Celine Dion, Enchanting EDT

Celine Dion, Enchanting EDT

Pełna elegancji i wyrafinowania kompozycja Celine Dion Enchanting podkreśla urodę kobiety, jej delikatność i ciepło. Z tym zapachem każda kobieta poczuje się najpiękniejsza i czarująca.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat oliwki, czerwona porzeczka, fiołek alpejski
nuta serca: biała orchidea, gardenia, frezja
nuta bazy: biała ambra, drzewo sandałowe, bób tonka.

Mój zapachowy ideał :)

Tajemnicze, zmysłowe, subtelne, z lekka nutką ekstrawagancji....
Dostałam je w prezencie od mojego Męża, wtedy jeszcze w sumie był narzeczonym ;) ale zapachowo trafił w "10".....zakochałam się w nich od razu i używałam ich tylko na specjalne okazje czy wieczorowe wyjścia....ostatnie kropelki zużyłam na nasz ślub....niestety było to kilka lat temu a teraz już nie produkują tego zapachu ;/ czasem można jeszcze je znaleźć gdzieś na aukcjach internetowych ale zazwyczaj wołają ogromną cenę a nie mamy pewności, że będą to oryginalne.....dlatego kiedy dostałam je w tym roku od mojego Męża na urodziny to dostałam prawie zawału ze szczęścia :D

Zapach zmysłowy ale nie za ostry. Odpowiedni na wieczór jak i na cały dzień. Doskonały dla kobiet wymagających , które wiedzą czego chcą jak i delikatnych. Pewnych siebie,a zarazem romantycznych.
Jednym słowem dla mnie zapach jest OSZAŁAMIAJĄCY !!!!

+ wspaniały tajemniczy i uwodzący zapach
+ długo utrzymują się na skórze
+ są wydajne
+ bardzo ładny flakonik

- niestety już ich nie produkują :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328321].usefull || 0 }}% pomocna.

\'pachniesz jak moje przedszkole\'

To właśnie usłyszałam kiedy spisikałam się tymi perfumami jakiś czas temu na 18 mojej przyjaciółki :D No zatkało mnie, nie powiem. Takiego porównania jeszcze nie słyszałam. Jednak przyjaciółka, od której to usłyszałam, przez całą resztę imprezy nie odrywała ode mnie nosa :D Do dziś chce mi się śmiać jak to sobie przypomnę. :D
Skojarzenie z przedszkolem uznałam za komplement- przecież to miejsce, gdzie bawiliśmy się najlepiej. Każdy z nas chyba marzy żeby tam wrócić. I mimo że ja zapachu Celine nie kojarzę ze swoim przedszkolem, to faktycznie ma w sobie coś, co sprawia, że chce się wracać do tych perfum. Dla mnie zapach jest taki mleczny, słodki, kwiatowy. Przywodzi mi na myśl owoc brzoskwini- słodki, soczysty, delikatny. Nawet kolor wody jest właśnie brzoskwiniowy, co tylko podbija moje skojarzenie.
Zapach jest elegancki, ale dla mnie też dziewczęcy. Słodki, ale nie w nachalny, irytujący sposób. Dla mnie początek to brzoskwinia z mlekiem i oliwką. Podoba się bardzo wielu osobom z mojego otoczenia, chociaż nie u wszystkich budzi skojarzenia z przedszkolem ;) Jest trwały- ok. 10 godzin na mojej skórze.
Kiedyś przez przypadek zmieszałam go z moimi innymi perfumami- Etoile firmy Fragonard. I objawienie- mieszanka niesamowita!!! Nigdy w życiu świadomie nie zmieszałabym z sobą dwóch różnych zapachów, bo bałabym się, że otrzymam czystego truciciela, jednak w tym przypadku efekt niesamowity- świeżość Etoile i słodycz Enchanting wspaniale się uzupełniały.
Obecny flakon ukradłam mamie- przestała ich w pewnym momencie używać, chociaż dalej bardzo jej się podobają. Mimo pojemności 30ml posiadam go już od kilku ładnych lat.
Dodam tylko, że Celine Dion uwielbiam- zarówno jej piosenki, jak i perfumy. Zapachy sygnowane nazwiskiem piosenkarki przypadły mi do gustu już w gimnazjum, moja mama również bardzo je lubi. Do tego artystka nosi imię mojej mamy czym zaplusowała u mnie już na wejściu ;)
Kolejny flakon zakupię, jak tylko uda mi się go gdzieś dostać. Na razie muszą mi starczyć ostatnie kropelki.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1x30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[732312].usefull || 0 }}% pomocna.

Kobiecy i Elegancki

Zapach kojarzy mi się z luksusem, przepychem zaupełnie nie wiem dlaczego :) Jest dość intensywny, nieziemsko kobiecy, raczej dla Kobiet nie młodych kobietek :) Trwałość tego zapachu jest dość duża- u mnie utrzymuje się nawet do kilku godzin.

Używam tego produktu od: 6lat
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (30ml) i druga buteeczka w trakcie (30ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[654277].usefull || 0 }}% pomocna.

TOP 10 męskich perfum

Polubiłam:)

To moje drugie podejście do tych perfum-tym razem udane.

Zapach jest po prostu śliczny-ciepły,subtelny,kobiecy i elegancki.
Jest słodki,ale jednocześnie delikatny.
Czuję w nim porzeczkę,frezję i wanilię.
Uważam,że jest idealny na każdą porę roku.
Jak dla mnie to zapach na dzień-do szkoły,pracy,na zakupy,na spacer itp.

