Chanel, Double Perfection Fluide

Chanel, Double Perfection Fluide

Zapewnia naturalny, matowy i jednocześnie promienny wygląd twarzy. Maskuje niedoskonałości cery, nawilża, pochłania nadmiar sebum, matowi i rozświetla, łatwo stapia się ze skórą i w niespotykanie (jak obiecuje producent) łatwy sposób się rozprowadza. Wygładza. Kosmetyk jest bardzo wydajny, ponadto bardzo ekskluzywny - co zobowiązuje. Wysoka jakość niedostępna dla wszystkich - cena tradycyjnie zaporowa.

hmmm w sumie ok.

Wiec tak mam kolorek 50 naturel, dosc ciemny ale lubie takie,puder uzywam dosc długo wiec moge cos napisac na jego temat,konsystencja ok.przy rozprowadzeniu na twarzy troche pudrowa co sprawia ze puder staje sie widoczny na twarzy,zapach ok,niestety buzia zaczyna szybko mi sie swiecic,nawet jak mam ja opruszona pudrem sypkim,czy w kamieniu.

Używam tego produktu od:pol roku

Totalna porażka!!!!

Po Vitalumiere i Pro Lumiere nadszedł czas na Double Perfection. Stwierdziłam (oczywiście Pan;) z Sephory również), że będdzie dla mnie idealny. Dla cery mieszanej, średnio kryjący i pozostawiający świetliste wykończenie. nic z tych rzeczy !!! Kompletna katastrofa, ale do rzeczy:

-nie rozsmarowuje się jednolicie, wchodzi w pory
-uwidacznia suche skórki
-fatalny zapach (jak maggie do zup, który strasznie mnie drażni)
-absolutnie żadnego rozświetlenia to samo jeżeli chodzi o krycie

Pomijam już kwestię ceny. Żeby nie było wątpliwości używam oryginału. Chyba pozostanie zużycie go jako baza pod cienie do oczu, chociaż wątpię czy się sprawdzi...

Ilość zużytych opakowań:1\10 opakowania

nie polecam

Bardzo mnie rozczarował. Nie wiem czemu w nazwie ma " double perfection", bo ani double ani perfection ma się nijak do efektu jaki pozostaje na buźce po jego nałożeniu.
Jest zbyt pudrowy, mało kryjący i niezbyt dobrze sie go rozprowadza. Dla porównania Double Wear EL jest o niebo lepszy w tej kategorii.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry podklad. Lekki, srednio kryjacy, nie powodujacy maski. Bardzo naturalnie wyglada na twarzy, rozswietla. Nie kryje mocno wiec nie ma szans na zatuszowanie wiekszych krost i przebarwien ale na chlodniejsze dni jest naprawde godny polecenia. Brudzi ubrania i leje sie naprawde sporo przez duzo dziure w butelce - to jego minusy - ale troche wprawy i mozna mu to wybaczyc. Na pewno jeszcze do niego wroce.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

maskarada

Testowałam ten podkład długo i namiętnie, obdarzając markę Chanel wielkim kredytem zaufania ;)
Podkład w sumie nienajgorszy, ale niestety mimo dobrania koloru sprawia, że twarz wygląda maskowato, sztucznie i niezdrowo.Podkreśla wszyskie wysuszone miejsca i błyskawicznie znika z przetłuszczających się.
Trzeba na nim "malować" twarz rozświetlaczem a ja nie mam czasu na takie zabawy codziennie rano.
Opakowanie niepraktyczne.

Używam tego produktu od:2 mce testow
Ilość zużytych opakowań: ok 10 ml

świetny

No cóż podkład jest REWWELACYJNEY!!! Świetnie kryje, dobrze się rozprowadza a co dla mnie najważniejsze naprawdę dłuuugo matuję. Jest tylko jeden minus tego kosmetyku: cena;-(((

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dwa

polecam

zaraz po zakupie tego podkładu byłam rozczarowana. wydawało mi się, że nic nie kryje, i w ogóle nie jest wart swojej ceny. Jednak teraz używam go od ponad miesiąca i jestem zauroczona. Można nakładać kilka warstw a cera wygląda bardzo naturalnie, absolutnie go nie widać, delikatnie rozświetla i nadaje ładny koloryt. Mam brzydką cerę, z bardzo rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Ten podkład jako jedyny nie uwypukla porów i nie tworzy maski. Jednak producenci mogli by zmienić zapach ( mnie przypomina przyprawe do zup-magi), i opakowanie: nie widać ile jest w butelce, która zresztą jest nieporęczna.

