Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Honey Hair Conditioner

Honey Hair Conditioner

Producent podaje, że: To unikalna odżywka do włosów zawiera czysty naturalny miód akacji. Wspaniała wyważona bogata formuła, która nawilża, odżywia i wzmacnia włosy. Wysoce skuteczna do włosów bardzo zniszczonych przez oddziaływanie substancji chemicznych oraz termicznych, narzędzi do stylizacji. Ulepsza elastyczność, zwiększa blask i obiętość włosów. Twoje włosy promieniują jaśniejszym i zdrowszym spojrzeniem.

Cena: 12zł/ 500ml

Bardzo dobry, ale...

Uzywam tego produkty mniej wiecej raz na 2 tygodnie ponieważ jego dzialanie jest rzeczywiście bardzo silne. Włosy sa idealnie nawilzone, miękkie i co najważniejsze ani troche obciążone. Wspaniale sie układają. Nigdy wczesniej nie spotkałam maski która by tak dobrze regenerowala włosy.
Jest jednak jeden minus. Zapach!!! Jak dla mnie nie do zniesienia. Tragedia:( Jest to typowy zapach dla kosmetyków z miodem. Ja go bardzo nie lubie chociaz moja kumpela mowi ze ekstra(?) W dodatku utrzymuje sie bardzo długo na wlosach.
Pomimo tego, produkt godny polecenia. Czego sie nie robi dla pieknych włosów:)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[208645].usefull || 0 }}% pomocna.