Błyszczyk 3D Holografic Brilliant

Błyszczyk 3D Holografic Brilliant

Opis: 3D Holografic Brilliant to trójwymiarowy efekt pełniejszych ust.

Ta kolekcja błyszczyków powstała z myślą o kobietach ceniących delikatnie kryjący kolor, bogaty w migoczące refleksy. 12 kuszących odcieni 3D Holografic Brilliant powstało dzięki połączeniu wielobarwnych pereł dających zaskakujący efekt holograficzny i mikrokryształków zapewniających kuszące lśnienie. Maksymalna ilość ultranawilżających olejków wygładza usta i sprawia, że stają się niezwykle miękkie na długi czas. Nie klei się, nie jest gęsty i smakowicie pachnie, co daje dodatkową przyjemność podczas aplikacji kosmetyku.

Cena: 8 zł

podoba mi się

posiadam odcień 52 - srebrny, z drobinkami, na ustach jest półtransparentny.

błyszczyk jest idealny na codzień. wygląda bardzo naturalnie i do wszystkiego pasuje. drobinki nie wędrują, aczkolwiek nigdy nie miałam z tym problemu. jest dość ciężki, czuć go na ustach i trochę się klei, ale w zamian tak szybko się nie zjada.

bardzo podoba mi się opakowanie. solidne i smukłe. pędzelek też jest wygodny. nakłada dokładnie tyle produkty ile jest potrzebne.

ten błyszczyk do najtańszych nie należy. trzeba za niego dać ok.8-10zł, ale opłaca się.

jedyne co naprawdę mi przeszkadza to zapach. zbyt mocny, sztuczny, chemiczny, może zemdlić.

ogólnie porządny produkt do którego z pewnością wrócę.

Używam tego produktu od: trochę ponad 2 miesięcy

-Fajny Kolor
-Dobrze sie nakłada
-Wydajny
-Tani
-Widoczny połysk i fajnie wyglądają na ustach sa błyszczące i pelne
-Ładne opakowanie
-Nawilza i pielęgnu
Jedyny mały minusik to ze troche sie kleji.
Gorąco polecam

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie całego

mój ulubiony

Ja posiadam błyszczyk w kolorze malinowym. Jest on moim ulubionym błyszczykiem.

Zalety:

+ intensywny kolor
+ opakowanie
+ konsystencja
+ trwałość
+ ładnie podkreśla usta
+ wydajny

Wady:

- nie zauważyłam.

Zapach nie jest najlepszy, ale po nałożeniu w ogóle go nie czuć. Uwielbiam ten produkt i polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Bardzo średnio

Wychodząc na imprezę zakupiłam ten błyszczyk w sumie tylko na jedną noc. Teraz używam go sporadycznie.

Zapach średni, nie drażni ale również nie powala na kolana.
Opakowanie bardzo ładne, doskonale leży w dłoni. Jednak aplikator mógłby być lepszy, ten jest dość ciężki - łatwo wydobyć za dużo produktu i wtedy wygląda to mało estetycznie.
Szybko ( a nawet bardzo szybko, w tempie ekspresowym) znika z ust.
Posiada bogatą gamę kolorów.
Prawie w ogóle nie nawilża ust, jednak wychodzę z założenia, że takie błyszczyki mają tylko wyglądać. Dlatego pod niego nakładam pomadkę ochronną i wtedy jest świetnie, a nawet dłużej się utrzymuje na ustach.

Raczej nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: kilka razy użyty

Fajny i nawilża

Mimo, że różowy nie ma efektu mocnego. Dziwny zapach i smak. Konsystencje da się wytrzymać, ale po pewnym czasie się lepi. Nieciekawy, ale da sie wytrzymać.

Używam tego produktu od: dawna

Przeciętny.

Mam odcień 52 taki biały niewidoczny :)
Plusy :
- cena,
- wydajnośc,
- aplikacja,
- kolor,
- trwałość
Minusy :
- nie podobał mi się zapach ( taki gorzki )
- dziwnie sklejał usta, dla mnie duzy minus.

