Aqua Marine EDT

Aqua Marine EDT

Akordy gruszki, bergamotki i brzoskwini wzbogacone nutą róży i białej peonii. W nucie bazy paczula, ambra i drzewo sandałowe uwalniają swoją niepowtarzalną woń, aby zadowolić każdą kobietę poszukującą przygód, wolności i radości

<50ml
Nuty
drzewne

uwielbiam!!

To jest mój zapach! Świetnie się ze mną komponuje i kiedy mi się wydaje, że już go nie czuć inni mówią, że cały czas ładnie pachnę. Utrzymuje się bardzo długo, ubranie pachnie po spryskaniu całymi dniami więc jest bardzo wydajny. Tylko szkoda, że już go wycofali. Może ktoś zna jakiś zamiennik? Pomóżcie!

Używam tego produktu od: 2004
Ilość zużytych opakowań: 4 lub więcej

Trafiony w mój gust

Przez przypadek kupiłam zapaszek na wyprzedaży za 12 zł za 75 ml. Pomyślałam, że jak mi się nie będzie podobał zużyję go jako odświeżacz do odkurzacza (tak robię z zapachami, które mi nie odpowiadają :] ).
Okazało się, że mieszanka zapachowa Aqua Marine trafiła w mój gust. Zapach jest świeży, kobiecy, faktycznie \\\'morski\\\'. Niestety na mojej skórze bardzo nietrwały, ale za cenę, jaką zapłaciłam to luksus :-)
Plusem jest to, że perfum nie jest jednostajny, rozwija się. Jak na pachnidło z niższej półki cenowej, klasyfikuję go jako bardzo udany.
Kategoria: zapach dzienny, niezobowiązujący, nie przeszkadza otoczeniu (mam w zwyczaju pytać bliskie osoby, czy moje zapachy nie są denerwujące dla \\\'otoczenia\\\').

Ładny i nie drogi

Dostałam go w prezencie i baardzo mi się spodobał :)
dlatego kupiłam następne opakowanie, a potem jeszcze jedno... :)

Nie jest drogi a ładnie pachnie i dosyć długo się utrzymuje.

Używam tego produktu od: 2007

Mexx Look up now

Łagodny i świeży

zdecydowanie bardziej na co dzień niż na wyjątkowe okazje. Dla pań lubiących świeże delikatne zapachy. Polubilam go od początku, nie jest duszący tylko lekki, wiem ze nie mnie zawiedzie :p
trwałość na 4 ;)

Morska bryza.

Zapach bardzo świeży niczym morska bryza, doskonały na wiosnę, szczególnie na dzień. Ogólnie wolę nieco cięższe, orientalne zapachy, ten dostałam w prezencie. Mimo swojej lekkości przypadł mi do gustu. Trwałość zadowalająca.

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

świeży

Pierwszy zapach C-Thru jaki poznałam (jako dezodorant) i niedawno nabyte 75ml ;-) Zapach taki jak nazwa i kolor - oceaniczny (celowo nie morski, bo morski kojarzy mi się z brudnym i nieładnie pachnącym Bałtykiem). Świeży, lekki, dynamiczny zapach, jednak nie przypomina kostki do WC ;-) Zdecydowanie bardziej na dzień niż na wieczór, szczególnie na cieplejsze, słoneczne dni. Uroczy :)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75ml

Ulubione z tej półki

Mój ulubiony zapach z tej półki cenowej :) Bardzo dobre na co dzień , zapach świeży nie za słodki ale też nie jest zimny, taki akuratny ;) a no i baaardzo trwały.

Używam tego produktu od:3 lat

ładne i trwałe perfumy

To bardzo ładne perfumy. Są świeże, bardzo trwałe - zdecydowanie wystarczy jeden raz się spryskać, by czuć zapach przez cały dzień. Perfumy są bardzo intensywne i nie radziłabym się nikomu spryskiwać nimi do przesady, bo zapach może być uciążliwy dla innych i dla siebie samej. Ale jak się używa z umiarem, to jest bardzo przyjemny.
Śliczne kuleczki w środku.
Lubię eksperymentować z perfumami, więc nie wiem czy kupię go ponownie. Jeśli ktoś lubi świeże zapachy to polecam:) Jeden flakonik 75 ml mam już prawie od dwóch lat - w między czasie korzystam też z kilku innych perfum, ale jest on naprawdę bardzo ale to bardzo wydajny!!Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

Ładny, ale...

Kupiłam go zachęcona Waszymi opiniami, wcześniej kojarzyłam go z próbki dodanej do Glamour sprzed kilku lat. Zapach po tych kilku latach troszkę się wyidealizował. Po zakupie byłam lekko rozczarowana - spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Mimo wszystko nie żałuję zakupu (kupiłam go za 30zł), używam na co dzień, ale nie codziennie. Po pewnym czasie staje się męczący dla nosa, nie jestem w stanie zużyć tych 75ml od razu, muszę zrobić sobie małą przerwę z Aqua Marine.
Sam zapach jest bardzo przyjemny, dla mnie delikatnie się rozwija, nie jest płaski. Rzeczywiście pachnie swieżo, absolutnie nie kojarzy mi się z odświeżaczami powietrza! :-)
Za jakiś czas na pewno do niego wrócę.
Polecam osobom niewymagającym, gustującym w rześkich, morskich i lekkich zapachach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (75ml)

Niestety dno :(

C-thru to dla mnie wielka pomyłka. Zapach, choć bardzo przyjemny, bardzo szybko &quot;ulatuje&quot; i jest ledwie wyczuwalny. Jedynym plusem jest dla mnie opakowanie... Uwielbiam te szklane kuleczki, które po zużyciu buteleczki wygrzebuję i pakuję to szklanego pojemnika ;) Polecam, doskonale przytrzymują np. pędzle i zdobią łazienkę ;)

Używam tego produktu od:roku

On...śmierdzi ;/

Zapach jest tragiczny. Moze jestem nieco luksusowa, ale mi zapach tego perfumu przypomina odswiezacze powietrza w niektorych toaletach publicznych. Po pewnym czasie zapach staje sie wrecz nieznosny. Zdecydowanie nie polecam,.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Fajny.:)

Ten zapach to po prostu miły dla nosa świeżak. Dodatkowa zaletą C-THRU jest fakt, że jest dosyć trwały. Niebieski C-THRU jest dla mnie prawie najładniejszym zapachem (zaraz po zielonym;)). Polecam, fajna alternatywa dla drogich perfum (ale alternatywny zapach to nie jest!!:D)

Używam tego produktu od:mialam go ponad rok temu,
Ilość zużytych opakowań:jedno 30ml