Viva Color Mousse - pianka koloryzująca 6-8 myć

Viva Color Mousse - pianka koloryzująca 6-8 myć

Delikatna pianka kloryzująca nadająca włosom pełne życia i połysku kolory, łatwa i bardzo wygodna w użyciu, łagodna dla włosów, bo nie zawierająca amoniaku ani środków utleniających.

Cena: 12 zł

Jestem na tak :)

Bardzo łatwa w użyciu- bez problemów rozprowadziłam, włosy były ufarbowane równo. Wydajna- jedno opakowanie starczyło mi na włosy za ramiona. Kolor wyszedł bardzo ładny, zmywał się równomiernie i cały czas wyglądał ładnie. Tyle że całkowicie zszedł nie po 6 myciach, a po jakichś 20, ale mi to odpowiadało. Nie zniszczyła mi włosów. Bardzo dobra do eksperymentów.Ilość zużytych opakowań: 1

ok

Przede wszystkim podoba mi się że produkt jest w piance. Jak dla mnie jest to wygodniejsze w użyciu. Udało mi się rozprowadzić równo. Kolor trzymał się dość długo.

NIC nie warta

Kolor ten płowieje na mojej głowie nadal.<BR>Użyłam pianki o kolorze czarnym. Był to najbrzydszy kolor czarny, jaki kiedykolwiek na włosach miałam - od pierwszej chwili wyglądał - no właśnie, ktoś to już wcześniej zauważył - jak wypłowiała plakatówka. <BR>Na opakowaniu pisze trwałość sześć - osiem myć, które ma się ochotę wykonać od razu. Włosy wyglądają na sterane zabiegami i wysuszone, matowe i sianowate. <BR>Nie wiem, czy pianka nie spływa po twarzy, trzymałam włosy w czepku i pod ręcznikiem. Niemniej po nałożeniu trzeba włosy rozczesać, by kolor równiej rozprwadzić - by to zrobić trzeba się w nie wedrzeć i część sobie wyrwać. <BR>Ta farba to pomyłka, zastosować ją można tylko po to, by docenić swój naturalny kolor włosów.