AA Baby, Oliwka do ciała

AA Baby, Oliwka do ciała

Natłuszcza naskórek, a zawarte w niej witaminy korzystnie wpływaja na skórę (dziecka). Może byc stosowana do kąpieli i natłuszczania skóry w miejscach narażonych na odparzenia (nadal wszystko dla dziecka). Łagodzi podrażnienia.

Daje az 5 gwiazdek, poniewaz po trzech latach oliwkowych eksperymentow i poszukiwan, w koncu odkrylam najlepsza oliwke dla mojego dziecka (podkreslam ze ja jej nie uzywam na sobie). Opakowanie male ale poreczne. Konsystencja bardzo gesta, moze nawet ciut za bardzo ale efekt nawilzenia i natluszczenia utrzymuje sie bardzo dlugo. Po wieczornej kapieli dziecka efekt miekkiej i nawilzonej skory utrzymuje sie spokojnie do nastepnego wieczora.Dodam, ze moje dziecko ma sucha atopowa skore, z zaczerwieneniami i czesto kosmetyki dermatologiczne nie pomagaly. A dla mnie to jest najwazniejsze. Jest malo wydajna, ale za cene 4.9 zl(tyle zaplacilam)moge kupowac i kupowac nawet w ilosciach hurtowych. Zapach subtelny i delikatny. Naprawde bardzo polecam- ale malym maluszkom, mysle ze dla nieco starszych oliwkowych wielbicielek bedzie za gesta i tlusta.

najlepsza

Po wypróbowaniu oliwek Jonson's, Bambino, Gerber, Nivea ta bije je wszystkie. Łatwo się rozprowadza, ładnie pachnie, wchłania się dość szybko i np. piżamka nie lepi się do ciała. Ale najfajniejszy jest efekt dnia następnego po zupełnym jej wchłonięciu. Skóra nawilżona, delikatna natłuszczona ale nie tłusta. Dlaczego lepsza od wymienionych? Gerber i żelowa Jonson's słabo się rozprowadzają, Nivea miała przykry zapach, a wszystkie wymienione nie dawały takiego uczucia delikatnej skóry. Gorąco polecam.

Bardzo fajna odmiana dla miłośniczek oliwek

Używałam wcześniej oliwek do ciała Johnson&Johnson i Bambino - i cóż - w miejscu, skąd pochodzę Bambino uważana jest za cywilizacyjnie wybitniejsze osiągnięcie niż Johnson, ta jeszcze w rankingach ujęta nie została.<BR>Co mogę o niej powiedzieć - mam ją od jakiś 3 dni, więc na razie niewiele, być może recenzję później uwspółcześnię: Została mi polecona w aptece jako bardzo dobry produkt - ale dla dzieci.<BR>Opakowanie jest bardzo małe - 150 ml, bardzo ładne i bardzo poręczne. Oliwka jest bardzo gęsta i trwale pachnie w taki oliwkowy sposób, który albo się lubi, albo nie (ja uwielbiam pasjami). <BR>Wspaniale i stosunkowo szybko - jak na oliwki - się wchłania. Dobrze natłuszcza, pozostawia na skórze film ochronny, nie klejący się. Dobrze nawilża. Bardzo mi się podoba jej zapach, konsystencja, opakowanie i to, ze jest właśnie oliwką. Z mojego krótkotrwałego używania wynika, że jest na pewno lepsza od Johnson'a i ładniej pachnie od Bambino.