Avon, Skin Care, Krem z witaminą E

Avon, Skin Care, Krem z witaminą E

Lekki krem nawilżający odpowiedni również dla młodej skóry. Zawiera witaminę E zarówno w postaci estrowej (octan tokoferylu) jak i w postaci tokoferolu, którego cząsteczki w celu ochrony zamknieto w liposomach. Poza tym krem ten zawiera nawilżający naskórek skwalen oraz chroniące przed utratą wilgoci fosfolipidy. W jego skład wchodzą również ekstrakty z mango, jabłek i winogron zawierające naturalne kwasy owocowe (jabłkowy, winogronowy oraz cytrynowy), które mają działanie wygładzające naskórek. Krem zawiera także substancję chroniącą przed promieniowaniem UVB, ponieważ jednak nie jest podana dokładna wartość faktora SPF, nie jest więc on wyższy aniżeli SPF 4.

niodżałowany

Jeden z moich ulubionych kosmetyków, świetnie nawilżał skóre stosowałą go na dzień i na noc , ratował moją wysuszoną letnim słońcem skóre. Naprawdę nie moge odżałowac że go nie ma póki co ni znalazłam jeszcze godnego następcy

KWC wsród kremów Avonu

To był najlepszy krem Avonu, najwieksze piękno leżało w jego prostocie.... i tyle wit.E pięknie wygładzała i nawilżała cerę... szkoda że już go nie ma

średni

Ja na swojej skórze nie zauważyłam jakichś specjalnych efektów. Kremik troche nawilża, tak dostatecznie. Jest lekki, szybko sie wchłania. Zapach owocowo-kwaśny, ale nawet ładny. Nie zauważyłam poprawy kolorytu czy wyrównania niedoskonałości, skóra za to jest gładka i miła w dotyku. Mnie krem nie uczula, ani nie podrażnia. Uważam go za przeciętny, pewnie dobry na lato, ale że używałam go w zimie... :P

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Dlaczego go wycofali???

Lubiłam ten kremik. Był taki leciutki, dobrze nawilżał, i świetnie dbał o koloryt skóry. Po paru dniach zauważyłam zmiejszenie przebarwień, mniej wyprysków. Zmniejszyła mi się ilość zanieczyszczeń. Naprawdę poprawił kondycję mojej skóry. Dobry produkt w avonie, który został mimo swych zalet wycofany. Gdzie tu logika dobra klienta i innych sztandarowych haseł ???

lekki krem nawilżający

Spełnia moje oczekiwania, gdyż ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy i dobrze nawilża. Spora dawka wit. E pozwala na ratowanie nim skóry po opalaniu. Taki dobry, a wycofany... Ma przepiękny, relaksujący zapach. Tym bardziej mi go żal.

nie dla mnie

Zapowiadał sie bardzo przyjemnie. Ale potem zupełnie mi nie podpasował.
Zalety:
+ pojemność (standardowa, ale nie mniejsza),
+ opakowanie (poręczna, higieniczna tubka),
+ nie zatyka porów,
+ lekka konsystencja.
Wady:
- zapach owocowo-chemiczny,
- potwornie się wałkuje,
- kiepsko nawilża (nabawiłam się po nim suchych placków),
- nie zauważyłam żadnego pozytywnego efektu na mojej skórze,
- piecze w skórę (ale wybaczam, bo producent o tym wspomina w ulotce),
- nienajlepiej się wchłania, ślizga i maże się po twarzy.
Może dla cery normalnej będzie dobry. Ale ogólnie nie polecam!

Naprawdę świetny!

Szukałam czegoś z kwasami, ale leciutkimi. Znalazłam ten krem i to jest to :D Właściwie od pierwszego użycia cera wyglądała lepiej. W dwa tygodnie poradził sobie z przebarwieniami (były takie, że po jakimś czasie i tak by znikły, ale nastąpiłoby to po kilku miesiącach...). Teraz właściwie nie pojawiają mi się niespodzianki, pory są zwężone, cera gładka i ma ładny kolorek.

Krem dobrze się wchłania, ma ładny zapach i jest wydajny. Dla mnie dużym plusem jest to, że występuje w tubce.

Ostatnio znikł z katalogu, ale mam nadzieję, że pojawi się po prostu w innym opakowaniu - jak to z Avonie. Cóż, nie chciałabym się z nim rozstawać :)

Bardzo dobry!

Bardzo dobrze służy mojej cerze, nawet wtedy, gdy jestem np. zmęczona lub niewyspana, mam takie odczucie jakby te kwasy w nim zawarte rozpuszczały zmęczoną powłokę z mojej twarzy i odkrywały zdrowsze oblicze. Świetnie nawilża i dobrze się wchłania, zapach przyjemny, mógłby być bardziej wydajny, no ale cenowo jest przystępny.

ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

dobry i tani

Z tego kremu jestem bardzo zadowolona!!Pięknie nawilża, świetnie się wchłania, wyrównuje skórę właściwie w mgnieniu oka.A do tego ma subtelny zapach. Odkąd go używam poprawiła się moja cera, jest gładka, elastyczna i dobrze nawilżona. Jak dla mnie świetny krem za małe pieniądze.

Dobry i skuteczny

Ten kremik jest dobrym nabytkiem szczególnie dla młodych dziewczyn od 18 roku zycia. Poza tym ,iż dobrze sie wchłania i doskonale nawilża (przy suchej skórze może być zbyt lekki) jest doskonały dla mieszanej cery. Po nim moja skóra jest gładka i fajnie nawilzona. Noi cen korzystna czesto jest w promocji!

gładka buzinka :-)

Ze względu na obecność AHA używam go tylko na noc.
Kremik ten świetnie nawilża skórę, wygładza ją i rozjaśnia, nawet moje niewielkie przebarwienia po syfkach i blizny.Jest dobry dla cery tłustej (ja taką właśnie mam) bo nie zatyka porów, a pryszczy odkąd go używam jest mniej, są one sporadyczne, również mniej jest zaskórników.
Wydajny, konsystencja i zapach bardzo mi odpowiadają.
Jeden z lepszych kremów, których używałam.
Rano kiedy się budze buzia jest gładka, wypoczęta i miła w dotyku :).

calkiem calkiem...

Kremik jest godny polecenia. Ma przyjemny zapach, szybko sie wchlania i nawilza. Nie podraznia skory. Ma estetyczne opakowanie. Cena tez jest przystepna. Jeden z lepszych kremow AVONU. Szkoda ze nie ma filtrow, bo wtedy moglby ze mna zostac na dluzej...