L'oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Mleczko regenerujące bardzo uwrażliwione końcówki włosów

Nie wymaga spłukiwania. Odżywia i natychmiast nadaje włosom miękkość. Regeneruje i chroni bardzo uwrażliwione końcówki włosów.
Rezultat: włosy są zdyscyplinowane, miękkie i pełne blasku.
Neofibrine - unikalne połączenie ceramidu Bio-Mimetic, aby intensywnie zregenerować włosy, składników nadających im połysk oraz filtru UV. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni na całej jego długości.

lecznicze mleczko "cif" ;)

nie wiem czy to zasługa tego mleczka, czy tego że przestałam używac prostownicy (a może i jednego i drugiego) ale moje końcówki przestały się rozdwajac! Na prawdę byłam pod wrażeniem. Poza tym włosy były miękkie, odżywione, nawilżone.
Mleczko niestety nie ujarzmia, nie eliminuje puszenia, a szkoda.
Zapach jest troche dziwny, taki lekko cytrusowy, przypomina troche mleczko do czyszczenia;)
Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ uwielbiam odżywki bez spłukiwania L\'Oreal i za każdym razem testuję inną.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Spełnia obietnice

Właściwie spełnia wszystkie obietnice producenta.
\"Odżywia i natychmiast nadaje włosom miękkość\"- to fakt - wlosy po nim sa miekkie, lejące sie i dładkie.
\"Regeneruje i chroni bardzo uwrażliwione końcówki włosów\" - wygląda na to że równiez tak.
\"Włosy są zdyscyplinowane, miękkie i pełne blasku\" - to równiez jest prawdą.
Mleczko nakładam na cale włosy, ale tylko jedną \"porcję\", trzeba uważać aby nie nalozyc za duzo, bo wlosy moga byc przyklapniete i obciazone.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

bardzo dobry

Bardzo dobre mleczko które nie tylko się sprawdza na końcówkach ale także na całej długości włosów,pod warunkiem że się go umiejętnie nałoży bo w przypadku przedobrzenia zamiast miękkich,lśniących włosów mamy tłuste,oblepione,sztywne strąki.
Mleczko jest bardzo treściwe,działa takim samym stopniem pielęgnacji co maska- "A i B" czyli na powierzchnię i osłonkę włosa,przy regularnym stosowaniu nie ma mowy o rozdwojonych końcówkach czy łamliwych włosach,mam włoski długie,cienkie i do tego regularnie rozjaśniane ale uważam że dzięki temu mleczku jak i innym produktom loreala professionnel moje kosmyki są w bardzo dobrej kondycji:)

Polecam!!!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dieta na trądzik

dobry

spodziewalam sie czegos lepszego, ale nie jest zle. produktu uzywam od roku a dopiero koncze pierwsze opakowanie, wiec za ta cene jest to do zniesienia, ogolnie bardzo przyjemne, wlosy po uzyciu sa miekkie i zdyscyplinowane, nie trzeba splukiwac co jest dodatkowym plusem, a wlosy latwo sie rozczesuja.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

Bez rewelacji

Zwykle mleczko do wlosow. Ogolnie nie lubie kosmetykow bez splukiwania. Efekt: zaden. Nie zauwazylam zeby konce byly jakies zdrowsze (moze dlatego, ze nie sa tez tak bardzo zniszczone, nie farbuje). Wlosy troche sie po nim pusza. Trudniej je wygladzic.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 0,5

zdrowe końce i połysk!!!

Mleczka używam w komplecie z szamponem i odżywką z tej serii. Troche inaczej niż inne wizażanki, stosuję je po myciu szamponem i normalnej spłukiwanej odżywce (wszystko z serii), potem nakładam mleczko, głównie na końcówki i układam włosy (modeluję, czasem prostuję). Dla mnie jest to produkt zamiast pianek i fluidów do układania - włosy są miękkie, nie przetłuszczają się a końce super gładkie i nierozdwojone. Trudno uzyskać taki efekt przy delikatnych i rozjaśnianych włosach - polecam!!!Używam tego produktu od:kilku miesięcy

takie sobie...

Nie wiem dlaczego,ale po odzywce z tej serii moje wlosy sa o niebo lepsze niz po tym mleczku.Spodziewalam sie po nim wiele,ale mnie troche rozczarowalo.Wlosy nie rozczesuja sie juz tak dobrze i nie sa tak miekkie jak po odzywce.

Używam tego produktu od:6 misiecy

dla zdyscyplinowanych

Dobre jeśli się ma cierpliwość i dużo samodyscypliny, bo efekty widać dopiero po wielu dniach regularnych aplikacji. Początkowo nie mogłam się jakoś zmusić do każdorazowego nałożenia, nakładałam więc co 3-4 mycie i byłam coraz bardziej zła, że efektów nie widać. Ostatnio jednak skończyła mi się odżywka, a na nową na razie mnie nie stać (jak się używa tylko fryzjerskich kosmetyków to tak bywa ;)) więc siłą rzeczy sięgnęłam po tę emulsję na końcówki. I teraz nareszcie dostrzegam efekty. Włosy stały się bardziej elastyczne i są mniej łamliwe, nie kruszą się po użyciu prostownicy.
Krem jednak mocno obciąża i nie nadaje połysku dlatego trzeba dawkować go bardzo oszczednie i tylko na same końce.

Używam tego produktu od: marzec

Dobry

Właśnie skonczyłam 1 opakowanie mleczka regenerującego. Mleczko ma przyjemny zapach, łatwo sie rozprowadza i dobrze spłukuje. Po wysuszeniu włosy są gładsze a końcówki rzeczywiscie odżywione, włosy lepiej się układają.
Preperat spełnia swoje zadanie, ale bez żadnych większych rewelacji jak za tą cenę .

Używam tego produktu od: 2 miesiecy