Mouthwash Anti-Tartar (Woda do płukania ust zapobiegająca powstawaniu kamienia nazębnego)

Pomaga powstrzymać rozwój bakterii, ograniczając powstawanie osadu i kamienia nazębnego, pomagając jednocześnie zachować zdrowe zeby i dziąsła. Zapewnia długotrwały świeży oddech.

Cena: 5,99zł/ 500ml

ZWYKLACZEK

Daję 4 gwiazdki, ponieważ uważam, że cena tego produktu jest adekwatna do jakości, a co do zapewnień producenta to mam zastrzeżenia.

Zalety
-oczyszcza trudno dostępne miejsca
-działa antybakteryjnie
-delikatny
-niska cena

Wady
-nie zapewnia długotrwałego świeżego oddechu

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Nie nie nie !!

Oj nie zdecydowanie odradzam tym osobom, które borykają się z nadwrażliwością dziąseł. Miałam żółty płyn, kompletnie mi nie pomógł, a wręcz przeciwnie , moja nadwrażliwość się nasiliła. Do tego ten straszny alkohol ! Myślałam, że mi buzię wypala ! Zdecydowanie odradzam, wracam do elmexa (jak na razie najlepszy z przetestwanych przeze mnie płukanek do ust). Nawet nie wiem w sumie za co te pół gwiazdki, może za to, że dzięki Bogu nie straciłam za dużo pieniędzy na to dziadostwo.

Fajny

+tani
+ przyjemnie odswieża oddech
+ nie jest bardzo piekacy
+przyjemny smak
+ usuwa te zanieczyszczenia do ktorych trudno dotrzec szczoteczka

Polecam i sama na pewno wyprobuje inncyh wersji tego plynu :)

Używam tego produktu od: luty 2012

depilacja jak się przygotować

Niezbędnik

Wypróbowałam chyba wszystkie z tej serii: niebieski, żółty i czerwony.

Stwierdzam, że ten żółty extra mocny pasuje mi najbardziej, niemalże już nie mogę się bez niego obejść. Jest znacznie silniejszy od pozostałych dwóch i to doskonale czuć ;). Dla mnie to plus, choć wytrzymanie zalecanych 30 sekund bywa wyzwaniem.

Doskonale spełnia swoje zadanie, odświeża oddech na długo, czuje się, że bakterie wymordowane, a zęby odczuwalnie gładkie i dobrze oczyszczone.

Podsumowanie:

- brak

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 20

może być

Dobry płyn, który odświeża usta, usuwa brzydki zapach. Uzupełnia działanie pasty do zębów. Nie wiem, czy zapobiega powstawaniu kamienia, ale myślę, że chyba tak, bo nie mam z tym problemu. Co dla mnie ważne nie pali w usta! A co zdarza się w takich płynach. Dobra cena, średnia wydajność. Miałam ciemnoniebieski.
Używam tego produktu od: miesiąc, może troszkę więcej
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Naprawdę dobry

Kupuję regularnie, ponieważ to naprawdę dobry produkt za niską cenę. Jestem wierna niebieskiej wersji, tej przeciwko tworzeniu się kamienia nazębnego.

Płyn bardzo pomaga mi w pielęgnacji. Odświeża oddech, nie "sklejając" przy tym zębów - aż się zdziwiłam, czytając jedną z poprzednich recenzji. Nie jest bardzo ostry w smaku, a jestem na to szczególnie wrażliwa, czyż po niektórych pastach i płynach do płukania ust szczypią mnie dziąsła. Nalewam odrobinę do nakrętki, czasem dodaję trochę wody, i to wystarczy.

Jest to duże ułatwienie w pielęgnacji jamy ustnej, ponieważ po użyciu tego płynu mam wrażenie, jakby czyścił on również te przestrzenie między zębami, gdzie nie dotrze szczoteczka.