Używam tego produktu od:miesiąca

wielka szkoda :(

Skusiłam się po przeczytaniu tylu optymistycznych recenzji, a szczególnie tych które opisywały jego podstawową zaletę: krycie. Niestety musze się pożalić. Mam cerę mieszaną i czasem potrzebuję naprawdę dobrego krycia. Niestety po rozprowadzeniu fluidu miałam placki, odstające suche skórki, nie mówiąc już o tym że kilogram więcej potrzebuje go na dłoni niż jakiegokolwiek innego pudru. Chwila nieuwagi i nagle twarz robi się jak maska. Zresztą przy dobrej ilości twarz też wygląda sztucznie i bardzo niechlujnie (byłam nastawiona że z tak dobrym kryciem, twarz może wydawać się nienaturalna, ale przeżyłam gorzkie rozczarowanie po Chanel). Nie używam sypkiego pudru więc może to stad moje ubolewanie i szok. Kolor mam idealnie dobrany, więc tutaj psioczyć nie mogę. Skruszona wracam do (może mniej kryjącego, ale wydajnego i pięknie rozświetlającego) Guerlain, Divinora, Silky-Smooth Foundation Fluid, Semi-Mattjak , a DP własnie robi za zbieracz kurzu. Szkoda.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki

doskonaly

Przetestowalam juz prawie wszystkie podklady z tzw. gornych i dolnych polek. Ten jest zdecydowanie najlepszy dla cery mieszanej. Bardzo dobrze sie rozprowadza, stapia ze skora, jest prawie niewidoczny na twarzy ale dobrze kryje male niedoskonalosci skory. Po kilku godzinach twarz zazyna troche sie swiecic w strefie T, ale jest to normalne. Chyba nie istnieje taki podklad, ktory pozostawalby na twarzy przez 15 h i pozostal przy tym niewidoczny. Dodatkowa zaleta jest szeroki wybor kolorystyczny, gdzie kazdy dobierze cos dla siebie. Ja uzywam odcienia nr. 50 Goraco polecam, ladnie pachnie i jest wydajny.

Używam tego produktu od:grudnia 2005
Ilość zużytych opakowań:jeszcze to samo opakowanie

REWELKA!!!

Testowałam rózne podkłady, różnych firm i w końcu trafiłam na ten... No normalnie idealny, przynajmniej jak dla mnie:D Świetnie się rozprowadza, nie robi maski, moja skóra wyglada bardzo naturalnie.. wszystkie koleżanki myślą ze nie używam podkładu, a jak im mówie że jednak to sa pod wrażeniem:))) jeden z moich ulubionych kosmetyków. Naprawdę godny polecenia;)

Używam tego produktu od:jakiegoś roku

Świetny

mój KWC ! Nie dość, że ma kapitalne kolory dla bladolicych :) to jeszcze nie tworzy maski, a jednak kryje to co potrzeba. Rzeczywiscie świetnie stapia sie ze skórą, w razie potrzeby można nalożyć kilka warstw, a ciągle wygląda naturalnie.

Ideał !!

Mam go od dwóch dni i jestem nim urzeczona. Nie tworzy maski nawet przy kilku warstwach - coraz bardziej kryje a nadal wygląda naturalnie. I pomimo tego, że w pierwszej chwili wydaje się być taki silikonowo-suchy to daje ogromny komfort dla skóry - jak dobry kremik, nic nie wysusza nawet skórek przy nosie nie widać a czoło się nie świeci. Jak to możliwe? mam kolor 20 blady bez różu. Chanel ma najlepsze kolory jak dla mnie.