Sensai, Silky Purifying, Cleansing Oil

Sensai, Silky Purifying, Cleansing Oil

Niezwykle bogaty olejek do demakijażu (do spłukiwania). Do wszystkich typów cery. Działa szybko, łagodnie i głęboko. Usuwa makijaż, nadmiar sebum blokującego pory oraz inne zanieczyszczenia, jednocześnie pielęgnując skórę. Wybór pielęgnacyjnych składników pozostawia skórę gładszą i bardziej odświeżoną:
- kompleks aromatyczny II
- olejek migdałowy
- olejek pomarańczowy.

Idealne dla suchej skóry

Olejek jest moim nowym pomysłem na usilne próby nawilżenia mojej wysuszonej cery. Nie mogę przyzwyczaić się do procedury nakładania olejku suchymi rękoma na suchą twarz. Jako że całe życie używałam żeli i mydeł to nadal sprawia mi to problem ALE wystarczy dodać wody i olejek zamienia się w "mleczko" które daje poczucie czystości :) Makijaż znika cały (łącznie z maskarą ale nie wiem jak działa na wodoodporne bo z nich nie korzystam). Najważniejsze jest jednak to, że olejek nie wysusza twarzy, chociaż nie wiem czy dostatecznie ją nawilża. Swoją drogą nie wiem czy znalazłabym produkt który "umyje" moją twarz a jednocześnie zostawi po sobie nawilżenie (od tego są kremy). Dla mnie najważniejsze jest to że mnie nie wysusza a mam do tego ogromną tendencję. Plusy:
-dokładne zmycie całości makijażu
-brak wysuszenia cery
-możliwe że lekko nawilża
-brak zapachu
-wygodne opakowanie z pompką
Świetny produkt.

Świetny

Przyznam, że do tego produktu przekonały mnie pozytywne opinie na jego temat.
Szukałam czegoś co zmyje mocny, wodoodporny makijaż.

Konsystencja jest bardzo przyjemna.
Pompka się nie zacina.
Produkt jest średnio wydajny.
Doskonale radzi sobie z makijażem zarówno tym zwykłym jak i mega trwałym wieczorowym.
Bardzo ładnie "rozpuszcza" makijaż. Mascara bardzo szybko schodzi. Świetnie domywa zastygające podkłady i szminki, które się "wżerają" w usta.
Po spłukaniu skóra jest przyjemnie miękka.
Nie lepi się i nie klei.
Czuje efekt nawilżenia. Skóra nie jest ściągnięta.
Jest miękka, bardzo gładka.
Co prawda nie używam go codziennie, ale zdecydowanie polecam.

Przyjemny rytuał

Od kiedy przerzuciłam się z mleczek i miceli na olejki, demakijaż stał się przyjemnym rytuałem, a nie przykrym obowiązkiem- jak to było do tej pory.

Olejek Kanebo zamknięty jest w estetycznej butelce z pompką. Olejek ma przyjemny, ale bardzo delikatny zapach. Dobrze rozprowadza się po twarzy - wystarczy jedna pompka na całą twarz. W kontakcie z wodą zamienia się w mleczko. Jest bardzo delikatny dla twarzy, a jednocześnie dokładnie oczyszcza twarz z makijażu.

STOSOWANIE
Ja stosuję go na dwa sposoby:
1. Suchymi rękoma nakładam go ma twarz i rozcieram. Moczę ręce w ciepłej wodzie i masuję twarz powstajacą emulsją. Spłukuję i myję żelem.
2. Suchymi rękoma nakładam go ma twarz i rozcieram. Masuję. Zmywam namoczoną w ciepłej wodzie jednorazową ściereczką bawełnianą. Myję żelem.

Pewnie do niego wrócę, ale chcę wypróbować jeszcze inne olejki, bo do tej pory używałam tylko ten i Resibo.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

skuteczny

Od jakiegoś czasu używam olejków jako pierwszego etapu oczyszczania twarzy.
Olejek Sensai jest delikatny ale skuteczny. Dobrze zmywa makijaż (oczy zmywam najpierw preparatem dwufazowym), nie podrażnia skóry ani okolicy oczu.
Jest bardzo wydajny, ale to chyba cecha wszystkich preparatów Sensai do demakijażu.
Warto przetestować.
W mojej łazience ten olejek na pewno zagości na dłużej.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

mój ulubiony

Wcześniej używałam cleasing milk od Kanebo, ale w sumie wolę ten olejek. Oba są dobre, choć wydaje mi się, że ten olejek lepiej zmywa makijaż oczu (rzadko maluję oczy, więc nie stosuję dodatkowych kosmetyków). Generalnie nic nie zostaje, cera jest super czysta i gotowa na kolejne kroki japońskiej pielęgnacji.
POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Tęsknię za nim!

Produkt już niestety skończył się, mimo swej wydajności!
Rewelacyjnie rozpuszcza każdy tusz, zmywa delikatnie, bez podrażnień i szczypania. Ma konsystencję typowej oliwki, a w połączeniu z odrobiną wody zmienia się w mleczko do demakijażu. Delikatny zapach. Opakowanie na najwyższym poziomie, jak to kanebo. Pompka dozuje odpowiednią ilość produktu. Super, nic go nie jest w stanie zastąpić- szukałam, porównywałam i nie znalazłam. Jest niesamowicie wydajny....jak to kanebo!

Używam tego produktu od: ponad rok

Ale fajny!!!

