Pharmaceris, A, Opti-Sensilium Cream (Duoaktywny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy)

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji dojrzałej skóry wokół oczu, która jest wrażliwa i skłonna do alergii. Krem posiada skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe dzięki zawartości peptydu z sekwencją aminokwasów, który usuwa wszystkie typy zmarszczek, ujędrnia i nawilża. Badania konsumenckie dowiodły zmniejszenia widoczności zmarszczek u 67% badanych oraz zlikwidowanie objawów zmęczenia skóry i worków pod oczami u 56% badanych. Krem odżywia, rewitalizuje i nawilża zmęczoną skórę dzięki woskowi z oliwek oraz zawartości mieszaniny naturalnych olei z babassu, passiflory i ryżu, które ułatwiają przenikanie substancji odżywczych w głąb skóry i zapobiegają jej wysuszeniu. Krem nie powoduje podrażnień, działa łagodząco i kojąco.
Efekt wg producenta: redukcja zmarszczek i objawów zmęczenia skóry wokół oczu widoczna już po tygodniu stosowania. Zaleca stosować codziennie przez minimum 4 tygodnie.

z pompką
krem
10 – 50ml

No, a mnie niestety uczulił...

Tak jak w temacie. Wprawdzie podrażnienia oczu po kosmetykach to moja zmora i zdarzają mi się często - to jednak od kremu z serii dla alergików nie spodziewałam sie takiej zdrady. A reakcja alergiczna jest oddalona w czasie o 2 dni i stopniowo narasta. Tak więc nie skojarzyłam jej od razu z tym kremem. Piszę, żeby ostrzec ewentualne alergiczki. Bądźcie czujne. Może uczulić!

Lekki

Plusy:
+ nie podrażnia
+ wydajny
+ opakowanie: b.wygodne i zgrabne
+ konsystencja: przyjemny kremik
+ nie podrażnia

Minusy:
- cena
- b.lekki, w gorsze dni nawet za lekki

Dobry krem

Produkt ma bardzo fajne opakowanie - porządne, z pompką, która tłoczy krem do samego końca i można dozować jego odpowiednią ilość. Sam krem jest bardzo wydajny i starcza na długo.
Co do działania - krem jest delikatny dla skóry i bardzo dobrze nawilża. Skóra wokół oczu jest zdecydowanie lepiej nawilżona i gładka, cienie i worki mniejsze. Co do działania na zmarszczki - jestem 25+ i działam póki co profilaktycznie, więc czas pokaże ;)
Krem jest dobry, jednak dość drogi. Z tego powodu raczej do niego nie wrócę.

depilacja brwi

Przyjemny nawilżacz, ale dla 20-latek

Krem ma swoje niezaprzeczalne plusy - cena, opakowanie, brak zapachu i podrażnień, wchłania się super. Nawilża. Ale ta przeciwzmarszczkowość w nazwie to pic na wodę. Niestety. Nie zauważyłam żadnego wpływu na tzw "fine lines" pod oczami, a znam kremy, które potrafią je spłycić i rozjaśnić tą okolicę.
Poza tym krem niezły - lekki, łatwy i przyjemny w użyciu. Pod makijaż też daje radę.
Może się sprawdzić jako nawilżacz pod oczy dla młodych dziewczyn, ale dla tych palących, zarywających noce i po 25 roku życia - już smarowidło jest za słabe. Szkoda.

Ilość zużytych opakowań: 2 op

bardzo dobry

pharmaceris A (w odrużnieniu od pharmaceris T) u mnie sprawdza się rewelacyjnie

plusy:
+nie uczula! ani nie podrażnia
+nawilża
+dobrze się wchłania
+nadaje się pod makijaż
+łagodzi

minusy:
-cena
-nie sądzę by działał przeciwzmarszczkowo

Super

Mam co prawda 21 lat, ale również suchą i skłonną do odwadniania się skórę, dlatego wybieram kremy, a zwłaszcza kremy pod oczy, do skóry starszej niż moja. Od kremu oczekuję przede wszystkim nawilżenia oraz tego, aby mnie nie podrażniał.

Ten krem spełnił moje wszystkie oczekiwania i gdyby nie cena/wydajność byłby moim KWC.

DOSTĘPNOŚĆ: Apteki, w tym w SuperPharm. Dla mnie bardzo przyjaźnie, cena w aptekach internetowych jest podobna do ceny w aptekach stacjonarnych.

CENA/POJEMNOŚĆ: 30zł za 15ml, czyli średnia (bo są droższe i to znacznie, ale też tańsze) i standardowa pojemność. Jak za kosmetyk apteczny super.

OPAKOWANIE: Świetne, pompka typu Airless, która nie dość, że jest hiperhigieniczna to jeszcze pozwala na zużycie kosmetyku do końca. Design bardzo mi się podoba, dodatkowo dozowanie nie jest zależne od pozycji, w której jest przechowywany produkt. Pompka umożliwia dość precyzyjne dozowanie produktu. Jedyną wadą może być fakt, że nie możemy w łatwy sposób skontrolować ilości pozostałego produktu i mnie zaskoczył moment, w którym już nie byłam w stanie wydobyć kremu.

KONSYSTENCJA/ZAPACH: Biały, bezzapachowy. Dość gęsty jak na krem pod oczy - porównałabym go do śmietany 30%.

