Daily Care, Bodylotion Bio-Aloe - Limette (Lotion do ciała Bio-aloes - limetka)

Daily Care, Bodylotion Bio-Aloe - Limette (Lotion do ciała Bio-aloes - limetka)

Lekkie, intensywnie nawilżające skórę mleczko pielęgnujące z zawartością aloe vera, olejku jojoby i masła shea. Pielęgnuje i regularnie zaopatruje skórę w wilgotność. Szybko wchłania się w skórę. Idealne w codziennym zastosowaniu.

OK

To mój drugi balsam Logony, pierwszy Asia był produktem nieudanym, ponieważ rolował się na skórze, nie wchłaniał, słabo nawilżał. I w porównaniu do tamtego Limeta wypada w porządku.
Zalety:
- łatwo się rozprowadza na skórze, ma taką lejącą konsystencję
- dobrze się wchłania i nie robi trocin na skórze ;)
- zapach jest ok, przestawiłam się na produkty eko, większość z nich zawiera alkohol i uważam, że w tym balsamie jest dobrze ukryty. Aczkolwiek zapach cytrynowy chyba zawsze będzie się kojarzył z płynem do mycia naczyń ;)
- nawilża umiarkowanie, dobry do codziennej pielęgnacji, ja nie potrzebuję treściwszego balsamu, po goleniu też się sprawdza, mnie nawilża wystarczająco
- nie podrażnia, mnie nic nie szczypie
Wady:
- cena!! ten balsam kosztuje jednak około 30zł
- nie wydajny, niby fajnie, że taki lejący i się dobrze rozprowadza, ale z drugiej strony, więcej się go nakłada
- gdyby był treściwszy, starczałby na dłużej
- kolejny produkt logony, który mi się lepi na skórze
- nie ma trwałego zapachu w przeciwieństwie do Azji
Podsumowując, za taką kasę to ja poproszę lepszy balsam. Myślę, że ta firma powinna ostro popracować nad składami swoich kosmetyków, ponieważ balsamy i kremy się lepią na skórze, więc użycie ich nie jest przyjemne, a ja sobie nie życzę wydawać na jeden balsamik 30zł i nie cieszyć się z jego używania.

Używam tego produktu od:używałam 2 tyg

nieporozumienie

Kosmetyk ma konsystencje perłowego, nieco wodnistego, lekkiego żelu. Pachnie głównie alkoholem, gdzieś w dali majaczy sobie cytrynowy zapaszek. Już to mnie powinno natchnąć myślą, że jet to kosmetyk nie dla mnie. Ale brnęłam dalej.
Po posmarowaniu, kiedy opar alkoholu opadnie, cieszymy się przez chwilę miłym uczuciem chłodu i gładkiej skóry. Oczywiście pod warunkiem, że nasza skóra nie jest skaleczona, ani podrażniona, bo niestety na 100% będzie nas wtedy szczypać przy smarowaniu.
Po dłuższej chwili pojawia się oczywiście podrażnienie i przesuszenie, czego oczywiście mogłam się spodziewać od samego początku.
Kosmetyk mało komfortowy w stosowaniu i tragicznie działający. Szczerze odradzam.

Używam tego produktu od: 2 tygodni, ale poległam i odstawiłam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nie będzie więcej