Nastepny plus za flakon(widać inspirację Hypnose),cenę i trwałość(duża jak na EDT-na mojej skórze wytrzymują jakieś 6 h).
Naprawdę polecam,bo to przyjemny i delikatny zapach-nikomu krzywdy nie zrobi,bo nie daje po nosie;)Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[424846].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczerze to mdły, ale miły

Dokładnie jak w opisie. Perspektywa zużycia takiej na przykład setki byłaby wystarczającym powodem aby nabawić mnie koszmarów:D Ale weszłam w posiadanie zgrabnej ze sprejem 15 - tki.
Buteleczka faktycznie wydaje się inspirowana Hypnose acz ustalmy od razu - jest brzydsza. Zwłaszcza tandetny plastikowy korek.
Zapach - no tak. Już dawno nie wąchałam czegoś tak mało wyrazistego, co jednocześnie nie byłoby odrzucające (jak np. Inspire Aguilery). Zapach jest słodki, nieagresywny, kobiecy, mdły, neutralny, licealny, mało trwały. Ma zaletę - daje się nosić bez problemów przy tym wszystkim jest dość przyjemny. Choć ja uważam, że jest to jeden z mniej udanych zapachów Dion. Sensations np. jest o wiele ciekawszym zapachem.

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 15 ml, na szczęście szybko idzie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[267522].usefull || 0 }}% pomocna.

piękny zapach

To jedyny zapach Celine który przypadł mi do gustu, jest elegancki ale dziewczęcy zarazem. Pasuje na każdą okazję, nie drażni, można się w niego wwąchiwać, nie należy do "ciężkich" zapachów. super ja dla mnie

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[254893].usefull || 0 }}% pomocna.

super

z racji tego, że próbuję wszystkich zapachów z serii CD nie wiem czy kupię ponownie ten sam, ale:
+cudny zapach.. lekki, delikatny, a za razem charakterystyczny i rozpoznawalny..
+trwałość - utrzymuje się baaaardzo długo... szczególnie na włosach ...
+cena.. ja kupiłam za 30 zł... - zawsze za tyle kupuje Jej perfumy
- nie ma... :) polecam lubiącym błyszczeć!!

Używam tego produktu od:....?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[251956].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciepłe, eleganckie

- Niezbyt ładne, zatyczka nie trzyma się zbyt dobrze.

+ Przystępna cena, szeroka dostępność, bardzo dobra trwałość (na ubraniach do prania, na ciele do zmycia).
++ Ciepły, otulający, elegancki zapach. Wyczuwam fiołka, frezję i wanilię, owoców i alkoholu nie. Rozgrzewa, łagodzi i koi. W chłodny, letni wieczór ubiera, w zimie jest miękki jak świeży, puszysty śnieg. Przez cały czas trwania nie drażni nosa, żaden składnik nie irytuje.

Kupiłam mamie ponad rok temu deo spray, ale tak mi się spodobał, że sprawiłam sobie EDT w promocji za ok.60zł. Niezalecany w upalne dni. Odpowiedni na wieczór i gdy w dzień chcemy dodać sobie szyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[250319].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieciekawy

Bez charakteru, bez wyrazu, bez żadnych specyficznych, właściwych tylko jemu nut... Nie lubię takich zapachów. Gorzkawo-kwiatowo-pudrowy, zero ewolucji. Jestem na nie.
Buteleczka faktycznie podobna do Hypnose. Przeciętna.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:test

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[207450].usefull || 0 }}% pomocna.

jak dla mnie beznadzieja

Przetestowłam ten zapach tylko dlatego że dostałam jego próbkę(był czas że w Sephorze barkowało im porządnych próbek,więc dawali te tańsze zapachy).Przy okazji obejrzalam sobie flakonik,który jest w porządku,gdyby nie to że wygląda niemal identycznie jak flakon Hypnose.I juz wiadomo skąd producenci czerpią inspirację...
Jeśli chodzi o sam zapach to ani odrobinę mnie nie zachwycil ani nie zaskoczył.Było to raczej wielkie rozczarowanie.Psiknęłam się już w domu,odczekałam chwile,przyłożyłam nos do nadgarstka i aż mnie odrzuciło.Jak wydedukowałam,był to w tym momencie głownie zapach spirytusu,w tle jedynie pobrzmiewała nieszczęsna porzeczka,która nijak nie mogła wybić się nad czysty alkohol.Byłam pewna że szybko to przejdzie.No niestety,przez pierwszą godzinę był tylko alkohol,choć porzeczka juz zaczynała się przedzierać przez jego opary.Następnie alkohol odparował i zaczęłam czuć tylko tą porzeczkę + coś duszącego-orchideę.Zapach jest dosyć trwały(nawet 5 godzin) ale przez cały czas czuć to samo-tę podduszającą mnie woń orchidei i owocków(niestety,pachną one jak sztuczne i plastikowe).Na szcęście wszystko później traci na mocy,ale nadal czuć to samo.W tym momencie zadałam pytanie-gdzie ta ambra?????gdzie to drwno sandalowe które ubóstwiam????a to wszystko jest obiecane w składzie.No niestety...

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[204307].usefull || 0 }}% pomocna.