Używam tego produktu od: około roku, może dłużej
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Domestos do paszczy ;)

Kupuję go stale od 1,5 roku. Najczęściej ten czerwony lub niebieski. Fajnie spełnia swoje zadanie odświeżające jame ustną. Faktem jest, że jest wyjątkowo mocny i piecze przy płukaniu, ale akurat ja uwielbiam to uczucie, więc dla mnie to plus. Nie zauważyłam zapobiegania płytce nazębnej, ale nie stosuję go tak regularnie jak zaleca producent, więc nie moge sie czepiać.
Cena jest największa zaletą i dlatego gości u mnie stale.
POLECAM :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: duuużo.... myślę, że powyżej 10 szt

mocny!

Skuszona promocjąi niską ceną nabyłam niebieską wersję.

Potwierdzam, płyn jest bardzo mocny i nie nalewam całej zakrętki...jak dla mnie to plus,super odswieża oddech.
Przede wszystkim też doskonale spełnia podstawową funkcję czyszczenia jamy ustnej po posiłku. Działa tam gdzie szczoteczka nie sięga.

Polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia?
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

nie ideał, ale..

płyn kupuję głównie z powodu ceny
jest mocny, piekący, z intenywnym posmakiem eukaliptusa
wytrzymanie zalecanego czasu płukania najczęściej jest dla mnie niemożliwe, ale mój TŻ uwielbi to pieczenie więc co człowiek to opinia
płyn odświeża, posmak eukaliptusa czuć jeszcze ze 20 minut co najmniej
zęby robią się po nim śliskie, gładkie, całkiem przyjemne
dla mnie ważne jest, że o ile po większosci past do zębów mam sucho w ustach i ciagle chce mi sie pić, tak po tym płynie ślina wydziela się w większej ilości, więc problem znika
daję wysoką ocenę też ze względu na to, że to najtańszy płyn jaki znam

Używam tego produktu od: z pół roku

Mocny produkt

Mam żółty ekstra mocny, tak przynajmniej nazywa się w wersji niderlandzkiej. Kupuje go bardziej mój mąż, ale i ja używam od czasu do czasu. Całkiem przyzwoity produkt, dobrze oczyszcza zęby, są po nim mile śliskie, a oddech bardzo długo świeży. Mocny, wypala gardło, ale za to daje efekt jakiego nie osiągniemy najlepszymi gumami do odświerzenia oddechu. Polecam!

Używam tego produktu od:czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań:kilka razem z mężem

mocny

Uzywam go od tygodnia dwa razy dziennie badz tez w ciagu dnia jak nie chce mi sie zebow myc po posilku. Jest to moj pierwszy plyn do plukania. silnie mi się odklada osad na zebach, a akurat ten byl w Rossmannie, wiec postanowilam wyprobowac.

Jest rzeczywiscie tani, ale tez i mocny. Dla mnie to troche za mocny! Ja nalewam tylko pol nakretki. Ostry i mam nadzieje,ze bedzie powstrzymywac rozwoj bakterii. Plyn jak plyn.

Na razie trudno ocenic, ale mysle, ze bede go i tak kupować moze zamiennie z innymi, gdyz plyn i nici dentystyczne to jednak sprzymierzency naszych zebow :)Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

starczylo opakowanie na 3 tyg ale po pol nakretki. nie wiem czy wroce jeszcze do niego, bo chcialam poprobowac inne.tego MOC mnie odstrasza :>

strasznie żrący

Kupiłam ten płyn przypadkiem. Nie było mojego ulubionego płynu Elmex i nie chciałam kupować czegoś innego ale musiałam. wybrałam ten bo był niedrogi. Czasami produkty niedrogie są całkiem skuteczne. Niestety nie tym razem.
Strasznie żrący. Po wypłukaniu nim ust czućwe w oddechu alkohol (niestety jest na alkoholu). Smak ostry, nieprzyjemny, napewno nie mietowy.
Nie mam zdania co do tego jak działa na kamień - zbyt mało razy go używałam.
Nie kupię wiecej i nie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze (i ostatnie!)