CK One Deodorant Stick - Dezodorant w sztyfcie

CK One Deodorant Stick - Dezodorant w sztyfcie

Dezodorant w sztyfcie z lini zapachowe CK One. Beztalkowy, o delikatnym zapachu wody toaletowej CK One.

Cena: 100zł/ 75g

w sztyfcie
zapachowa

Skuteczny

Kupiłam dezodorant razem z wodą toaletową. Uwielbiam ten zapach. Podoba mi się również krystaliczna konsystencja. Nie klei się ani nie zostawia białych plam na ubraniach. Na mojej skórze zapach utrzymywał się cały dzień.
Odejmuję jedną gwiazdkę za zbyt masywne opakowanie. Miałam problemy z nakładaniem końcówki dezodorantu. Sztyft nie trzymał się już dobrze w opakowaniu i czasem wypadał.

Używam tego produktu od: używałam ponad rok

rewelwcja

napisalam wczoraj recenzje, ktoa zostala usunieta. nie wiem z jakiego powodu.
posiadam ten sam produkt, ktory jest wlasnoscia mojego tż. uwazam ze jest to najlepszy antyperspirant na swiecie. nie zostawia plam na moich czarnych ubraniach, nie daje uczucia ciezkosci nawet po 12 godzinach! jest neutralny dla nosa, ja go nie czuje:) idealna konsystencja! nie trzeba czekac godzin az wyschnie. ciezki, masywny, konkretny kosmetyk. rewelacjaUżywam tego produktu od: podkradam systematycznie od miesiacaIlość zużytych opakowań: jedno

edit- po kilku miesiacach skóra przestaje :łapać" i poce sie tak jak pocilam. odbieram gwiazdki i kwc. kosmetyk jest za ciezki i za drogi jak na takie numery. dziala po czestych zmianach innymi i po goleniu

DOSKONAŁY!!!

jak dla mnie KWC!!! ładnie pachnie, ale dość delikatnie co powoduje ze swietnie współgra z innymi perfumami, jest to przezroczysty żel który nie brudzi ubrań, nawet na czarnej bluzce nie pozostawia zadnych śladów!! rano biore szybki prysznic potem uzywam sztyftu CK i do wieczora mam spokój. Jak dla mnie ten sztyft jest naprawdę rewelacyjny i nie zamienie go nigdy, nigdy na inny! :)

Ilość zużytych opakowań: okolo 10

Margot Robbie Calvin Klein

one

kupilam ponad rok temu w bezclowce. sluzy mi do dzis :)
bardzo odpowiada mi jego postac. lekki, bezbarwny nibyzel. fantastycznie chroni.

do tego uzywam na codzien edt ONE wiec idealnie wspolgra z perfumami.
strzal w dziesiatke :)

Używam tego produktu od: poltora roku
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno wciaz

Świetny

Dobranie dobrego i skutecznego dezodorantu jest w moich przypadku nie lada wyzwaniem.
Ten dezodorant jest świetny - dzięki swej czystej, klarownej konsystencji nie brudzi , nie zostawia brzydkich , białych śladów.
Ładnie pachnie, jednak zapach nie jest nachalny i nie koliduje z zapachem perfum.

Dobrze chroni, nie klei się.
Wydajny!

Jedyny minus to wysoka cena.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

obleci

Dezodorant ma konsystencję przeźroczystego szyftu, jest wydajny, ale jak dla mnie zbyt duże i ciężkie ma opakowanie, które na pewno nie zmieści się w damskiej torebce. Opakowanie też nie za bardzo dopracowane, ponieważ sztyft sam chowa się podczs aplikacji. Używam go tylko zimą, ponieważ na lato jest zbyt słaby. Zapach utrzymuje się dść długo.