Milk Clean, Łagodne mleczko do demakijażu oczu

Milk Clean, Łagodne mleczko do demakijażu oczu

Delikatne mleczko do demakijażu oczu wrażliwych wzbogacone w kompleks peptydowy o silnym działaniu kojącym.

Cena: 11zł/ 120ml

szczypie w oczy

Mleczko bardzo słabo zmywa makijaż oka, a przy tym szczypie niemiłosiernie. Użyłam go tylko 3 razy i więcej nie zamierzam. Jego zapach też nie jest przyjemny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 0,1 opakowania

nie warty swojej ceny

konsystencja raczej mi nie odpowiada, szkoda bo myślałam że skoro to mleczko, to będzie łagodniejsze i dłużej będzie nawilżało powiekę, ma różany zapach, chyba miał być ładny ale wyszedł "babciny" róż, nie podoba mi się, jedyny jedyne jego plusy to że dobrze zmywa makijaż ( ale za tę cenę naprawdę można dostać lepszy kosmetyk do demakijażu) poza tym jest wydajny, nie kupię go już, wypróbuję coś lepszego Używam tego produktu od:trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

a gdzie lagodnosc?

Producent obiecywal lagodne mleczko do demakijazu, a pozostalo tylko mleczko. Po dostanu sie do oka szczypie niemilosiernie.
Nie przekonalam sie do tej konsystencji, troche za rzadka, ciagle uciekalo mi z wacika.
Zapach przyjazny, wyczuwam roze.
Dzialanie: zmywa dobrze, nie podraznia skory.
Blizniaczy plyn bije to mleczko o dwie glowy!

Używam tego produktu od:3 miesiecy

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

koszmar powrócił :(

Mam wrażliwe oczy i problem ze znalezieniem czegokolwiek do demakijażu, co by spełniało moje wymagania i jeszcze do tego nie podrażniało. Co prawda do niedawna miałam swój typ (mleczko do demakijażu oczu Corine de Farme), ale jak na złość od paru ładnych miesięcy nie mogę go dostać, więc szukam godnego następcy. I szczerze mówiąc powoli mam dość poszukiwań, bo koszmar łzawiących, piekących oczu powrócił :cry: To mleczko w sumie jest nieco dziwne, bo z jednej strony szybciutko zmywa makijaż i faktycznie wręcz koi skórę powiek, ale z drugiej strony jak tylko dostanie się do oka cholernie piecze :( Zrobiłam do niego 3 podejścia i mam dość. A szkoda, bo konsystencję ma fajną - takie lekkie mleczko, emulsja wręcz. Nie tłuści powieki, nie powoduje zamglenia, ładnie zmywa, ale... Ale szczypie i nie chce przestać. Widać moje oczy nie są wrażliwe a nadwrażliwe :o A szkoda, bo ostatnio lubię nasze polskie kosmetyki i naprawdę chciałabym już zakończyć poszukiwania.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: kapka z pierwszego i ostatniego