Oriflame, Oriflame Colour, Lash Advance Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny)

Oriflame, Oriflame Colour, Lash Advance Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny)

Gęste, długie, starannie rozdzielone rzęsy to absolutna podstawa makijażu! Szczoteczka dokładnie rozprowadza tusz bez śladu grudek. Proteiny pszenicy, witaminy C i E oraz prowitamina B5 odżywiają, chronią i nawilżają rzęsy.

Dobry

Nie używam go za często, bo na co dzień używam tylko podkładu, ale raz na jakiś czas pomaluję nim rzęsy i myślę, że jest bardzo dobry.
+dobrze się rozprowadza, nie tworzy grudek
+jest wodoodporny
+cena (kosztował chyba coś koło 20zł)
+wydłuża
+jest o wiele, wiele lepszy od droższego tuszu (konkretniej to porównywałam go z tuszem Telescopic Explosion z L\'oreal Paris)

Nie wiem czy jest wydajny, bo jak wspomniałam rzadko go używam, ale wydaje mi się, że jest.

-mógłby pogrubiać rzęsy, niestety tego nie robi

Polecam. Na pewno znowu kupię kiedy się skończy.

Używam tego produktu od: długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Mogłoby być lepiej

Jest wodoodporny - co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Testowałam go już podczas płaczu, ulew, śnieżyc, a on zawsze twardo się trzymał :D Nie przypominam sobie, żeby mi kiedyś spływał po całej twarzy. I za to napewno ma ogromnego plusa u mnie. Ale jeśli chodzi o jakieś większe podkreślenie rzęs - pogrubiebie, wydłużenie, podkręcenie... no z tym już gorzej :( Nie sądzę, żebym go jeszcze kiedyś kupia, raczej będę szukała innego tuszu wodoodpornego, który będzie mi bardziej odpowiadał.

Używam tego produktu od: nie wiem, ok. 1,5 roku

Osobiście uważam, że to bubel

Rok temu w okresie jesienno-zimowym miałam okazję go używać i osobiście bardzo mnie rozczarował, a mianowicie:
- trudno nakłada, prawie w ogóle nie ma go na szczoteczce
- mizernie podkreśla rzęsy
- szczoteczka nie pogrubia, ani nie wydłuża
- ciężko się go zmywa
- szybko zasycha

Reasumując wypada bardzo przeciętnie, niczym najtańszy z bazaru nieokreślonego pochodzenia. Uważam go za kompletną porażkę wśród tuszy Ori. Zirytował mnie na tyle, że wylądował w koszu. W cena regularna nie do zaakceptowania przy tak marnej jakości.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Dostałam ten kosmetyk w prezencie. Tusz był bardzo wydajny, ładnie podkreślał rzęsy. Bardzo ciężko się zmywał ze względu na wodoodporność. Bez problemu można było "w nim" iść na basen i nurkować do woli a tusz i tak się trzymał na rzęsach (przynajmniej w moim przypadku). Jeżeli będzie przeceniony (chyba cena w katalogu to było 30-40 zł) z pewnością go kupię znowu bo mi bardzo odpowiadał. Używałam tego produktu od: od grudnia do lipca

beznadziejny

Używam tylko wodoodpornych tuszy a ten jest chyba najgorszym jaki kiedykolwiek miałam.
Nie rozdziela rzęs. Strasznie skleja.
Brudzi się oko podczas malowania, gdyż konsystencja jest bardzo rzadka.
Konsystencja nie sprzyja również wykonaniu wyrazistego makijażu. Nałożenie drugiej warstwy tylko skleja je bardziej.
Ani to nie wywija, raczej prostuje. Nie wydłuża. Nie pogrubia. Beznadzieja

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno kupione- użyty dwa razy

B. dobry

Jako nieliczny tusz jest wodoodporny!! Nie mogłam uwierzyć, kiedy po wyjściu z wody nie miałam czarnych mazów pod oczami, nawet śladu! Pod tym kątem spisuje się rewelacyjnie! Co prawda nie daje jakiś super efektów wydłużających, pogrubiających, ale i tak rzęsy całkiem fajnie po nim wyglądają, naturalnie [nie skleja]. Trwały, nie osypuje się.