SKŁAD: Zaczyna się od prostej i skutecznej w nawilżaniu gliceryny, a kolejne dodatki (np. olej z passiflory) wspomagają to nawilżenie działając wieloskładnikowo. Dosłownie kilka uwodnionych sylikonów, aby zabezpieczyć tę skórę przed nadmierną utratą wody. Alantoina, która łagodzi. Brak najbardziej newralgicznych konserwantów ani supstancji zapachowych. Jak dla mnie miodzio;)

DZIAŁANIE: Na mnie - rewelacyjne. Kiedy zaczynałam używać ten krem miałam przesuszoną i bardzo zmęczoną skórę okolic oczu - przedtem trafiałam na kilka kiepskich produktów z rzędu, które nie dbały wystarczająco o moją skórę. Krem ten naprawił sytuację w 3 dni. Faktycznie, przez pierwszy tydzień używałam go sporo aby przywrócić odpowiedni poziom "zadbania" skóry pod oczami i absolutnie ten krem zrobił wszystko, a nawet więcej. Rewelacyjnie koi skórę, nie ma mowy o żadnym pieczeniu, nawet jeśli przez nieuwagę dostanie się do oka. Nawilżenie utrzymywało się 24h - zdarzyło mi się nie nałożyć raz kremów na noc i rano wszystko miałam suche, ale okolice oczu najmniej.
Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe - nie oczekiwałabym cudów. Owszem, krem znacznie przyczynia się do prewencji ze względu na rewelacyjne nawilżenie, ale to nie chirurg plastyczny, aby nam je zlikwidować. Ja jako takiego problemu ze zmarszczkami nie mam, jedynie lekkie wgłębienia mimiczne - krem faktycznie na tyle ujędrnił skórę, że stały się mniej widoczne.

WYDAJNOŚĆ: Tu jest problem: krem wystarczył mi na dokładny miesiąc użytkowania. Jest to dla mnie trochę zbyt mała wydajność, ale faktycznie musiałam się nauczyć aby stosować dobrą ilość kosmetyku. JAk dla mnie - jedyna wada produktu.

POSUMOWANIE: Super. Moje oczekiwania krem spełnił na 6+. Polecam osobom chcącym dogłębnie nawilżyć skórę pod oczami. nie polecam, jeżeli ktoś oczekuje, że krem zlikwiduje wszelkie oznaki starzenia.

Do kremu na 100% wrócę, jeżeli będzie w promocji, szczególnie w zimie. Jednakże w tej chwili od miesiąca używam podobnego produktu z FlosLeku (delikatny krem nawilżający na okolice oczu i ust), który minimalnie mniej koi skórę, natomiast również dobrze nawilża i jest znacznie bardziej opłacalny cenowo (19zł/30ml).

Używam tego produktu od: czerwiec 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno (15ml)

Średni

Krem jest wydajny i ma fajne opakowanie z aplikatorem. W konsystencji jest nie za rzadki i nie za gęsty. Po aplikacji szybko się wchłania nie pozostawiając lepkiej, wyczuwalnej warstwy i nie podrażnia skóry. Dzięki niemu skóra jest przyjemnie nawilżona, ale nie zauważyłam żeby w jakiś sposób przyczyniał się do likwidacji zmarszczek.

Słaby ;(

PLUSY:
- kremik jest lekki
- nie podrażnia
- nawilżenie jest ok

MINUSY:
- cena
- słabe działanie przeciwzmarszczkowe ; znikome
- objawy zmęczenia nie znikają...

Używam tego produktu od: kwiecień 2012

fajny

bardzo fajny kremik, szybko się wchłania, bardzo ładnie nawilża, pozostawia uczucie fajnej świeżości i nawilżenia. Ładnie i szybko się rozprowadza. łatwa aplikacja.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Przecietny

Z oszczędności sięgnelam po ten krem. I żałuję.
Przez takie kremy bardzo się zniechęcam do Pharnacerisu.

+ nawilża przeciętnie
+ przyjemna lekka acz treściwa konsystencja
+ lekko odzywia
+ wygodne, higieniczne opakowani
+ szybko się wchłania
+ nie roluje się
+ bezzapachowy
+ nie uczula
+ nie powoduje opuchnięc
+ wydajny

- niestety nie rusza zmarszczek, nawet poprzez głebokie nawilżenie czy odzywienie
- brak kwasu hialuronowego

Krem przeznaczony jest dla osób conajmniej w przedziale 25+ a radzi sobie gorzej niż Chronolys, czy Avene.Jest to dobry krem, ale niestety nie jako prewencja przeciwzmarszczmkowa. Tu radzi sobie słabo. Dobrze nawilża, lekko ujędrnia i nic poza. A szkoda. A przecież istnieją skuteczne dermokosmetyki o działaniu przeciwzmarzczkowym dla wrażliwców, a Pharmaceris niestety takich nie oferuje...dlaczego?

Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 1x15ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Bez rewelacji

Kupiłam ten krem skuszona pozytywnymi recenzjami na wizażu. Oczekiwałam ponadprzeciętnych efektów lecz niestety tu nastąpiło lekkie rozczarowanie. Krem owszem - dosyć ładnie nawilża, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu, nie podrażnia, ale zmniejszenia zmarszczek i zniwelowania zmęczenia skóry pod oczami, które obiecuje producent, niestety nie zauważyłam.
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko dalej polować na KWC w tej kategorii :)

taki sobie

Zwykły nawilżacz - chociaż nawilżenie nie jest znowu takie spektakularne, mam wrazenie ze 2 razy tańszy ziaja sopot spa daje podobny efekt - a przy tym fajnie pachnie ;)

Raczej nie wygladza linii, chociaż może to moja subiektywna opinia, lekki, nie obciąża,ładnie się wchłania - nadaje się pod makijaż. Do podstawowej pielęgnacji może być, jednak bardziej wymagające osoby mogą być rozczarowane..

Opakowanie fajne i higieniczne, z tej serii jednak chyba wolę już żel który chociaż lepiej radzi sobie z poranną opuchlizną..

Ilość zużytych opakowań: 1.