Uwielbiam markę Kanebo, stosowałam już peeling w pudrze i toniki i jestem zadowolona. Moja mieszana i kapryśna cera zaczyna ostro protestować przed sklepowymi żelami do demakijażu. Moje skrajnie przesuszone i odwodnione policzki aż wołają o coś delikatnego i oleistego. Dlatego też, zaczęłam interesować się kosmetykami do demakijażu w formie oil..i jestem zachwycona delikatnością i skutecznością w oczyszczaniu. Przyjemny masaż nawilżający przy jednoczesnym dokładnym oczyszczeniu buzi to jest to czego od dawna potrzebowała moja cera. .wacik jest czysty. Jedynie co domywam oczy micelem bo jednak tusz rozmazuje się wszędzie ALE schodzi. A przy oliwce Dermalogica niestety tusz pozostał nietknięty. Jestem naprawdę mile zaskoczona działaniem.. Zabieram pół gwiazdki za cenę..niestety jest bardzo wysoka. Ale czego się nie robi dla swojej skóry.

Po prostu cudo

Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszeń (tak to jest jak się ma 40tkę na karku ;)). Demakijaż czymkolwiek innym niż płyn miceralny vichy kończył się zawsze - prędzej czy później - suchymi plackami na policzkach. Tak więc zmywanie z twarzy makijażu od zawsze było jednym z najmniej ulubionych punktów dnia dla mnie. Kiedyś dostałam próbkę tego olejku w Douglasie i postanowiłam wypróbować. Oniemiałam - ogrzałam w dłoniach, delikatnie rozprowadziłam, potrałam kilka razy w okolicach mocno umalowanych oczu i... po wszystkim! Oczywiście przed "po wszystkim" opłukałam twarz wodą :) Później płyn miceralny (jako ukojenie po wodzie) i kolejne zdziwienie - płatek kosmetyczny idealnie czysty.

Nie wiem jak olejek sprawuje się przy tuszach i kredkach wodoodpornych. Ale ja ich nie używam także jak dla mnie - ideał. Po użyciu twarz jest miękka, ma się wrażenie super oczyszczenia i nawilżenia. Zapach łagodny i przyjemny. Duży plus za dozownik. Naprawdę polecam.

Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego

moja skóra go kocha - ja też :)

czy może być coś magicznego w produkcie służącym oczyszczaniu skóry?
tak - jeśli tym produktem jest Kanebo, Sensai Silky Purifying, Cleansing Oil

mam skórą suchą, wręcz odwodnioną, zaczerwienioną i bardzo wrażliwą. Demakijaż to jedna z czynności do tej pory dość frustrujących ... po serii nieudanych prób zaprzyjaźnienia się z clinique, clarins, cetaphilem, topłpą i sporą górką innych produktów które miały mi nie zrobić krzywdy - wreszcie trafiłam na KANEBO i ... już go nie porzucę!

moja skóra po zastosowaniu kosmetyku (oczywiście zgodnie z zaleceniami Kanebo) jest pięknie oczyszczona, nawilżona, delikatnie napięta (ale nie ściągnięta). nie piecze, nie reaguje podrażnieniem. kosmetyk nic a nic mnie nie zapycha. w ramach kroku 2 używam potem mydełka, ten duet pasuje mi najbardziej choć zastanawiam się nad pianką następnym razem.

reasumując
Olejek wart jest swojej ceny. to doskonały preparat do demakijażu, o dobrych właściwościach pielęgnacyjnych. Na mojej problematycznej skórze sprawdza się idealnie - więc szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Dobry.

Używam razem z pianką oczyszczającą Kanebo/Sensai jak zaleca producent. Mimo dokładnego oczyszczenia, z czasem stoswania, moja skóra stawała się coraz bardziej sucha, a nie odżywiona.. Zaczęłam stosować również pielęgnację nawilżającą Kanebo Sensai: lotion + emulsję i dopiero poczułam komfort. Sam kosmetyk świetnie się rozprowadza, jest łatwy do zmycia, bardzo wydajny i przyjemnie pachnie. Ma bardzo jedwabistą konsystencję.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

prawdziwa rozkosz;)

uwielbiam ten kosmetyk. uwielbiam go używać:) niesamowicie mnie relaksuje, sprawia, że mój makijaż znika w mgnieniu oka. zanim użyłam Kanebo Sensai nie lubiłam stosować kosmetyków do demakijażu, które trzeba zmywać wodą, ale Kanebo to wyjątek.
dokładnie zmywa makijaż a twarz po jego użyciu jest czysta, dokładnie oczyszona, promienna. dzięki temu kosmetykowi poprawił się stan mojej cery. wygląda ona na wypielęgnowaną i zadbaną. piękne w swej prostocie opakowanie, pielęgnacja skóry twarzy, wydajność - nie widzę negatywnych stron stosowania tego produktu. prawdziwa rozkosz:)

bez szału

uwielbiam Step 2 mud &mask ale do Step 1 nie mam szcześcia. wczesniej miałam gel with scrub, tez mnie nie zachwycił.

olejek kupiłam pod wpływem dobrych opinii na wizazu. myslałam , ze bardziej mi się spodoba.

jest tłusty, co mi odpowiada i ładnie pachnie nalezy go stosować na suchą skórę, a następnie zmyć wodą. niby wszystko ok, ale nie widzę różnicy, czy stosuję ten olejek, czy od razu sięgam po moją ulubioną zieloną glinkę. nie jest tez specjalnie wydajny.