażliwej. Głęboko nawilża 24h, wygładza zmarszczki. Wyjątkowy krem o delikatnej konsystencji, już od chwili nałożenia błyskawicznie dostacza skórze substancji nawilżających, skutecznie gasi jej pragnienie. Aktywne składniki pobudzają wewnętrzne nawilżenie i zatrzymują - wiażą wode w naskórku. Krem wygładza zmarszczki spowodowane wysuszeniem skóry, zapobiega jej wiotczeniu i starzeniu, ujedrnia i uelastycznia. Tworzy na powierzchni warstwe ochronną, hamujacą utratę wilgoci, dlatego cera na długo pozostaje miękka i pełna blasku, odzyskuje delikatność i komfort. Preparat idealnie sie wchłania i natychamist łagodzi widoczne skutki zmeczęnia i wysuszenia. Uczucie trwałego, nieustającego nawilżenia sprawi, ze cera odzyska swoj naturalny i zdrowy wyglad. Doskonała baza pod makijaż.
Zawiera witaminę E, Shea Butter, Hydravin (tzw. "magnes wilgoci"), Hibiscin (tropikalne mleko roślinne), filtr UVB.

Sredni

Taki sobie. Fajna zwarta konsystencja. Pozostawia skore gladka, mieciutka. Niestety efekt nawilzenia nie jest dlugi... a to jest jego glownym zadaniem.

Używam tego produktu od:nie wiem

Miłe zaskoczenie

Na ten krem namówiła mnie pani w drogerii. Trochę z nieufnością do niego podchodziłam.
Nie mam cery suchej tylko mieszaną ale za to odwodnioną i podrażnioną przez klimatyzację. Z opisu krem wydawał się idealny. I rzeczywiście spisał się całkiem nieźle.
Dobrze się wchłania i nawilża. Jednak z tym 24 godzinnym dogłębnym nawilżaniem to trochę przesada. Po prostu nawilża. W pracy nie czułam dyskomfortu co zdarzało mi się przy innych kremach. Chociaż jak wychodziłam z pracy to czułam, że skóra jest trochę odwodniona i że konieczny jest natychmiastowy demakijaż i kolejna porcja kremu. Nie uczulił i nie podrażnił. Nadaje się pod makijaż mimo, że pozostawia delikatny film na twarzy.. Spokojnie można na nim rozprowadzić podkład i nic się nie wałkuję. Pisanie, że krem wygładza zmarszczki spowodowane wysuszeniem jest trochę bez sensu bo każdym dobrym kremem nawilżającym jeśli się posmarujemy to one nam znikną.
Szkoda tylko, że ma takie tandetne opakowani, z którego ściera się napis. Ja lubię gdy dobry krem jest zamknięty w ładnym pojemniczku, wtedy buzię i oko cieszy taki krem.

Używam tego produktu od: kończę pierwsze
Ilość zużytych opakowań: 2 miesiące

nie ufam mu

niby jest a go nie ma
tzn ze po posmarowaniu wnika gleboko i moze az za gleboko ze z wierzchu skory czuje jakbym niczym buzi nie posmarowala!!! jest dosc gesty ale nie tłuści.
Nawilzenie takie jak wszedzie- troche trwa i przemija.

Używam tego produktu od:kilka tyg

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Lubie, mimo.

Mimo, ze dziwacznie jak dla mnie smierdzi typowymi polskimi kosmetykami z bazaru. Tak pachnialy kremy mamy, kiedy bylam jeszcze mala, i jakies takie wspomnienie mi zostalo, ze swiat jednak pedzi kurcze do przodu, a cos co ciagle tym pachnie, nie wrozy nic dobrego. i draznil mnie ten zapach.
Draznilo mnie tez opakowanie - proste, tandetne wrecz, plastikowe, nieladne po prostu. Zapytano mnie na przyklad po co stoi mi na toaletce pusty krem, on byl pelny, tylko wlasnie takie wsiowe lekkie (najtanszym kosztem pudelko). Ogolnie z zewnatrz kicz. Moze dla niektorych to niewazne, dla mnie jak najbardziej, i ubolewam, ale wiecej z tych powodow wlasnie, nie zakupie.
Zawartosc - bardzo przyzwoita. To po prostu swietny krem nawilzajacy : doskonale sie rozprowadza, idealna konsystencja, latwo i szybko sie wchlania, nawilza na dlugo buzie, ujednolica koloryt cery, genialnie nadaje sie pod makijaz. Porzadny, bardzo porzadny kosmetyk. DO tego niedrogi, wiec naprawde warto wyprobowac.

Używam tego produktu od: 2msc
Ilość zużytych opakowań: 1.