Deo Pure Roll-On Anti-Transpirant

Deo Pure Roll-On Anti-Transpirant

Łagodny dezodorant w kulce na bazie Czynnego Kompleksu Minerałów. Bezalkoholowy dezodorant antyperspiracyjny zapewnia długotrwałe uczucie komfortu - skuteczność 48h. Delikatny, aksamitny, może być stosowany bezpośrednio na skórę wrażliwą bądź po depilacji. Zapewnia uczucie świeżości i delikatności już w chwili aplikacji. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skuteczny

Dezodorant ten kupiłam zmuszona przyzwyczajeniem się skóry do swego ulubionego V w kulce. Zapach delikatny nie natrętny z powodzeniem można stosować różne perfumy. Aplikacja rano pozwoli poczuć się do godzin popołudniowych w miarę spokojnie, oczywiście pozostaje kwestia co kto robi cały ten dzień :) Popołudniu jednak polecam przysznic. Opakowanie klasyczne- jak w kulkach, minusem pozostaje fakt, że zakrętka jest okrągła nie da się postawić "do góry nogami" celem wydobycia resztek produktu. Duży plus za pojemność 75 ml, niestety duży minus za cenę, lekko przesadzoną. Właśnie ze względu na ostatni fakt, nie wiem czy sięgnę ponownie.

Ilość zużytych opakowań: drugie

dobry ale za drogi

Nie mam tendencji do nadpotliwosci, ale zauważyłam, ze dezodoranty w sprayu potrafią mnie podraznic. Przerzuciłam się na te łagodne, kulkowe.
Opakowanie ładne, wygodne w uzyciu, delikatny zapach bawełny. Nie bieli, nie brudzi, nie podraznia. Przyzwoicie i długotrwale chroni, ale zaznaczam - bardzo rzadko mam jakiś problem.
Lubie go i mogę polecić...ale identycznie zachowywał się u mnie kulkowy antyperspirant z AA, w cenie 10 razy niższej :D Jeśli róznica jest minimalna - pewnie następnym razem ponownie kupię AA :)

Zdecydowanie nie chroni

Kupiłam ten produkt zachęcona dużą ilością pozytywnych recenzji, ale okazało się, że wcale nie chroni przed poceniem, nie niweluje zapachu potu, co sprawia, że praktycznie od razu tracę uczucie świeżości i komfortu.

Robiłam do niego kilka podejść, używany był w okresie zimowym, więc nie było mowy o nie wiadomo jakiej potliwości, a i tak nie działał tak, jak powinien.

Niestety nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

depilacja rąk

nie na wielkie poty, stres i kłopoty

Kupiłam, kiedy jeszcze nie znałam fenomenalnej Ziaji. Dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto. Być może ten anypersp. radzi sobie u osób z mniejszą potliwością, u mnie niestety absolutnie się nie sprawdził.

Moja nadpotliwość była dla mnie naprawdę ogromnym problemem, szczególnie zimą przy grzejących kaloryferach oraz w sytuacjach stresowych. Zmorą były przepocone bluzki pod pachami i koszmarne plamy. Doszło do tego, że zakładałam tylko ciemne ubrania. Ten dezodorant był jednym z wielu przetestowanych i niestety jednym z największych zawodów, bo zważywszy na cenę, oczekiwałam znacznie więcej. A zatem w szczegółach sprawa wygląda następująco.

PLUSY:
- łagodność, brak reakcji uczuleniowej, nawet na lekko podrażnionych pachach;
- delikatny, bardzo przyjemny zapach.

MINUSY:
- cena z kosmosu, bo...
- działanie żadne, mnie nie zabezpieczał nawet na godzinę, bo tyle zajmowała mi droga do pracy, po zdjęciu kurtki, w ciepłym pomiszczeniu od razu wykwitały mi plamy potu;
- nie odczułam nawet większego neutralizowania zapachu potu, co już mnie bardzo zirytowało;
- białe plamy na bluzkach niestety;
- bardzo długo wysychał, więc w porannej gonitwie również było to bardzo uciążliwe.

Mojego opakowania nie zużyłam do końca, a po przeterminowaniu się bez żalu wyrzuciłam do kosza. W tym czasie już odkryłam antypersp. z Ziaji, który kosztuje grosze, a działa cuda.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu ok. miesiąca prób
Ilość zużytych opakowań: jedno niezużyte

Krzywdy nie robi, ale cena nie adekwatna do jakości

+ nie uczula

+ neutralny zapach

+ neutralizuję woń potu na 5-6 godzin, w spokojnym dniu, polecam na weekend, w okresie zimowym, gdy nie wychodzi się z domu

- cena, płacić ok. 100 złotych za 75ml dezodororantu, który starczy co najwyżej na miesiąc i działa tak samo jak drogeryjne za ok. 5 złotych ?!

- nie minimalizuję pocenia nawet o 10%

- schnie ok. 20-30 minut

Używam tego produktu od: Jesień 2011.
Ilość zużytych opakowań: 1, całe z dużymi przerwami, zużywałam go z pół roku

Za taką cenę liczyłam na więcej.

