Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, Delikatna pianka do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, Delikatna pianka do mycia twarzy

Formuła delikatnej pianki do mycia głęboko oczyszcza, jednocześnie pielęgnując wrażliwą skórę twarzy.
Podstawa skuteczności:
* Betaina - zmywa ze skóry wszelkie zanieczyszczenia, zapobiegając uczuciu suchości skóry,
* Sensiline - chroni skórę, ograniczając dostęp substancji drażniących,
* D-pantenol i alantoina - wykazują działanie kojące i łagodzące,
* Glucam i gliceryna - aktywnie nawilżają głębokie warstwy naskórka.
Nie zawiera barwników i substancji zapachowych.

fajna pianka

Piankę poleciła mi koleżanka i nie zawiodłam się na niej (na piance :P). Z racji tego, że w 2009 roku nie miałam żadnych problemów skórnych, to trudno mi ocenić, czy pianka dobrze oczyszczała - ja w każdym razie byłam zadowolona. Sama forma tego produktu mi się podobała - pianka, która jest delikatna dla twarzy i nie podrażnia. Żadnych nieprzyjemnych problemów nie miałam po niej, żadnego ściągnięcia twarzy, podrażnienia czy wysypu krostek, więc uważam, że to dobry produkt.
Nie wiem czy kupię, ponieważ dawno nie widziałam tej pianki, być może ją wycofali. Chociaż mogę się mylić.

Używam tego produktu od: używałam podczas lata 2009

Mój ulubieniec

Mam cerę wrażliwą, dość suchą, ale skłonną do zapychania. Ta pianka świetnie na nią działa.

Plusy:

+ lekka, delikatna konsystencja;
+ brak SLS i środków zapachowych (pierwszy raz spotykam się z kosmetykiem, który NAPRAWDĘ nie ma żadnego zapachu);
+ nie maluję się, więc nie wiem, jak z demakijażem, ale po całym dniu ta pianka świetnie oczyszcza mi cerę;
+ nie podrażnia, wręcz koi wrażliwca;
+ niezwykle wydajna (myję nią twarz raz dziennie i jedno opakowanie starcza mi niemal na rok!)

Minusów nie zauważyłam.

Edit: Po pewnym czasie jestem zmuszona odjąć półtorej gwiazdki ze względu na to, że pianka nie oczyszcza tak dobrze, jak moja skóra tego potrzebuje. Po trzech latach użytkowania dorobiłam się wysypu zaskórników w strefie T. Jednak inne jej aspekty poza dogłębnym oczyszczeniem (którego z resztą producent wcale nie obiecuje) są bez zarzutu.
Używam tego produktu od: marzec 2008

lubie ja

Zawsze wracam do tej pianki po nieudanych przygodach z innymi preparatami do mycia twarzy,bo wiem, że nie podrażni i nie wysuszy mojej wrażliwej cery.

Poza tym lubię czuć na twarzy jej delikatną, piankową konsystencję.
U mnie średnio radzi sobie z makijażem oczu, ale od tego są płyny i mleczka.

co mnie do niej jeszcze przekonało to to,że nie ma SLS i jest bezzapachowa.

Warto spróbować,bo na pewno nam krzywdy nie zrobi.

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami na testowanie innych kosmetyków do mycia twarzy

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Przyjemny zakup

Pianka jest bardzo przyjemna w użytkowaniu. Już sama konsystencja może umilić czas spędzony na demakijażu. Z makijażem radzi sobie nieźle, gorzej z okolicami oczu. Trochę je podrażnia. Obecnie po zużyciu tego produktu przestawiam się na zmywanie twarzy olejkami z BU. Obecnie pianka to mój drugi etap oczyszczenia twarzy po nałożeniu mleczka,a po piance jeszcze płyn micelarny. Dzięki temu mam pewność, że skóra jest domyta. Niemniej jednak polecam zakup do przetestowania. Ja tak zrobiłam i nie żałuję.

Łagodne oczyszczenie

Bardzo przypadła mi do gustu ta pianka.
Jest łagodna dla skóry, po jej użyciu nie mam uczucia ściągnięcia, ani żadnych piekących niespodzianek. Dokładnie zmywa resztki makijażu i gdy jej użyję wreszcie mam poczucie czystej i "domytej" twarzy.
Jest również całkiem wydajna.

