AA NaturaMed, 3w1 Preparat do demakijażu twarzy

AA NaturaMed, 3w1 Preparat do demakijażu twarzy

Pojemność 1 szt

Preparat do demakijażu typu 3 w 1 - tonik, mleczko i preparat do demakijażu oczu - całość dla skóry alergicznej i wrażliwej, delikatny, wydajny, nie powodujący podrażnień.

tylko 2w1

Preparat ten rzeczywiście jest delikatny w użyciu: nie uczula i nie podrażnia. Dość dobrze zmywa makijaż z twarzy i oczu, choć muszę przyznać, że trzeba przy tym zużyć i sporo mleczka (bo taką ma on konsystencję) i wacików, przez co nie jest zbyt wydajny. Jednak jak dla mnie nie jest to kosmetyk typu 3w1, a tylko 2w1, bo pozostawia na twarzy tak świecącą warstwę, że bez toniku się nie obejdzie.

Używałam tego kosmetyku przez 3 tygodnie / ilość zużytych opakowań: jedno

uczula

Ja miałam uczulenie. Sama używam tylko AA ale serii pomarańczowej, a to mleczko ma , o ile dobrze pamiętam, hypoalergiczną kompozycję zapachową. Tylko seria pomarańczowa jest bezzapachowa....

dobry

Własnie mam obecnie to mleczko.Mojej skóry ani oczu nie podrażnia ładnie zmywa makijaż nie trzeba szczególnie mocno trzec oczu .Jest ok.Tylko jeden minus mam cere mieszaną i to mleczko zbyt ją natłuszcza błyszcze się po nim i to jest najbardziej denerwujące.

Cellulit jak stosować kosmetyki

dla mnie niedobry

Podobnie jak krem pod oczy i na powieki z tej serii podrażnia mi skórę, a do oczu to już zupełnie się nie nadaje-łzawią i nawet po zmyciu innym preparatem(np. bardzo łagodnym żelem do mycia twarzy) moje oczy jeszcze długo pozostawały czerwone.Na pewno więc i ja nie jestem w grupie osób, które nie uczula, ale recenzja merigold pokazuje, jak już zresztą pisałam, że jest to bardzo indywidualna sprawa. Dlatego. podobnie jak z kremem można się pokusić o wypróbowanie tego produktu, zwłaszcza, że cena nie rzuca na kolana(ok.12zł).Dla mnie jednak na dwie gwiazdki, ponieważ nie udało mi się wykorzystać tego produktu zgodnie z przeznaczeniem.

zdecydowanie bdb !

a nawet więcej... szkoda, że nie można przydzielić 4,5 gwiazdki :)używam go do demakijażu oczu. Ma przyjemną konsystencje gęstego mleczka i jest super- zmywa naprawde OK a co najwazniejsze dla mnie [i mojej mamy tez!] ze nic mi sie po nim w oczka nie dzieje- a uczulenia mam prawie na wszystko!spełnia więc obietnice producenta, mnie! nie uczula, jest bezzapachowe.cena i ilość- jak najbardziej zadowalająca! jak do tej pory- po wszystkich porażkach z innymi preparatami nie znalazłam lepszego.

Niespodzianka

Na pewno kogoś nie uczula, tylko szkoda, że ja nie jestem w tej grupie.Po zakupie i zastosowaniu byłam tym bardzo zaskoczona. Nie podejrzewam firmę Oceanic o sabotaż własnych produktów w tak jawny sposób. Wypróbowane przez mnie mleczka z serii AA, również to - sprawiają na mojej skórze (grubej, tłustej i zanieczyszczonej, świetnie znoszącej wszelkie zabiegi złuszczania) wrażenie pieczenia i wymagają zmycia innym preparatem. Wg zapewnień producenta podstawową zaletą tego mleczka jest skrajna delikatność w działaniu - dlatego np nie pachnie. Prawdziwą zaletą tego mleczka - i tu rzeczywiście wyszukuję - jest poręczne opakowanie i mleczna-żelowa konsystencja.Obiecuje nieuczulanie przede wszystkim - i właśnie tej obietnicy nie spełnia. Zaskoczona tym faktem nie polecam.Konfuzja na koniec - wychłodzony, nie szczypie skóry nigdzie. Więc ja już nic nie wiem.