Po przeczytaniu tylu pochlebnych recenzji postanowiłam (pomimo bardzo wysokiej ceny) zaryzykowac i kupić tę kulkę. Nie mogłam dostać jej w żadnej aptece, dopiero w Sephorze ją dorwałam za 93 zł!

Plusy:
- Deo Pure jest bardzo delikatny- można używać na bardzo podrażnioną skórę i mam wrażenie, że pomaga przy gojeniu.
- ma delikatny lekko wyczuwalny zapach.
- pozostawia naprawdę niewielkie ślady na ubraniu.
- bardzo wygodne opakowanie.

Minusy:
- nie zapobiega poceniu ani trochę, pocę się na ogół mocno, więc nie mam mu tego tak bardzo za złe.
- tylko przez krótki czas chroni przed brzydkim zapachem i tylko w niskich temeraturach. Przy upałach zapach potu bardzo szybko się pojawia, a z tym problemem lepiej sobie radzą tanie antyperspiranty.
- bardzo długo schnie.

Drugi raz na pewno go już nie kupię, pomimo, że jest delikatny. Prawie 100 zł. na coś co nie działa tak jak powinien to starta kasy.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: przy pierwszym

polecam

Jestem zachwycona tym produktem, jego skutecznością i zapachem (jest śliczny). Minusem są cena i białe ślady, które pozostają czasami na ubraniu :( co niestety jest zazwyczaj "normalne" przy tego typu produktach.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 4 opakowanie

Moj ulubiony …

Zuzylam juz kilka opakowan, kazde starcza mi na 3 miesiace.
Jest bardzo delikatny, wiec nie powoduje zadnych podraznien. Mozna stosowac od razu po goleniu. Jednoczesnie jest skuteczny, bo chroni przed poceniem i zapachem potu zarowno w zime, jak i podczas hiszpanskich czy egipskich upalow …
Dla mnie: REWELACJA !!!

OK

Dobry, ale... lepszy jest Vichy (biały, bezzapachowy).

W Polsce ten dezodorant jest zdecydowanie za drogi. Za granicą jest często promocja 1+1 za ok. 20 euro.
Produkt jest całkiem dobry do codziennego stosowania, ale w dni kiedy mam więcej stresu nie radzi sobie... jego zapach zmieszany moim... katastrofa!
Dlatego zdecydowanie wolę antyperspiranty bezzapachowe.

Nie podrażnia. Nie uczula.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: drugie

Świetny

Rewelacyjny dezodorant. Ma przepiekny, delikatny, świeży zapach. Nie zostawia śladów na ubraniach. Jest bardzo wydajny (mnie wystarcza na 4 miesiące stosowania) a dodatkowo opakowanie to 75 ml wiec o połowę większe niż standardowe dezodoranty. Ale najważniejsze, że jest bardzo skuteczny. Używam go głownie w lecie kiedy potrzebuję czegoś mocniejszego. Sprawdził się w podróżach po tropikach, na siłowni, podczas biegania. Plusem jest też to, że nie posiada alkoholu w swoim składzie.

Ostatnio wypróbowałam jego „brata” z zieloną nakrętką „Biotherm Deo Pure” bez parabenów i soli aluminium, więc niebieski zostawilam na lato.
Choć mam jeszcze innego ulubieńca (Clarins, Roll-on deodorant Multi Soin), to jednak Biotherm z niebieską zakrętką jest absolutnie numerem jeden.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny produkt!

Skusiłam się na zakup, ponieważ trafiła mi się niezła przecena na jeden model. Dezodorant jeśli chodzi o minusy jest koszmarnie drogi, ale to chyba tylko jedna wada. Ma przeintensywny zapach, pamiętam że mój facet zapytał się mnie, czym się wyperfumowaałam?!! :)))) Trzyma się nieźle, akurat nie mam problemów z poceniem się, ale co nie zwalnia mnie z obowiązku używania tego kosmetyku. Jednym słowem warty zainwestowania. Polecam!

Najlepszy jaki miałam, stały bywalec mojej łazienki :)

Zacznę od tego, że od dłuższego czasu walczę z nadpotliwością, ale na to mam swój sposób- Perspirex/Etiaxil.

Ten dezodorant jest bardzo delikatny i przyjemnie pachnie czystością (mydłem).
Nie chroni w 100 % przed mokrymi plamami, ale skutecznie chroni przed zapachem potu.
Jest drogi, ale skuteczny. Zapewnia mi komfort przez cały dzień. Kupowałam już kilka razy i kupować będę.
Jest wydajny. Starcza mi na ok.3-4 miesiące codziennego używania.Jestem ciekawa nowego wypustu i chętnie kupię :)

TAK:
+ zapewnia świeżość cały dzień
+ przyzwoity skład
+ wydajny
+ przyjemnie pachnie
+ podoba mi się opakowanie

NIE:
- wysoka cena...92 zł
- długo wysycha, dlatego wspomagam go suszarką do włosów :D
- nie chroni w 100 % przed mokrymi plamami

Ogólnie jest to mój ulubiony antyperspirant i najbardziej skuteczny.
Zapewnia mi komfort przez cały dzień i mimo wysokiej ceny chętnie go kupuję i zagości w mojej łazience na dłużej.
Używam zamiennie z Clarinsem :)