Water Shine Diamonds (Lakier do paznokci)

Water Shine Diamonds (Lakier do paznokci)

Bardzo dobry lakier do paznokci. Z nazwy wynikałoby, że jego główną i najważniejszą cechą jest połysk. Owszem, błyszczy, ale też szybko schnie, nie odpryskuje i długo zachowuje świeżość.

Cena: 20zł

Jeden z lakierów...

bardzo dobrej jakości i po przystępnej cenie. Odcień, który wypróbowałam, Frosted Chestnut Marron Glacé zadowolił mnie efektem końcowym.

Konsystencja lakieru sprawia, że jego nakładanie jest niezwykle wygodne. Doskonałe krycie. W moim przypadku wystarczyła jedna warstwa, by osiągnąć zamierzony efekt. Niestety, wręcz idealna konsystencja z upływem czasu zaczyna gęstnieć, co nie ułatwia precyzyjnego nakładania warstwy lakieru.

Trwałość zasługuje na szkolną "szóstkę". Z minusem, bowiem zmywanie lakieru jest nieznacznie utrudnione. Połyskliwe drobinki osadzają się na brzegach paznokci i trudne je stamtąd usunąć.

Kosmetyk jest bardzo wydajny. Wystarcza na wielokrotne użycie.

Obiecany przez producenta efekt "mokrych paznokci" nie był zbyt widoczny. Warto go spotęgować, używając bezbarwnego utwardzacza lub emalii ochronnej.

Używam tego produktu od: 8 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1.

bardzo dobry

Wszystko jest bardzo dobre, tylko cena 20 zł trochę mi jednak nie odpowiada:)
Plusy:
-dobrze się rozprowadza
-nie odpryskuje się przez 4-5 dni
-śliczny połysk i brokat
-duża zawartość
Minusy:
-cena

Używam tego produktu od:2 lat

POLECAM

Mam kolor 102 dazzling purple (jak dla mnie po prostu brudny róż:) ). Lakier dostała siostra od koleżanki, ale nie przepada za różowymi lakierami, więc zaczęłam go używać żeby się nie zmarnował (jak na razie nie zgęstniała ani odrobinkę). Lakier świetnie się trzyma na paznokciach, szczególnie w nogach ( tydzień spokojnie wytrzymuje). W przypadku paznokci w rękach ok. 5 dni, a jak gdzieś miejscowo się zetrze można łatwo domalować braki J. Jedyny minus jak dla mnie to problem ze zmywaniem lakieru. Te małe drobinki, które nadają mu blask utrudniają zmywanie, ale można temu zaradzić stosując np. bezbarwny lakier przed pomalowaniem paznokci Water Shine Diamonds. Polecam!!!

Używam tego produktu od:2,5 roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Świąteczny makijaż

Śliczny :)

Wyłudziłam ten lakier (a właściwie jego końcówkę) od siostry. Tak mi się spodobał odcień "Metallic pink" :) Do tej pory nie lubiłam różu, ale dla tego kosmetyku zrobiłam wyjątek. Dobrze się nim maluje paznokietki, które ślicznie się błyszczą (prawie wg nazwy :D) Lakier zrobił też furrorę wśród koleżanek.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1,5

my treasure

Co prawda mój lakier nosi nazwę Wet Shine Diamonds Gems, ale że jest z USA, to sądzę, że po prostu tam się te lakiery tak nazywają. Jak zwał, tak zwał - lakier jest świetny :ehem: Mam odcień o wdzięcznej nazwie Buried Treasure i jest to zimny jasny brąz/beż mieniący się diamencikami we wszystkich kolorach tęczy :benetton: (chyba się ten skarb rozsypał w drobny mak ;) ). Lakier zatem pięknie się mieni na paznokciach i zadzwiająco długo na nich trwa. Mimo zawartości dużej ilości drobinek ani powierzchnia paznokcia nie jest chropowata ani nie zmywa się go jakoś wyjątkowo trudno. Maluje się nim bez trudu, zasycha szybko, a w buteleczce nie gęstnieje (mam go już z pół roku o ile nie dłużej). Szkoda tylko, że u nas kosztuje więcej niż te 3,99$ które widnieją na mojej buteleczce.Używam tego produktu od: pół roku

przeciętniak

efekt bardzo ładny ale niestety szybko się rozwarstwia i gęstnieje więc dla kogoś kto ma po 30 buteleczek w domu, lub żadko używa owego lakieru - nie polecam bo może się nim nie nacieszyć :/ Acha trochę się odpryskuje, ale jest dosyć trwały ;)
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 4
Recenzja: ...

