Odżywczy tusz do rzęs z d-panthenolem

Odżywczy tusz do rzęs z d-panthenolem

Delikatny bezbarwny tusz do rzęs i brwi z specjalną formułą odżywczą. Polecany dla osób o przesuszonych, łamliwych i niepodatnych na kaształtowanie rzęsach, oraz dla osób, które pragną w subtelny sposób podkreślić ich naturalne walory bez zmiany koloru. Można również stosować jako podkład pod kolorowy tusz lub zalotkę.

nic specjalnego

Odżywkę Sensique kupiłam, bo chciałam podkreślić rzęsy bez użycia tuszu. Moje rzęsy są z natury jasne, długie i cienkie, więc często stosuję tusz, ale od czasu do czasu potrzebuję dać od niego odpocząć rzęsom i w tym czasie stosuję tę odżywkę.

Plusy:
+delikatnie podkreśla rzęsy
+można stosować pod tusz do rzęs, a także do układnia brwi
+tania i wydajna
+nie podrażnia oczu

Minusy:
-nie zauważyłam poprawy kondycji rzęs

Taka o, przeciętna odżywka, którą można stosować ze względu na cenę, nie licząc na spektakularne efekty.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

świetny produkt za niską cenę

Mam delikatne, stosunkowo krótkie rzęsy. Szukałam odżywki wzmacniającej. Z tej jestem zadowolona (używam do rzęs i brwi).
Efekty pojawiły się dopiero pod koniec pierwszego opakowania, ale warto zaczekać. Może szału nie ma, ale:
+włoski wydają się wzmocnione, nieco grubsze
+włoski są lekko usztywnione, ale nadal elastyczne
+z powodzeniem można stosować jako tusz transparentny (oczywiście nie licząc na efekt teatralny)
+ładnie podkreśla naturalny kolor, lekko go przyciemnia
+jest świetna do uczesania brwi
+nie szczypie w oczy i nie podrażnia
+wygodna, miękka szczoteczka
+bezzapachowa
+cena

Minusów brak, jeżeli tylko nie oczekujesz cudu za 8zł.

Używam tego produktu od: regularnie od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

naprawdę działa, rewelacja!!!

Mój problem to mało elastyczne, ciężkie do ułożenia rzęsy. Do tego doszło wypadanie a nawet kruszenie. Zaczęłam poszukiwać odżywki do rzęs... i tak trafiłam na to cudo. Już po trzech tygodniach regularnego stosowanie zauważylm ogromne zmiany, rzęsy pięknie się układają i są gęściejsze. Do tego urosły!!!
Polecam, za tak banalną cenę na pewno warto spróbować.
Ja używam odżywki minimum 2 razy dziennie (kiedy się nie maluję, częściej), rano pod czarna maskarę, wieczorem po demakijażu.
Kupiłam w drogerii Natura, aktualna cena 7,99 zł.

Cellulit adipocyty

efektow brak :D

nie zauwazylam zeby ta odzywka wzmacniala rzesy. nakladam ja wiec przed pomalowaniem rzes tuszem.
natomiast jak wleci do oka..uuu piecze strasznie :/
nie wiem co wiecej moge o niej napisac :D

Używam tego produktu od:3tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

nie ma co narzekać..

Już długo go używam i nie mam do niego większych zastrzeżeń. Podkreśla rzęsy, być może i odżywia, taki poprostu przeciętny. Nic nie szczypie, troche za dużo się go nabiera na szczoteczkę, ale to nie problem.
Co prawda nie mam porównania z innymi produktami z tej kategorii, ale dla mnie jest on wystarczający, gdyż moje brwi i rzęsy są nie wymagające.

Na brwi

Do oczu nie uzywam ponieważ później mnie pieką... ale na brwi jest super, mogę im nadać odpowiedni kształt :) Zauważyła poprawę ich kondycji, były słabe, rzadkie, nijakie... szczególnie po tym jak sobie wyregulowałam w cieniutkie niteczki i nie chciały mi odrosnąć ;D Po wymalowaniu wydają się ciemniejsze, bo ten tusz to jakby żel, daje troche mokry efekt. Jestem zadowolona :)

Używam tego produktu od:paru miesięcy

moja podstawa:-)

Jeden z moich podstawowych kosmetyków. Używam codziennie od 3 lat. Jako bazę pod maskarę, a ponieważ nie zawsze się maluję, to w dni "niewyjściowe" używam odzywki samej:)) I bardzo ją lubię. Zauważyłam, że moje rzęsy są mocniejsze i mniej wypadają, a miałam z tym niemały problem. Także za taką cenę, ten kosmetyk jest fantastyczny;-) Dopóki nie wejdzie w oczy...:)

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań: przestałam liczyć:)

kosmetyk niegodny plecenia

Nie dotarlam jeszcze do konca opakowania, ale uzywam bez przerwy przez ostatnie 4tygodnie i szczerze mowiac nie widze efektow, moze poza tym, ze usztywnione brwi ladnie sie trzymaja w ulozonej pozycji przez caly dzien:)
takie nic, ale nie spodziewalam sie superefektow za 5 zl:)
Chociaz dziewczyny w jednym z forow wypowiadaly sie o nim jak o absolutnej rewelce;)

Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Nawet, nawet

Co do działań odżywczych to takowych nie zauważyłam, lecz stosuję chętnie ten produkt z dwóch innych powodów:
1. Jest doskonały jako baza pod mascarę,
2. Rewelacyjnie ujarzmia niepokorne brwi i rzęsy.