Complete Care, Multi - Radiance Cream SPF 15 (Krem rozświetlajaco - nawilżający na dzień dla skóry suchej i normalnej)

Rozświetlający kompleks z ekstraktem z mandarynki pomaga wydobyć naturalny blask skóry. Po nałożeniu kremu, mikroskopijne cząsteczki rozpraszają światło nadając skórze promienny wygląd. Ekstrakt z mandarynki pobudza mikrokrążenie podskórne, przywracając jej zdrowy i młodzieńczy koloryt.

Przyjemny kremik

Nie wiem czy ja kiedyś się nauczę, że kremy rozświetlające nie są na mnie... a może po prostu nie trafiłam jeszcze na ten odpowiedni ;)

Zaintrygował mnie opis tego produktu w gazecie, zachwycona pobiegłam do drogerii i zakupiłam.

Plusy:
Pięknie pachnie! Cudnie wręcz. Ma przeciekawy kolor, miłą konsystencję i szalenie praktyczne opakowanie.
Rozświetla, nadaje taki ciekawy efekt na twarzy

Minusy:
Świeci się na mojej twarzy nieestetycznie, podkreślając zaczerwienione miejsca
Nie nawilża tak jak powinien robić ro krem nawilżający

Używam tego produktu od: Używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: Całe standartowe opakowanie

ZDECYDOWANIE NA TAK!!

Używałam go jakiś czas temu. Jest idealny gdy ktoś nie ma problemów z cera, bo super rozświetla i wygląda na buzi lepiej niż podkład. Teraz przeglądając kosmetyki OLAY przypomniałam sobie o tym kremie..

JEST GENIALNY!!!

Pięknie pachnie a buzia naprawdę ładnie się po nim mieni.
Kupię na lato! ;)

Używam tego produktu od: używałam jakieś 3 lata temu, teraz kupuję następny
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

bez wad

jestem w polowie pierwszego opakowania i juz wiem ze nie bedzie to ostatnie:) nie potrafie znalezc wad w tym kremie:) swietnie nawilza nadajac przy tym sliczny kolorek mojej buzce( bardzo ladnie ja rozswietla ) swietnie nadaje sie jako baza pod podklad gdzyz szybko sie wchlania . a do tego ten zapach uwielbiam go!:)
SPF 15 -dodatkowy plus:) jest wydajny . bardzo dobra jakosc za niezla cene polecam!!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jestem w polowie pierszego

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Niestety - bez rewelacji...

Naczytałam i nasłuchałam się o nim dobrych opinii... I jak to często bywa w takich przypadkach - stałam się jego posiadaczką.

Rozświetlenie jest ładne, bardzo subtelne - owszem. Ale tylko na początku, gdyż po upływie niedługiego czasu, zdrowo wyglądające rozświetlenie zastępuje niepożądany błysk (jakby tłustej skóry). Błysk ten, nie od razu ale jednak, przebija się nawet przez warstwę podkładu utrwalonego pudrem sypkim.

Przy nakładaniu makijażu zdarza mu się rolować, trzeba bardzo umiejętnie i ostrożnie rozsmarowywać podkład.

Poziom nawilżenia też niestety nie zachwyca, choć nie jest z tym najgorzej. Zachwyca za to zapach (choć jak wiadomo - jest to bardzo subiektywna sprawa).

Mogę polecić jedynie na leniwe dni, kiedy to planujemy zostać w domu i nie nakładać makijażu. Wtedy sprawdza się całkiem nieźle :) Ja właśnie w taki sposób zużyję go do końca i raczej nie będę już do niego wracać., choć ten zapach... :)

UWAGA osoby o wrażliwych cerach! Choć mi rzadko zdarzają się problemy związane z zaczerwieniami po użyciu kremu, to po nim (i jeszcze po 2 innych kremach tej firmy) czasem pojawiają się czerwone plamy na twarzy, które na szczęście znikają po kilku minutach od nałożenia.

Używam tego produktu od: "męczę" go już od kilku miesięcy (nie używam codziennie)
Ilość zużytych opakowań: jestem przy końcówce pierwszego

bardzo dobry krem na dzien

Na poczatek - ciezko go znalezc , ale kupiłam w Naturze w promocji za 15,99zł. Krem ładnie rozswietla twarz ale nie tandetnym brokatem tylko takim lekkim satynowym blaskiem. Idealny pod podkład, nic sie nie roluje . Nawilzenie jest srednie wiec osoby z cera skłonna do przesuszania i suchych placków na policzkach - nie beda zadowolone. Na wieksze mrozy tez bedzie za lekki. Na wiosne / lato - idealny. Ja mam cere mieszana/normalna i dla mnie jest bardzo dobry. Z tym ze ja go traktuje jako lekko nawilzajaca baze pod makijaz, a do super nawilzania mam mocniejszy kaliber.

Olay inne kremy ;)

Otóż cerę mam suchą, niezmiennie i konsekwentnie. Do tej pory używałam wyłącznie kremu dla dzieci, z uwagi na brak skuteczności innych testowanych kosmetyków. Ten krem mnie zaskoczył - jest lekki, pachnie przyjemnie, idealnie sprawdza jako baza pod makijaż. A co więcej - pozostawia na skórze malutkie złote drobinki! :D Jest geniuszem dla mojej skóry, idealny krem na dzień.

+ wydajność
+ konsystencja
+ nawilżanie
+ rozświetlanie
+ zapach
+ filtr SPF 15
+ cena (ok. 20 zł to naprawdę przyzwoicie ;)

- nie znalazłam.

uzywalam i chwalilam, choc trzeba uwazac....

Bardzo lubie, gdy moj krem na dzien ma SPF, bo wierze w filtry ;)
Kremik ma przecudny, swiezy zapach, ktory bardzo lubie, bo jestem wielka fanka kosmetykow zarowno trwalych jak i wlasnie zapachowych!
Konsystnecja nie-wodnista, dobrze sie rozprowadza, szybko wchlania, nie pozostawia zadnej tlustej warstwy, nie sprawil,ze nienaturalnie sie swiecilam.
Jedyny minus byl taki,ze za kazdym razem (a razow bylo dwa),kiedy po zaprzestaniu uzywania go do niego wracalam- konczylam z dziwnym bablem na twarzy :( Raz pojawil mi sie kolo nosa a drugi na policzku- jakis dziwny, nieestetyczny oczywiscie babel. Po jakims czasie oczywiscie znikl i nie zrobil mi zadnej krzywdy (poza swoja obecnoscia), ale dlugo mnie to odpychalo od ponownego zakupienia tej emulsji.
Nie mniej jednak przyjemnosc stosowania jest ogromna, kosmetyk super pachnie, szybko sie wchlania ,no i ma filtry, jest tani, wiec zasluguje na czworeczke;)
Uzywalam wersji do skory suchej.

Polecam!!!

Skusiłam się na ten krem zachęcona dobrymi opiniami ,które o nim słyszałam.
W sklepie nie było wersji dla skóry mieszanej (a taką mam ), ale zakupiłam ten do normalnej i suchej( ale tamta wersja jest w postaci emulsji , a nie kremu)
I jestem baaaardzo zadowolna! Dla mnie to mój KWC!
Oto zalety ,które ja w nim odkryłam:
- pięknie pachnie
- dobrze nawilża i chroni
-wchłania się bardzo szybko nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze
- nie zatyka porów, jest bardzo delikatny i moja cera wyraznie sie poprawiła
- zawiera filtr 15 co jest dlamnie równiez ważne
- daje lekkie rozświetlenie, ale nie powoduje(przynajmniej u mnie) - nadmiernego błyszzenia się skóry
- świetnie nadaje się pod makijaż ,współgra z róznymi podkładami
- jest tani i bardzo wydajny!9 wpromocji mozna go dostac za 20 zł)
Opakowanie mogłoby posiadac pompkę , ale nie jest to dla mnie taki minus bym odejmowała za to chocby pół gwiazdki.
Polecam serdecznie :)Używam tego produktu od: ponad miesiąca codziennie i wciąz mam go bardzo duzo Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

edytuję : po ok 3 miesiącach codziennego używania moja cera zaczęła się bardzo przetłuszczac , już nie było subtelnego rozświetlenia i nie odczuwałam nawilżenia...
dodtakowo zaobserwowałam , że krem zaczął mnie podrażniać i na buzi pojawiały się ciągle malutkie , czerwone krosteczki , które zmniejszały się po odstawieniu kremu...
nie wiem co o tym myślęc , wczesniej byłam zachwycona tym produktem i nic złego się nie działo...
dam jeszcze szansę emulsji z olay , bo w koncu ten krem nie jest przeznaczony do mojej mieszanej cery ,może jest on już dla mnie po prostu za cięzki?
odejmuję jednak gwiazdki....

dobry

ładnie rozświetla, skóra jest miekka i nawilżona :) nawilżenie utrzymuje się na buźce cały dzień, bardzo dobry po podkład :)

plus za SPF
minus za opakowanie

POLECAM

coraz lepiej :)

Idealnie się wchłania, idelny jest pod makijaż, nawet jeżeli nałoże go sporo, a tak właśnie lubię moja buźka pochłania go niemal natychmiast. Błysk i ta złota poświtka nie są dla mnie konieczne ponieważ itak znika pod warstwą podkładu i pudru ale w sumie nie przeszkadza.

Czuję coś, że radzi sobie świetnie w parze z DIACNEALEM, nie wiem w prawdzie jak radziłby sobie inny kremik, bo to moja pierwsza przygoda z wit. A i kwasem glikolowym. Mnie nie nie zapycha.
Zaznaczam, że nie wiem czy kupię go ponownie bo chcę spróbować wersję EMULSJA i nóż będzie lepsza.
Używam tego produktu od: 3 TYGODNI

I tak i nie...

Mam mieszane uczucia co do tego kremu. Kupiłam go skuszona próbką, która mnie zachwyciła. I na początku stosowania krem sprawdzał się znakomicie, ładnie rozświetlał skórę, wspaniale się wchłaniał. Jednak po pewnym czasie zauważyłam zmianę - skóra po jego użyciu była jakby lepka, a nałożony na niego podkład miałam wrażenie, że oblepia mi twarz.

Na plus to, że jest dość wydajny i pięknie pachnie przez bardzo długo.

Może kiedyś go jeszcze kupię, ale raczej na jesień i zimę.

Używam tego produktu od: kilka mies.

polecam

Fajny kremik. Musze przyznać, że przy zakupie trochę się zagapiłam i kupiłam do cery suchej i normalnej, mimo że mam cerę mieszaną, ale okazało się, że pasuje mi idealnie.

- ładny efekt rozświetlenia
- dobre nawilżenie
- skóra po nim jest gładka i miękka
- bardzo lekki
- nie zapycha
- idealny pod makijaż, natychmiast się wchłania i od razu można nałożyć podkład bez obaw, że coś zacznie się rolować
- uwielbiam ten zapach

Używam tego produktu od:2 tygodni