*R*E*W*E*L*K*A*

Jest po prostu niesamowity. Nie tyle chodzi mi o kolorek według mnie śliczny 123 sumptuous beige. Ale o to że na paznokciach wytrzymuje bite 5 dni :) może to śmieszne ale dla mnie jest to rekord. Zaznaczyć muszę że wcanie nie oszczędzam moich dłoni, zmywam, gutuję, piorę, a co najgorsze dla nich pracuję fizycznie często am kontakt z matalowymi przedmiotami a lakier dzielnie trzyma sie na paznokciach. Zmywa się bez zarzutu. Dla mnie jest jedyny i niezastąpiony z pewnością dokupię jakieś odważniejsze kolorki.

niee

kiedyś dostałam (na szczęście! jakbym kupiła to bym żałowała!) dwa te lakiery: jeden biały a drugi śliwkowy. o ile w białym mi nie przeszkadzało, że, jak pisała moja poprzedniczka, nie jest kryjący, tylko transparentny, wręcz podobał mi się efekt rozjaśnionego, opalizującego paznokcia - tak śliwkowa wersja była masakryczna! dwie warstwy nadal słabo kryły, i na dodatek źle schły. poza tym lakier szybko zgęstniał. a połysk - widziałam już lepsze. Colorama ma równie ładny, a szybciej schnie, dłużej się trzyma i rewelacyjnie kryje. nie kupię więcej.

nie nie nie

kupiłam go ponieważ miał dobre recenzje, oczekiwałam iż na paznokciach będzie wyglądał tak jak w buteleczce noi tu się pomyliłam :/ lakier jest transparentny i 2 warstwy nie kryją paznokcia

lakier lekko się ściera na końcach paznokci po 3 dniach

dobrze się nim maluje paznokcie- nie mam zastrzeżeń

Szok :)

Zaznaczam, ze ocena jest subiektywna, ale przeżyłam szok. Ten lakier trzyma się na paznokciach ponad tydzień w niezmienionym stanie. Niestraszne mu zmywanie czy kąpiel. Mam trzy odcienie, kupione w promocji po 10 zł/sztuka :D
- brązowo- różowy Rose Metalliqe 101
- jasnoróżowy Pink Strass 127
- fioletowo - złoty Roise Precieux 128
Używam wszytskich po trochu i stwierdzam, ze wszytskie są jednakowo doskonałe :) Lakier zwiera srebrne drobinki, które powodują, że paznokcie bardzo ładnie błyszczą, nie wygląda to w żadnym wypadku kiczowato czy też tandetnie. Pędzelek jest bardzo dobry, nabiera akuratną ilość lakieru. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug. Bardzo szybko schnie, dwie warstwy są odporne na ścieranie się i uszkodzenia na końcach. Kolor przy dwukrotnym położeniu jest identyczny jak w opakowaniu, jedna warstwa daje półprzejrzysty blask :) Opakowanie jest duże, lakier wydajny, cena jak na tą jakość bajeczna.

niezły

Mam odcień Cherry Carats - ciemną, nasyconą czerwień. Kilkakrotnie zbierałam się, by pomalować nim paznokcie u rąk, ale kończy się na pedicure. Jakoś nie mam odwagi ;)
Kolor jest - jak napisałam - intensywny, paznokcie u nóg maluję jedną warstwą. Lakier bardzo gęsty. Schnie dosyć długo no i wymaga ogromnej precyzji - każda kreska z boku jest bardzo widoczna. Pędzelek jest średnio udany. Połysk mnie nie zachwycił, wobec tego maluję jeszcze paznokcie brogatem ozdobnym - na tle czerwieni srebrzyste błyski dają naprawdę świetny efekt! Trwałość na stopach - dobra, choc tam zawsze lakiery trzymają sie dłużej. Zmywanie - ciężkie i oporne, również z uwagi na brokat. Dodatkowo tendencja do farbowania skóry na różowo!

fajny

Super efekt! Miałam biały ze złotym połyskiem. 3-4 dni na paznokciu to już ok bo moje są bardzo miękkie. Zdążyłam zuzyć zanim zgęstniał. niedrogi.