Formuła Norweska, Sofort einziehende Handcreme (Krem do rąk ekspresowe wchłanianie) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: gabag

Natychmiast nawilża skórę dłoni, sprawiając, że odzyskuje ona miękkość i elastyczność. Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania, przynosząc natychmiastowe uczucie komfortu.

* odpowiedni do codziennego stosowania

* natychmiast się wchłania

* o lekkiej, nietłustej konsystencji

Stworzony we współpracy z dermatologami.

Testowany dermatologicznie

Cena: 13,00zł/ 75ml

Świetny lekki krem na co dzień

Kolejnym obowiązkowym produktem w mojej kosmetyczce są kremy do rąk z Neutrogeny. Ten na dzień, na noc skoncentrowany.

Wszystkie produkty do rąk, stóp i ciała Neutrogeny lubię za to, że naprawdę działają. Nie koniecznie wtedy, gdy używa się ich co godzinę, ale efekty widać po każdym użyciu. I tak dostrzegam w nim same zalety:
+ konsystencja lekka, ale treściwa - nie leje się, ale nie jest za gęsta,
+ dobrze i rzeczywiście szybko się wchłania,
+ przy regularnym stosowaniu poprawia się kondycja dłoni,
+ nawilża i odżywia.

Jedynym minusem, który odkryłam przez przypadek jest opakowanie. Na co dzień bardzo wygodne i przyjemne w użyciu, ale ostatnio pierwszy raz rozcięłam tubkę i okazało się, że zawsze wyrzucałam opakowanie z ilością kremu, która spokojnie wystarczyła mi na tydzień częstego stosowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka wraz z innymi kremami Neutrogeny

mega dobry krem

Lubie produkty tej firmy sa sprawdzone i skuteczne.
Ten krem mimo konssystencji zelowej jest rowniez dobry jak jego skoncentrowani bracia.
Ladnie nablysza paznokcie utwardzajac je.
Wchlania sie szybko, jest wydajny zmiekcza wygladza i chroni.
Krem wart wyprobowania jesli chce sie nawilzyc dlonie, w zimie polecam skoncentrowane wersje jednak ten urzywalam wiosna i latem, jestem zachwycona nieobciazajacym efektem nawilzenia.

Używam tego produktu od: 2-3 lat

+bardzo dobrze nawilża
+ma nietłustą konsystencje
+wygładza
+wydajny
Jak najbardziej polecam. Nie znalazłam żadnego minusa.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Nawilżenie na lato

Idealny krem nawilżający na lato. Lekki, ale skuteczny. Błyskawicznie się wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnego, lepkiego filmu. Wygładza i zmiękcza dłonie. Łagodzi podrażnienia.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Mój na zawsze

Spełnia wszystkie obietnice producenta:
- nawilża i wygładza na długo
- szybko się wchłania (chyba że nałoży się go za dużo)
- nie klei się
- ładnie pachnie
- wydajny

Cena jest dość wysoka, ale jakość jest nieporównywalna, więc warto.

Doskonały !

Bardzo go lubie. Ma lekką konststencje, szybko się wchłania, ładnie pachnie. Jest bardzo wydajny. Używam go od miesiąca praktycznie codziennie i zostało mi jeszcze ponad poł opakowania. Jedynym minusem jest cena, ale uważam, że warto go kupić nawet za taką sumę. Mi pomógł od razu, miałam bardzo suche i szorstkie ręce. Wewnątrz dłoni schodziła mi skóra.Po kilku dniach stosowania poczułam dużą różnice. Polecam ! ;]

Ilość zużytych opakowań: pół

Bardzo dobry

Glicerynowe kremy do rąk bardzo lubię. Ten jest wyjątkowo lekki. Dobry do stosowania w pracy ponieważ szybko się wchłania i nie ma niebezpieczeństwa zatłuszczenia jakiegoś ważnego dokumentu czy klawiatury. Neutrogenę bardzo lubię ale są polskie odpowiedniki w niższej cenie.