Używam tego produktu od: pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Delikatny na co dzień błyszczyk

W opakowaniu kolor jest soczyście różowy z drobinkami a jak się go nałoży na usta jest praktycznie bezbarwny i lekko widac drobinki :/ W związku z tym jest dobry na co dzień lekki delikatny nie skleja ust , nawilża je. Usta wyglądają delikatnie na pełniejsze. Zapach/smak na początku był to jak by czereśni bądź wiśni, później był jak by przeterminowany a teraz jak by taki lekko delikatny smak-zapach taki błyszczykowaty i dośc specyficzny ale bardziej do zniesienia :) Aplikator ma fajny mnie się podoba. Ciekawie wygląda w połączeniu pomadki o podobnym kolorze daje taki "szklany" efekt ;)

Używam tego produktu od: Około roku
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze zyżułam ponad połowę opakowania

Fajny produkt.

Kolor śliczny, nie tak mocny jak w opakowaniu , idealny do stosowania na codzień. (nr 354)

Błyszczyk ma w sobie wiele połyskujących drobinek dzięki czemu usta wyglądają na pełniejsze , usta ślicznie lśnią ,błyszczyk świetnie wygląda również na szmince .

U mnie wytrzymał ok 4 godzin w tym czasie jadłam i piłam , świetnie nawilża . Nawet gdy już nie widać było go na ustach , wyczuwałam nawilżenie, Delikatny zapach jakby cytrusów , lekko słodkawy . Aplikator całkiem wygodny. Ma fajną gęstawą konsystencje przez co idealnie nadaje sie na lato , nie spływa i nie marze się . Jak za taką cene uwazam że efekt jest fajny i długotrwały.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Całkiem, całkiem...

Kolor kupiłam najjaśniejszy, srebrny. Nadaje ustom ładny połysk, całkiem ładnie pachnie, dobrze się nakłada. Za taką cenę jak najbardziej się opłaca. Efekt całkiem długo się utrzymuje.

Ilość zużytych opakowań: 1, 9 ml

trója

Błyszczyk jak w takiej cenie , gdzie można go znalezc między 8 zł a 13zł, spełnia swoją rolę dobrze.

Moje drogie, które wystawiły 1 gwiazdkę - chyba MOZNA ZDAWAC SOBIE SPRAWĘ, ŻE TAKI BŁYSZCZYK ZA TAKĄ CENĘ NIJAK BĘDZIE SIĘ ODNOSIŁ JAKOŚCIĄ DO BŁYSZCZYKÓW 20 ZŁ I WIĘCEJ.
Kupując zatem ten kosmetyk doskonale wiedziałam, że nie będzie idealny i nie będę z niego w pełni zadowolona, ale jako że lubię sobie poeksperymentowac zdecydowałam się na jego zakup.

PLUSY:
- ładnie wygląda na ustach
- jest nawet trwały
- ma fajne drobinki i ładnie nabłyszcza
- nwaet wydajny

MINUSY:
- skleja usta
- trzeba nałożyc kilka warstw by uzyskac porządany efekt

Suma sumarum wychodzi 3 , bo wiadomo że za taką śmieszną cenę około 8 zł nie będzie miało się nie wiadomo jak wspaniałego błyszczyka. Jeśli któraś z was myśli, że zrobi z wami cuda, to się myli, ale jako błyszczyk, na codzień i bez specjalnych okazji , tylko do nakładania by nie wysuszało zimne powietrze ust, jest ok.

czy kupiłabym go ponownie? Nie wiem, gdybym miała mało kasy w portfelu to tak, ale jeśli mam wybierac to wolę dopłacic do czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: poł roku

świetny

Bardzo go lubie,Mam kolor bezbarwny.Ładnie wygląd ana ustach,trzyma sie dośc dobrze.Dla mnie bardzo fajny.Jest tani.Spełnił moje oczekiwania ;Paa i ślicznie pachnie <3 ;D

Używam tego produktu od: miesiąca :)
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

porażka

kupiłam ten błyszczyk, ponieważ potrzebowałam koralowego błyszczyka (błyszczyku?) mając do wyboru tylko osiedlową drogerię. poszłam, maznęłam, ok, kolor fajny - kupiłam. nie mówię już, że przepłaciłam, jak to często w osiedlówkach bywa - 13zł. po pierwszym użyciu z plusów był już tylko kolor i może to, że delikatnie powiększa. nie mam pojęcia, jaki to kolor - byłam święcie przekonana, że 356, ale nie ma takiego chyba w palecie :D w każdym razie - klei się, śmierdzi (w opakowaniu zapach jest nawet ok) i generalnie nie polecam!