Minusem jest to że trochę się marze po powiekach podczas malowania i trudno go zmyć mleczkiem do demakijażu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Słaby

Słabo maluje, jak dla mnie zbyt delikatnie podkreśla rzęsy.Trzeba się wystać przed lustrem żeby uzyskać efekt wyraźnych rzęs.Do delikatnego makijażu może być, ale ja wolę siebie w b.mocno pomalowanych rzęsach.Do tego ta szczoteczka...nie cierpię tuszów z tymi nowymi gumowymi, giętkimi szczoteczkami - mówię im stanowcze NIE!Wolę klasyczną, starą, nieruchliwą:-)szczoteczkę.
Te gumowe rzeczywiście brudzą oko...albo po prostu ja się nie umiem nimi malować. Mam wprawioną rękę w malowaniu się zwykłymi szczoteczkami i tyle;-P
Spodobało mi się to, że rzeczywiście jest wodoodporny.

Używam tego produktu od:miesiąc

fatalna

nie rozumiem zachwytów; mascara, która nie daje żadnego efektu, ani pogrubienia, ani wydłużenia, nawet nie podkresla, zdecydowanie odradzam, szczególnie posiadaczkom marnych rzęs; nie warto wydać na nią nawet złotówki;

Używam tego produktu od: miesiaca

KWC wśród tuszów wodoodpornych

Kupiłam kiedyś za grosze na allegro i do tej pory jestem mu wierna;) Wśród tuszów wodoodpornych to wciąż mój nr 1 :) Wracam do niego zawsze latem kiedy inne tusze sobie nie radzą..:) Ten jest niezawodny.. mogę umalowana nim wejść do wody i być pewna że jak wyjdę nie bd wyglądała jak panda;) Daje naturalny efekt, delikatnie pogrubia i wydłuża rzęsy, idealny na codzień :) Jedyny minus to, że ciężko go zmyć wieczorem ale to tylko świadczy o jego trwałości:)

Używam tego produktu od: ???

Bez rewelacji

Plusem jet to, ze naprawdę jest wodoodporny - zrobiłam mały test: wytuszowałam rzęsy, poczekałam aż tusz wyschnie, następnie obmyłam oczy wodą ...obserwacja: tusz pozostał na rzęsach :)
Minus: nie pogrubia, lekko wydłuża, ale bardzo delikatnie - rzęsy wygladaja bardzo naturalnie, aż za bardzo
kolejny minus: cieżko go zmyć - oczywiście zmywam preparatami do makijażu wodoodpornego...ale i tak mam trudności
Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo mile zaskoczenie :)

Na wstepie chcialam napisac, ze nie kupie tego tuszu wiecej gdyz...oriflame go niestety wycofuje :( a szkoda bo calkiem niedawno mialam okazje go wyprobowac i jestem bardzo mile zaskoczona. Kupilam go w bardzo atrakcyjnej cenie, w zasadzie tylko dlatego sie skusilam na niego. Tusz jest bardzo trwaly, nie rozmazuje sie, nie kruszy, przetrwa basen, placz :) Tusz super rozdziela i wydluza rzesy, nie skleja ich, sa bardzo ladnie rozdzielone. Moge powiedziec, ze smialo moze konkurowac z drogimi, markowymi tuszami z gornych polek :)Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Lepszego nie ma

Na wstępie chciałam powiedzieć, że to mój ukochany tusz, używam go od kilku lat i ani razu mnie nie zawiódł. Dodam że mam krótkie i cienkie rzęsy a po umalowaniu się tym tuszem efekt jest powalający.

Plusy
*nie rozmazuje się (nawet na basenie- przy pływaniu, ale nie próbowałam nurkowania z nim na oczach)
*nie kruszy się - chyba że ktoś zapomni zmyć makijaż
*baaardzo wydajny (1 op starcza mi na ok. 3-4 miesiące, a nakładam codziennie 2 warstwy)
*przystępna cena
*ładne opakowanie
*nie skleja rzęs, chyba że ktoś ma baaardzo gęste
*delikatnie podkręca
*łatwy do nałożenia
*nie uczula i nie powoduje zaczerwienienia oczu
*nie wysycha w tubce (przy normalnym użytkowaniu)
*fantastyczna szczoteczka
*wydłuża i rozdziela rzęsy
*jeśli ktoś używa zalotki-IDEALNY. Nie ściąga rzęs na dół i utrzymuje efekt zalotki przez cały dzień

Minusy:
*łatwo umazać powieki
*przy cienkich rzęsach ciężko umalować dolne rzęsy
*ciężko go zmyć ale to również zaleta
*jak każdy wodoodporny tusz niszczy rzęsy, ale wystarczy odżywka by je odbudować

Ogólnie: najlepszy tusz (przynajmniej dla mnie)jakiego w życiu używałam. Jestem dyplomowaną wizażystką i naprawdę dużo tuszy zużyłam.