Boots, No7, Amazing Eyes Liquid Liner

Boots, No7, Amazing Eyes Liquid Liner

Hipoalergiczny płynny eyeliner z pędzelkiem, który pozostaje na powiece przez wiele godzin. Dostępny w kolorze czarnym i brązowo - czarnym.

Chodź, namaluj mi kreskę... Tylko nie tym tuszem.

Nie kupię.
Nigdy więcej.

Tak, zmieniło się opakowanie,
ale nadal nie wygląda dobrze.

Ale co tam opakowanie...
Zawartość?
Szybko zasycha w pojemniczku,
za szybko...
na oczach robi na dole efekt Panda,
na górze "pęka" i trzeba uzupełniać kreskę.

Nie oczekuję cudów, ale za 8.50 funta,
myślę, że nie powinien się rozmazywać po przeciągnięciu palcem.

Trwałość okropna,
mi znika, po prostu znika z oczu
i to nierównomiernie...

Dodatkowo przy zmywaniu szczypie jak cholera
(jak zmywam inne kreski, tym samym płynem, nie wydaje się to być problemem,...).

Inicjacyjnie kolor intensywny, blaknie jak zaschnie.

Tak więc skąd 1 gwiazdka?
Dla mnie pędzelek jest zaletą.
Po tylu latach praktyki tym mogę narysować super-ekstra odchudzoną kreseczkę, albo porobić pasmo kropeczek. Jest akuratny i precyzyjny.

Nie kupię więcej,
choć przyznam, że robiłam podchody przed zmianą buteleczki i po.. mając nadzieję, że coś się poprawiło.

Używam tego produktu od: 1 raz parę lat temu, 2 raz jakieś 2 mce - później zasechł

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe (full size)

jest ok

uważam że produkt jest godny polecenia:)Dostałam go w prezencie i szczerze mówiąc byłam mile zaskoczona!! Kreskę można zrobić z łatwością ( oczywiście mówię o osobach którym ta czynność nie jest już obca;-)).Pędzelek nie jest ani zbyt cienki ani zbyt gruby- taki w sam raz:) Wielką zaletą tego kosmetyku jest bardzo dobra trwałość- makijaż wykonany przy jego pomocy utrzymuję się naprawdę bardzo długo, nic się nie rozmazuje.

Używam tego produktu od:1 m-c

jednak nie

Dostalam voucher, wiec z obledem w oczach latalam po Bootsie i zastanawialam sie na ktory kosmetyk No 7 go spozytkowac. Wybor padla na Amazing Eyes Liquid Liner. Zadziwia mnie ale na swoja niekorzysc.
Bardzo trudno nim namalowac prosta kreske. Dla takich amatorek jak ja to on jest zdecydowanie za trudny (waski, dlugi pedzelek). Wybralam kolor brazowy. Jestem bardzo zaskoczona, poniewaz po namalowaniu kreski efekt jest jak przy uzywaniu wypisanego mazaka - trzeba kreske uzupelnic.
Jednym slowem NIE.

Używam tego produktu od: dwoch tygodni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete pierwsze

Polki w mieście odcinek 4 makijaż wodoodporny

przecietny

Rzeczywiscie dlugo sie trzyma, ale dla mnie najwazniejsza jest latwosc aplikacji. Ten tusz ma za dlugi i zbyt wiotki pedzelek, ciezko nim narysowac rowna kreske (albo chociazby polowe kreski na powiece). Ma za to wygodna raczke i intensywnie czarny kolor. Jezeli ma sie wprawe w nakladaniu, na pewno bardziej sie go doceni. Ja go juz wiecej nie kupie, ale sprobuje zuzyc do konca. Moze po jakims czasie uda mi sie do niego przyzwyczaic.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dlugo się trzyma

Jestem raczej początkujacą osoba w kwestii eyelinerów. ten eyeliner jest moim drugim w zyciu. Do plusów napewno można zaliczyc dużą pojemnośc. W miare dobrze się nim maluje kreske, która pozostaje przez nawet 8 godzin w stanie nienaruszalnym. Mam wersje brazowo - czarna. Można nim namalowac i cienka i gruba linie. Nie ma wiekszych problemow ze zmyciem go z powieki.

Używam tego produktu od: