Fun Baby, Paleta do makijażu (średnia)

Fun Baby, Paleta do makijażu (średnia)

Niezwykły zestaw do makijażu: paleta 14 cieni do powiek, 3 odcieni pudru i róż na policzki.
Tęcza kolorów podkreśli oczy, doda spojrzeniu blasku i uwydatni rysy twarzy.
Dołączone aplikatory i pędzelek, pomogą niemal profesjonalnie wykonać makijaż. Wszystko zamknięte w metalicznej okrągłej kasetce z lusterkiem ozdobionej motywem kwiatowym Deborah. Estetyczne opakowanie zewnętrzne czyni kasetkę atrakcyjnym prezentem. Dostępna w 3 zestawach kolorystycznych.

Cena: 59zł

żadne cacko

Paletka na pierwszy rzut oka bardzo sympatycznie wygląda... ładne opakowanko,w środeczku też ładnie ale... ciemne kolorki jeszcze ujdą w tłumie, trzymająsię o dziwo nieźle, nakłada się je też całkiem całkiem ale za to ich nasycenie na powiece... niezbyt. Natomiast pastelowe kolory i te z brokatem do BANI!!!! kompletny nie wypał, jakościowo porównała bym do tych najtańszych beznadziejnych cieni, są tak jasne i słabo trzymające się powieki że trzeba się nieźle napracować zeby stworzyć ciekawy makijaż za ich pomocą,cena jest zupełnie nie adekwatna do jakości!!!!!

Używam tego produktu od:1 roku i zużyć nie mogę
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Inspirująca

Dostałam w prezencie wersję w pomarańczowym puzderku i muszę powiedzieć,że dawno tak się nie ucieszyłam z podarunku.Po pierwsze sam wygląd zewnętrzny paletki jest prześliczny-okrągłe pudełeczko z kwiatowym wzorem.Zawartość również bardzo mi się podoba.Na pierwszym "piętrze" znajduje się 14 cieni w przeróżnych odcieniach:od lekkich,perłowych i rozświetlających po intensywne i odważne barwy.Na dole 2 pudr,róż i puder brązujący oraz dwa dwustronne aplikatory i pędzelek.Korzystam głównie z cieni(kształt przegródek z pudrami i rózami utrudnia niestety dostanie się do nich za co odejmuję gwaizdkę).Dzięki tej paletce zaczęłam eksperymentować z kolorowymi cieniami,których wcześniej unikałam.Odkryłam na przykład,że o dziwo pomarańczowy to świetny kolor:D.Trwałośc cieni dobra,szczególnie w duecie z bazą Art Deco.
Podsumowując:miło mieć tą paletkę w swojej kolekcji,myslę że jest warta zakupu(szczególnie birąc pod uwagę rozsądną cenę).Polecam

Używam tego produktu od:6 grudnia
Ilość zużytych opakowań: -