Rewelacji nie ma, ale pianka przyzwoita. Po paru tygodniach stosowania zaczęła mnie ściągać. Dobrze oczyszcza. Wydajna to ona specjalnie nie jest, ale da się przeżyć. Reasumując: warto spróbować.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

b. dobra

Stosowałam ją przed rokiem, ale pamiętam że dobrze sie spisywała. Największą zaletą było to, że z łatwością zmywała makijaż i oczyszczała cerę, a także wydajność.

Używam tego produktu od:roku

świetna!

Do zakupu tej pianki skłoniło mnie wcześniejsze korzystanie z żelu o mycia twarzy, który podrażnił moją skórę, mimo że nie mam dużej skłonności do alergii.
Po użyciu tej pianki byłam bardzo zaskoczona jej delikatnością i tym, że daje uczucie zmiękczenia skóry.
Następną jej zaleta jest wydajność: 1/4 opakowania starczyła mi na pół roku ;D
Jedynie słabo radzi sobie z trwałym podkładem, trzeba jej użyć więcej i nieco mocniej pocierać. To jej jedyny minus i właśnie dla tego zdecydowałam się na zakup innego specyfiku.Używam tego produktu od: 6 miesięcy

zaskakująca

Kupiłam tą piankę, gdy w mojej drogerii zabrakło specyfiku, którego zwykle używam.

I muszę przyznać, że zrobiła na mnie tak dobre wrażenie, że chyba zostanę przy niej na dłużej.

Po pierwsze - naprawdę dobrze oczyszcza, dokładnie zmywa makijaż (przy czym - nie używam kosmetyków wodoodpornych) i filtr.
Po drugie - nie uczula, nie podrażnia skóry i oczu.
Po trzecie - jest wydajna. Jedno "pompniecie" wydobywa wystarczającą ilość produktu na umycie skóry bez makijażu, dwa - na pełen i skuteczny demakijaż (nie maluję się codziennie). W efekcie - w ciągu trzech tygodniu zużyłam trochę ponad 1/4 opakowania!

Polecam do wypróbowania.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

bardzo dobra pianka :)

kupilam tą pianke jakiś tydzien temu.. od tego czasu codziennie jej używam. Dobrze usowa pozostalosci z makijazu.skóra twarzy jest widocznie gładsza.Dobrze nawilża.Mam nadzieje ze bedzie równie dobrze wydajna:)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w użyciu pierwszego opakowania

polecam

Bardzo dobra, delikatna pianka do mycia twarzy. Świetnie zmywa makijaż (tusz, podkład, cienie) oraz inne zanieczyszczenia, nie podrażnia cery i oczu. Po zastosowaniu pianki skóra twarzy nie ściąga się, nie przesusza, nie przetłuszcza, nie pojawiają się pryszcze i zaczerwienienia. Po zastosowaniu mam uczucie świeżości. Pianka nadaje się do cery tłustej i mojej mieszanej, stanowczo lepsza od mleczek, żeli itp.
Mało wydajna i to chyba jedyna wada tego produktu.

Używam tego produktu od:miesiąc

bardzo dobra

Z pianką tą zaprzyjaźniłam się około miesiąca temu. Użytkuję ja pospołu z mamą i wciąż mamy 1/4 opakowania, czyli z wydajnością nie jest najgorzej.
Pianka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest produktem bardzo delikatnym. Zero podrażnień, zaczerwienienia czy szczypania. Mama ma cerę naczynkową, nie podrażnia jej buzi przy myciu.
Maluję się symbolicznie, więc ze zmyciem twarzy nie mam żadnego problemu. Zmywa z buzi wszystko, trochę podkładu, resztki pudru, odrobinę khola i tusz niewodoodporny, czasem jakieś cienie prasowane albo sypkie. Po zmyciu pianki mam zawsze zwyczaj przetrzeć twarz hydrolatem, wacik jest czysty, więc uznaję, że pianka robi co ma robić, czyli oczyszcza.
Cenię ją za brak agresywnych detergentów i brak wysuszenia skóry, nawet przy bardzo twardej wodzie.
Skóra jest po jej użyciu gładka, nieściągnięta, bez zaczerwienienia.
Stosunek jakości i pojemności do ceny zadowalający.

Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze