Matrix, Sleek.look, Smoothing Shampoo (Szampon nabłyszczająco-wygładzający)

Matrix, Sleek.look, Smoothing Shampoo (Szampon nabłyszczająco-wygładzający)

Kosmetyk profesjonalny.
Szampon zawiera argininę - składnik zapewniający wygładzenie włosom puszącym się. Szampon chroni włosy przed wilgotnością powietrza, nawilża je, wygładza i nabłyszcza. Włosy są rozświetlone, elastyczne, a łuski pozostają zamknięte.
Polecany do włosów suchych i matowych.

SUPER!

bardzo wydajny! mam długie włosy(trochę za ramiona) i zestaw szampon 500ml+ odżywka 250ml starcza mi na rok :) ma fajny zapach, włosy są po nim bardzo miękkie, lekkie i błyszczące. od kiedy wpadł mi w ręce żaden szampon z super marketu nie wchodzi w grę ;D

Ilość zużytych opakowań: 3 :)

do włosów rozjaśnionych jak najbardziej :)

jest to fajny szampon w dobrej cenie. Kupiłam w sklepie fryzjerskim 250ml + 2 odżywki 15ml gratis za 24zł:D własciwie ma same plusy, wygładza, włosy są po nim gładkie lśniące mam wrażenie,że domykanie łuski przy tym kosmetyku jest naprawdę widoczne :) włosy są nawilżone i jest to jedyny szampon, który poza wygładzaniem ma właściwości regenerujące... :) dobrze się pieni, wydajny, być może troszkę obciąża, ale przy włosach rozjaśnianych(b. suchych) nie ma to żadnego znaczenia.
może jedynym minusikiem jest zapach - pachnie jak szampon pokrzywowy :) ale może to być miły powrót do zapachów z dzieciństwa :D j dla mnie całość na tak! Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 250ml (1 butelka)

Działa

Szukałam czegoś antypuchowego...

Moje włosy są puszące, niezdyscyplinowane, zniszczone, suche. Mam też wrażliwy skalp, Łojotokowe Zapalenie Skóry (przetłuszczanie się połączone z permanentnym łuszczeniem się). Moje włosy są zniszczone w wyniku wieloletniego farbowania (chemiczne – rzecz z resztą nadal będę to robić – mój naturalny kolor to mysi brąz – okropnie nudny i zupełnie nie twarzowy :]) i przygody zwanej „trwała ondulacja” – fryzjerka spaliła mi włosy poprzez użycie za dużej ilości płynu do skręcania (:kill: ). Efekt mam mega puszące się włosy – niezdyscyplinowane, cienkie,, mocno przesuszone.

Szampon działa - wygładza, ale za cenę obciążania, braku objętości. Włosy są ciężkie, przylizane, brak mu efektu "sypkości". Nie czuję przyjemnego "skrzypienia" od czystości. "Dzięki" polyquaternium i ciężkiemu silikonowi Trimethylsilylamodimethicone skalp jest podrażniony, a ŁZS wzmocnione. Włosy się po nim mocno przetłuszczają. Wydajny. Działanie zgodne, ale mogę je uzyskać bez używania sylikonów za ułamek tej ceny jaką oferuje nam go marka matrix.

Edycja: Po eksperymencie jakim był powrót do sylikonów po około prawie trzyletniej przerwie - zwracam szamponowi honor. Jest obecnie bardzo dobry. Wygładza i nie obciąża. Moim sposobem na niego jest używanie razem z szamponem oczyszczającym - wtedy wyprawia cuda. ŁZS się u mnie złagodziło więc obecnie bez problemu go używam. Świetnie się pieni, ma fajną kremową konsystencję. Lubię go za efekt żelazka na długo. Wszystkie puszące się kosmyki wygładza. Jestem zadowolona. Dlatego zwracam mu honor.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania 1,5 l

Ze względu na zawartość sylikonów produkt mimo wszystko nie zostanie kupiony ponownie.

Manicure - gradientowe kropki

jeden z lepszych

Jest to moj jeden z ulubionych szamponów - zawsze do niego wracam. Używam razem z odzywka z tej samej serii.
Na moje sztywne, suche i puszące sie włosy działa rewelacyjnie. Dobrze się pieni, fajny zapach , włosy super się rozczesuja (ale to pewnie zasługa odżywki :) ). Sa wygładzone i błyszczące . Nie skręcaja sie pod wpływem wilgoci. Minus:
Przy dłuzszym stosowaniu obciązyl mi włosy , ale to zapewne dlatego, ze myje je codziennie i żaden szampon nie słuzy mi juz po miesięcznym stosowaniu, zawsze przerzucam sie na inny.

za jakie grzechy?

Miałam próbkę tego szamponu o pojemności 50 ml i był super. Postanowiłam więc zamówić u fryzjerki dużą butlę 1500 ml. Zadowolona że będę miała na dłuższy czas dobry szampon.
Po pierwszym myciu - szok. Włosy się splątały, zrobiły się szorstkie i sztywne. Mimo użycia odżywki miałam ogromny problem z ich rozczesaniem. Dawno już żaden szampon nie spowodował takiego koszmaru moim włosom.
Próbowałam kilka razy, ale zawsze efekt taki sam. Używam więc drogeryjnego szamponu, który jest o wiele lepszy.
Żal wydanych pieniędzy. Szampon używa mąż i synowie. Im odpowiada bo mają krótkie włosy.

Po jakimś czasie inna fryzjerka powiedziała mi, że to jest najgorszy szampon matrixa. Dla mnie jest to najgorszy szampon w ogóle.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 50 ml całe i kilka razy z 1,5l

NAJLEPSZY! dla wlosow\'puszacych sie"

szampon godny polecenia! na allegro mozna go kupic za 25-30 zł za 250 ml ja kupilam na sprobowanie i wiem ze bede go stosowala. wlosy sa po nim miekkie, lekkie lsniace łatwo sie ukladaja i nie wywijaja sie na deszczu(pogodzie deszczowej) jak dotychczas, mam wlosy sklonne do przetluszczania sie ten szampon akurat mi NIE przetluszcza! wlosy sa bardziej galdkie to duzy plus dla tego szamponu.Moj 1 z najlepszych proponuje sprobowac

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie pojemnosc 250 ml/wlosy myje co 2 dzien.

chyba najlepszy jakiego używałam

Już po pierwszym użyciu zauważył różnice i jego przewagę nad innymi, dostępnymi w drogeriach szamponami:

:) + włosy są gładkie, ujarzmione
:) + włosy są błyszczące i zdrowsze
:) + odzywia i nawilża włosy
:) + dobrze się pieni
:) + ładnie pachnie
:) + wydajny

Nie używam prawie wcale kosmetyków modelujących stąd nie wiem, czy dobrze oczyszcza włosy z wszystkich lakierów, żeli i innych.

:( - cena - trochę kosztowny jak na kosmetyk, który starczy na niewiele ponad miesiąc

Juz po pierwszych kilku zastosowaniach czuć że jest inny niż szampony dostepne w drogeriach - włosy są lśniące, gładkie, lejące i puszyste - prawie jak po wyjściu od fryzjera.
Myslę, że warto w niego zainwestować.

Ilość zużytych opakowań: 7 szt x 250 ml

a ja go lubie:)

nie mam zastrzeżen do tego szamponu, jest wydajny, gęsty przepięknie pachnie:) wlosy po nim są błyszczace, sypkie , nie puszą się . dodam że używam go razem z maską z tej samej serii - u mnie się sprawdza:)

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie po 250

silikonom mówimy nie

Moje włosy najwyraźniej nie lubią silikonów. Na początku szampon wydawał mi się niezły, włosy dosyć wygładzone, błyszczące i sypkie.
Po kilku tygodniach stosowania:
- matowe
- szybciej się przetłuszczały
- obciążone

Tak więc:

+ dosyć wydajny
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza
+ na początku działa tak jak powinien

- z czasem obciąża
- włosy stają się matowe
- i przetłuszczone

Reasumując, moim zdaniem lepiej kupić lekki i tańszy ziołowy szampon niż dręczyć włosy silikonami.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez 2 miesiące

W PORZĄDKU

Szampon podobnie jak odżywka i maska z tej serii ma właściwości nawilżające i wygładzające włosy suche kręte.
Gęsty kremowy szampon o przyjemnym zapachu dający natychmiastowy efekt sypkich gładkich i miękkich włosów.
Polecam całą serię Matrix Sleek...
Miałam z niej każdy produkt i jestem zadowolona z nich.
Obecnie ceny tych szamponów to:
250ml - 31,50 zł

Używam tego produktu od: ponad 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zupełny przeciętniak.

spodziewałam sie czegoś lepszego.
na moich włosach zupełnie się nie sprawdził. nie zauwazyłam ani zbytniego połysku ani zbytniego wygładzenia.
mam natoniast wrażenie, że obciąża włosy i zamiast błyszcząco i gładko wyglądaja jakby lekko przetłuszczone. w trakcie mycia włosy są szorstkie i sztywne. bez odżywki ani rusz.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Super

Szampon ten jest bardzo przyjemny w użytkowaniu(kremowa gęsta konsystencja).Zapach dla mnie taki świeży(trudno określić) nie jest mdły.Włosy są nawilżone, błyszczą, są takie gładziutkie(+odżywka slee look).Cena no taka średnia, ale w porównaniu do kerastese to niebo a ziemia, a jakość, jak nie lepsza. Zamierzam wypróbować jeszcze do włosów koloryzowanych. Może się jeszcze skuszę na maskę tej firmy. Jakoś mi ten Matrix podpasował.Moje włosy są farbowane(blond), dość gęste i z natury proste.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno małe