Precious Parfum

Precious Parfum

Drogocenny zapach w kunsztownym flakonie, luksusowe wrażenie zmysłowości. Słodko-wytrawne nuty dojrzałej gruszki, soczystej brzoskwini i rześkiej mandarynki prowadzą do serca, w którym upajający jaśmin łączy się z korzennym imbirem. Mirra, kadzidło i ambra tworzą ciepłe, balsamiczne tło.

Cena: 89,00zł (54,90 w promocji)/ 15ml

ładny ciepły zapach

Perfumy mają łądny ciepły korzenny zapach. Napewno przypadną do gustu osobom lubiącym ciężkie aromaty. Ja do takich należę i perfumy bardzo mi się spodobały. Miałam je dość długo chyba coś ok roku, ale fakt że jednocześnie używam kilka różnych flakoników więc może dlatego się tak długo zużywały.
Bardziej pasują one na wieczór i na sezon zimowo-jesienny. Chociaż ja latem też się nimi psikałam jednak w upały zapach był za mocny. Kupiłam je w promocji chyba za ok 50zł. Po czasie nadużywania już mi się one znudziły ale z czystym sumieniem mogę polecić je jako klasyczne korzenne i ciepłe. Trochę niewygodną mają buteleczkę tzn zamykanie ma taki głupi korek z dziurką no ale to nie każdemu może się wydawać negatywną uwagą. Nie wiem czy ponownie kupię bo chcę wypróbować nowe zapachy, raczej perfumy staram się zmieniać. No może poza kilkoma zapachami do których ciągle wracam. Ten nie wiem czy mnie aż tak mocno pociągnął aby kupił drugi flakonik. Może kiedyś za nim zatęsknie :)

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno całę opakowanie do ostatniej kropelki :)

klasyczny orient

Zapach ciężki, typowo orientalny. Pierwsze owocowe nuty wyczuwam tylko przez kilkanaście minut. Początkowo ten zapach jest taki soczysto-owocowy. Bardzo szybko jednak przebijają nuty kadzidła, imbiru i tych wszystkich składników, które czynią go orientalnym. Zapach jest mało charakterystyczny, można pomylić z innymi, np Jil Sander No4 albo jeśli ktoś pamięta stare perfumy Van Cleef, które reklamowała Cindy Crawford to są bardzo podobne. Są baaardzo trwałe.

nie dla mnie

Dostałam w prezencie. Na początku bardzo się cieszyłam, zapach wydawał się bardzo przyjemny. Taki słodki i ciepły. Jednak po kilku tygodiach używania strasznie mnie zmęczył i zaczęła boleć mnie od niego głowa. Pojawiła się jakas dziwna chemiczno-apteczna nuta, której wcześniej nie czułam. I to w sumie zdyskwalifikowało go u mnie. Oddałam siostrze, ona lubi wszystko ;) Flakonik nie jest zły, ale na zdjęciu prezentuje się lepiej.

Używam tego produktu od:kilka tyg w styczniu

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Złe dobrego początki...

Do zakupu Precious skusiła mnie pachnąca strona w katalogu, gdyż wyczułam tam słodziutkie aromaty cynamonowe. Niestety zderzenie z rzeczywistym zapachem rozwiało moje złudzenia...
Początkowe minuty z tym zapachem na skórze to istna katorga: zgniła gruszka + jaśmin :mdleje: Jest to mieszanka, która mnie dosłownie zwala z nóg, kojarzy mi się z zapachem dla starszych pań :o
Dopiero po pewnym czasie(ok. 30 minut) początkowe nuty ulatniają się i zaczyna przebijać imbir, który właśnie pomyliłam z cynamonem :ehem: Wtedy jednak zapach wreszcie staje się słodki i przyjemny, otulający i korzenny. Niestety jak większość zapachów "katalogowych" jest raczej mało trwały i znika po 3-4 godzinach ze skóry(na ubraniu czuć oczywiście dłużej).
Jednak mimo wszystko woda ta przypadła mi do gustu, bardzo podoba mi się też flakonik :love:

Tak więc podsumowując - gdy tylko przeżyję jakoś te początkowe nuty wtedy zapach podoba mi się i mogę go ze spokojem nosić ;)

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęta buteleczka 50 ml

przyprawia o zawrót głowy

Przyprawia o zawrot glowy - doslownie!!! Zdaje sobie sprawe, ze to nie woda toaletowa tylko perfumowana, no ale to mimo wszystko przesada.
Plusy:
- przepiekna buteleczka (w rzeczywistosci jest jeszcze ladniejsza!)
Minusy:
- koszmarnie mocny, intensywny i duszacy zapach
- mdly
Używam tego produktu od: jego nie da sie uzywac,
Ilość zużytych opakowań: dostalam w prezencie

Korzenny i ciepły...

Korzenny i ciepły, ale nie dla mnie. Jak na mój gust nazbyt imbirowy, w takich zapachach czuję się jak wykąpana w piwie Gingers. :)

Ale przyznam, że jak na Oriflame całkiem ciekawy, inny, taki trochę w stylu imbirowego Extraoridinary Avonu, tzn. podobny klimatycznie.

Ogólnie sympatyczny.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

nie mój

Opakowanie ładne, przynajmniej na zdjęciu. Cena za wysoka, nawet w promocji. Sam zapach - orientalny, korzenno-kwiatowy, mało charakterystyczny. Nie ma w nim tego czegos, co przykuwa uwagę...Trwałośc srednia - czyli jak na moja skórę nie jest źle, ale i nie dobrze. Nie jest to jednak zapach, który bym chciała ( musiała) czuc na sobie, w związku z tym z przyjemnością nie wydam nan pieniedzy ;)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka