Logona, Kokosöl (Olejek kokosowy)

Logona, Kokosöl (Olejek kokosowy)

Olej kokosowy wzbogacony witaminą E pielęgnuje i wygładza wymagające i zmęczone włosy. Odpowiedni także do pielęgnacji skóry.

rewelacja!!

Olejek jest produktem rewelacyjnym. nakladam go na wlosy zaczynajac od koncowek i pozostawiam na noc. nie zaluje go moim wlosom- nakladam dosyc pokazna ilosc-oczywiscie nie przesadzajac. czasami zastepuje mi on te olejki na koncowki typu macademia oil i sprawdza sie zdecydowanie lepiej.
daje piec gwiazdek za:
-wygladzenie,
-nablyszczenie,
-odzywienie,
-piekny wyglad wlosow jak na reklamach po dluzszym okresie stosowania,
-wlosy lepiej sie ukladaja,
-ma przepiekny zapach,ktory nie drazni,
-nie przetluszcza wlosow(myje glowe raz w tygodniu i do piatego dnia mam rozpuszczone \\\'\\\'swieze\\\'\\\' i puszyste wlosy),
-produkt eco,
-wydajnosc,
-cena,
-latwo sie zmywa,
uwazam,ze olejek kokosowy-nie koniecznie tej firmy-powinien byc bardziej doceniony. ma on wszechstronne zastosowanie i swoja cena przebija produkty reklamowane jako bardzo dobre ale duzo drozsze a nie jest gorszy.

Bardzo dobry

Musiałam edytować tę recenzję, ponieważ po dłuższym czasie użytkowanie zupełnie zmieniłam o nim zdanie. Do 4gwiazdek dodaję jeszcze jedną, gdzyż produkt okazuje się rewelacyjny. Plusy pozostawiam bez zmian, cały czas się z tym zgadzam. Co do minusów, usuwam punkt w którym napisałam, że ciężko się zmywa, nie jest to prawdą, owszem dwa razy należy umyć włosy, ale zmywa się dobrze. Co do wydajności, to recenzję tę pisałam 10.12.2012 i muszę przyznać, że ten sam olejek mam jeszcze na półce. Jest bardzo wydajny, a stosuję go co drugie mycie, tak więc kolejny plus. Cena się nie zmieniła, więc cały czas jest minusem, ale jedynym;)

+ wygładza
+ naturalny
+ piękny zapach
+ nawilża
+łatwo się zmywa
+wydajny

- cena (ok. 30zł)

Sądzę, że spełnia wszystkie obietnice producenta, dlatego też jest warty wypróbowania. Olej jest rewelacyjny i naprawdę go polecam. Pewnie go jeszcze kupię, bo sprawdza się świetnie, ale lepiej rozejrzeć się za tańszym odpowiednikiem;)

U mnie sie nie sprawdzil

Generalnie bardzo lubie kosmetyki firmy Logona, ale ten olejek u mnie sie nie sprawdzil. Nie wykluczam, ze glownym tego powodem byla zbyt lakoniczna informacja na opakowaniu... :(
Stosowalam, wcierajac w koncówki wlosow tak jak zwykle postepuje sie z serum do koncówek, niestety dosyc szybko zaniechalam tego, gdyz efekty nie byly zadowalajace:
- Przy nalozeniu mniejszej ilosci nie bylo zadnego efektu, nie zauwazylam jakiejkolwiek regeneracji
- Przy nalozeniu wiekszej ilosci... koncówki byly przetluszczone i tylko tyle

To bylo pare lat temu, niestety wtedy jeszcze nie slyszalam o czyms takim jak olejowanie wlosow. Z informacji na etykiecie tez sie nie dowiedzialam i tym sposobem naturalny, ekologiczny i wcale nie tani olejek przelezal w mojej lazience az sie przeterminowal. Szkoda... A wystarczylo napisac cos w rodzaju \'\'Wmasowac we wlosy od polowy dlugosci na kilka godzin przed myciem wlosow, umyc jak zwykle i nalozyc odrzywke\'\' - moze wtedy moja opinia bylaby bardziej pochlebna... Coz, tego sie nie dowiem, bo raczej nie kupie ponownie ze wzgledu na cene.

Podsumowujac:
+Naturalny, ekologiczny, nie testowany na zwierzetach
+Przyjemnie pachnie kokosem

- Jako \'\'serum\'\' na koncowki nie zadzialal
- Brak informacji o innych mozliwosciach zastosowania na wlosy
- Wysoka cena przy niewielkiej pojemnosci

Używam tego produktu od: uzywalam pare lat temu przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczete

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

Super!!!

W ubieglym roku fryzjerka zdekoloryzowala moja wlosy z ciemnej czekolady do brazu i ten olejek(plus jeszcze inne cuda) pomogl mi przywrocic moje geste i dluuugie wlosy do porzadku:)))Swietnie nawilza i ma super zapach. Polecam wszystkim!!!Używam tego produktu od:roku

nie bede przeplacac

Produkt bardzo dobry, ale... to smo zrobi zwykly olej kokosowy, ktory jest duzo tanszy. Uzywalam go jako maski natluszczajacej. Mielam wtedy jeszcze dosc krotkie wlosy, wiec nic na konce nie bylo mi potrzebne. Bardzo milo sie uzywalo, ale po oleju kokosowym mam to samo co po tym, a pojemnosc jest wieksza i cena mniejsza, wiec nie wiedze powodu, zeby przeplacac u Logona

Używam tego produktu od:rok etmu

Rewelacja!

Wreszcie znalazłam sposób na ujarzmienie końcówek włosów!

Olejek jest świetny - ma stałą konsystencję, która zmienia się w płynną pod wpływem temperatury ciała.
Koncówki całkowicie przestały mi się rozdwajać, wyglądają rewelacyjnie,nie puszą się i w efekcie nie muszę podcinać włosów :)
Jest bardzo wydajny, ma minimalistyczny,całkowicie naturalny skład i świetną cenę. Raz na zawsze pożegnałam się z serami na końcówki włosów, które aż kipiały od chemii i alkoholu!
Z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze