Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Krem do pielęgnacji twarzy i ciała z kolendrą, palmą i gliceryną

Krem przeciw wysuszaniu skóry dzięki formule z kolendrą, palmą i gliceryną łagodzi i odżywia suchą skórę. Już po 3 tygodniach stosowania skóra odzyskuje swoją naturalną miękkość i elastyczność. Krem ma nietłustą konsystencję, wchłania się błyskawicznie zapewniając natychmiastowe uczucie świeżości i komfortu. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała.

• Paraffinum Liquidum,
  • Linalool (F.I.L.B6424/3)

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 25

Na codzień

Krem zakupiłam w Anglii na szybko, głównie ze względu na suche skórki na twarzy i do rozrzedzenia podkładu. Nie zależało mi zbytnio na czymś super. Jako że mam skórę normalną, nie często używam kremów nawilżających, jednak przy słoneczku wiadomo- skóra się wysusza. Muszę powiedzieć że jestem niesamowicie zaskoczona.
Krem do twarzy, rąk i ciała- jak mi się wydawało, nie może być dobry, bo jak coś jest do wszystkiego , jest do niczego. Myliłam się.
Spełnia swoją rolę w 100%. Ładnie nawilża, ale nie zapycha, przepięknie pachnie i jest lekki. Zależało mi głownie aby szybko się wchłaniał i pozostawiał tłustej maski- idealnie się spełnia.
Poza tym że jest bardzo tani, jest również wydajny. Lekka konsystencja sprawia że nabrany na opuszek palca krem, starcza na całą twarz.
Używam go głównie do twarzy, do reszty ciała raczej wolę balsamy i masła, aczkolwiek zdażyło mi się wysmarować tym kremikiem i spełnił swoją rolę.

Dlatego wydaje mi się że jeżeli ktoś nie ma bardzo wielkich kłopotów z suchą skórą, opłaca się go wypróbować. Nie zaobserwowałam minusów, wręcz czuję że moja skóra oddycha i odpoczęła. Nawet wyprysków pojawia się mniej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012986].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 120

JEDEN Z ULUBIONYCH KREMIKÓW:)

Bardzo lubię co jakiś czas wracać do tego kremu.
Stosuję go w sumie do całego ciała, a najczęściej do twarzy i rąk. Bardzo dobrze nawilża skórę, a przede wszystkim cudownie pachnie.

Plusy:
- niska cena
- cudowny zapach
- lekka formuła
- dostępność
- możliwość zakupu małego pudełeczka
Minusy:
- nie zauważyłam:)

Używam tego produktu od: Ponad 5 lat
Ilość zużytych opakowań: Trudno zliczyć:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[737734].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 321

plaster na skórki

Mam tłustą cerę. Jednak czasem zdarzy się, że pojawia się na mojej twarzy miejsce przesuszone, skóra się łuszczy. Do tej pory ratowałam takie miejsca kremem z Garniera w czerwonym opakowaniu. Jednak pewnego dnia robiąc zakupy w sklepie kosmetycznym postanowiła przetestować tę wersję.
Krem szybko się wchłania i eliminuje przesuszenie skóry nie powodując jednocześnie wzmożenia wydzielania sebum. Nie zatyka, nie wywyołuje przykrych niespodzianek.
Mało tego, kiedyś spróbowała nałożyć go na całą twarz na noc i efekt był zadowalający. Rano skóra byłą nawilżona i matowa jednocześnie. Robię to tylko raz na jakiś czas, bo nakłądanie kremu regularnie jednak nie w
Obie wersje - ta w czerwonym i ta, o której teraz piszę- sprawdzają się, gdy mam awaryjną sytuację i trudno mi zdecydować, którą mam wybrać. Będę po prostu kupować na zmianę
.Używam tego produktu od: dłuuuuugo
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[705839].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewidoczna kreska na powiece

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 93

niezbyt

szczerze, męczę ten kremik już chyba ponad pół roku, i nie mogę skończyć. nawilżanie baardzo kiepskie, do tego po pewnym czasie zapycha koszmarnie ! spodziewałam się czegoś lepszego. zapach obleci.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[691637].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 49

Generalnie w porządku

Używałam tego kremu dość długo rano i wieczorem (głównie na twarz) i nawet dobrze nawilżał. Skóra po nim była gładka i nie podrażniał. Konsystencja nawet przyjemna, lekka i szybko się wchłaniał. Był wydajny. Jednak chyba trochę zatyka pory. Kiedy go stosowałam wyskakiwały mi wypryski. Odkąd zmieniłam ten krem, nie zdarza się to już tak często.

Używam tego produktu od: czterech lat. Od 3 miesięcy już go nie używam.
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[686991].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Słaby

Krem przeciętniak. Plus za konsystencję, która jest dosyć rzadka. Nie lubię ciężkich, tłustych kremów. Jest mało wydajny. Co do nawilżania, mogłabym równie dobrze nie używać nic, a efekt byłby identyczny. Fakt, że moja skóra jest sucha i wymaga nawilżenia dosyć konkretnego, ale mogę go stosować 5 razy na dzień i nic się nie zmieni. Ładny zapach, nie zapycha porów. Podsumowując: po co wydawać kasę na coś, co i tak nie daje zamierzonego efektu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[619692].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Lubie go.

Bardzo dobry krem nawilżający. Używam go do twarzy. Ma rzadką konsystencje dzięki czemu dobrze sie go rozprowadza ;)
Spełnia swoją funkcje bardzo dobrze.
Nie drogi + ma ładne opakowanie . Same plusy:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[618583].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Uniwersalny

Swoje czasu to był mój ulubiony do twarzy:)
Typowy do torebki, lekki i mały. Zawsze się może przydać:)
PLUSY:
- dobrze nawilża
- cena 5 - 6 zł:D
- opakowanie
- ładny zapach

MINUST:
dla mnie nie ma

Używam tego produktu od: 5 lat?
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[612394].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

rewelacja

Krem jest świetny, pięknie pachnie, szybko się wchłania i pozostawia cieniutką ochronną warstwę na skórze. Używam go tylko do twarzy, doskonale nawilża suchą skórę, jestem z niego w pełni zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[574504].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 462

Dobry jako codzienny nawilżacz

Na wstępie - używam go tylko do ciała. jakoś nie mogłabym sie przełamać, żeby używać tego samego kremu do twarzy i do ciała, może dlatego, że skóra mojej twarzy jest bardzo wrażliwa.
Ale do rzeczy. Stosuję ten krem w ramach codziennej pielęgnacji - mam suchą skórę i niestety po każdej kąpieli/prysznicu wymaga ona nawilżenia/natłuszczenia. Ten krem sprawdza się w tej roli bez zarzutu - ma nie za lekką i nie za ciężką konsystencję, nieźle się wchłania, nawilża w stopniu zadowalającym. przyjemnie pachnie - nie owocowo, nie kwiatkowo, tylko tak... kremowo ;) Łatwo wydobywa się go z pudełeczka, nie trzeba sie męczyć z wyciskaniem z butelki (a z tym w produktach Garniera jest zazwyczaj problem).
Podsumowując - porządny krem na co dzień, ale nie do "zadań specjalnych".

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[559520].usefull || 0 }}% pomocna.