Używam tego produktu od:1 rok

rewelacja

Jak do tej pory najlepszy krem do rąk jakikiedykolwiek miałam a wiele ich testowałam!Z uwagi na wymagające dłonie krem stosuję non stop ...ten kosmetyk nie wymaga smarowania dłoni po każdym myciu, wygładza je rewelacyjnie, bardzo szybko się wchłania jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

sama nie wiem

Sama nie wiem do końca, jak ocenić ten produkt. Skończyłam właśnie pierwsze opakowanie tego specyfiku i waham się co do opinii o nim. Nie zauważyłam jakieś spektakularnej skuteczności tego kremu. Nie wchłania się tak ekspresowo, jak zapewnia producent. Na skórze dość długo pozostaje delikatnie tłusty film. Nie odżywia również szczególnie skutecznie.

Zapach ma mydlany, delikatny i to dobrze, bo wszystko czego się dotknę nie może pachnieć jak moje dłonie.
A poza tym, jak zauważyła jedna z Wizażanek niżej, krem podrażnia delikatne dłonie. Gdy nałożyłam go na przesuszone dłonie czułam pieczenie i moje ręce zaczerwieniły się.

Używam tego produktu od:2-3 miesiące

Na zimę

Doskonały krem na wysuszone dłonie, szczególnie przesuszone zimą. Delikatny zapach i szybkie działanie to zecydowane plusy, może troche ciężko się wchłania

Używam tego produktu od:6 miesięcy

o to chodziło:)

REWELACJA! Świetny kremik. Zwykle hasło lekka budzi we mnie światełko czy nie jest to woda (i zwykle jest). Wcześniej miałam balsam do stóp Neutrogeny o lekkiej konsystencji, która na szczęście nie okazał się nazbyt lekki, więc ten kremik też powinien być dobry. I jest!

Krem jest rzedszy niż koncentrat, ale właściwości ma podobne. Nie rozpływa się na dłoniach, ale ładnie wsmarowuje, nawilża wypychając przesuszenia i linie. Daje uczucie niesamowitego komfortu i dłonom i paznokciom. Wchłaniasię dosć szybko dzięki czemu jest bardzo wygodny np. w pracy.

Podoba mi się ten Neutrogenowy zapach, konsystencja, wchłanialność, wydajność, efekty i sporeopakowanie 75 ml.

Polecam wszystkim. W zimę również spokojnie daje radę:)

Używam tego produktu od: kilka m-cy

Najlepszy z lekkich!

Zanim usiadlam do Wizazu, wysmarowalam sobie nim dlonie i dopiero sie zorientowalam,ze jeszcze nie wystawilam mu oceny. Coz za niedopatrzenie!
Krem ten kupil sobie moj TŻ, ktory nienawidzi kremow, balsamow, mleczek wszelkiej masci. Ma nawet problem z nakladaniem balsamu po goleniu. A tu prosze, pani w sklepie nakrecila go na krem do rak! Przyniosl, sprobowal raz i juz ten krem z nami zostal.
Ma kwiatowy lekki zapach (troche mnie juz ten zapach meczy, ale wybaczam go ze wzgledu na dzialanie), poreczne opakowanie z zatyczka. Wystarczy odrobina, zeby wsmarowac go w cale dlonie. Wchlania sie superszybko, pozostawia lekki, przyjemny film. Ma tak nietlusta konsystencje, ze zaraz po uzyciu mozna np. pisac dlugopisem albo uzywac myszki. Nie znam szczerze mowiac innego kosmetyku do rak, po uzyciu ktorego moznaby robic wszystko. A tu prosze, nie dosc, ze sie szybko wchlania, to jeszcze odzywia i nawilza! Oczywiscie nie umywa sie do tradycyjnej Neutrogeny, mysle ze na zime ten lekki sie nie nada, ale na te pogode jest super. mam miekkie, nawilzone dlonie, a ze wzgledu na konsystencje moge uzywac go np.w pracy, nie bojac sie, ze sie do czegos przykleje. Cena smiesznie niska, polecam!

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania