Go Fresh Touch, Antyperspirant w sprayu o zapachu ogórka i zielonej herbaty

Go Fresh Touch, Antyperspirant w sprayu o zapachu ogórka i zielonej herbaty

Odświeżający, inspirowany naturą zapach ogórka oraz zielonej herbaty. Lekkie uczucie odświeżenia pod pachami, teraz możesz poczuć świeżość i czystość przez cały dzień

Średni, ale i tak go lubię

Ładny, ogórkowo-słodki zapach. Przyjemnie orzeźwia rano, ale w miarę upływu czasu sprawdza się coraz gorzej. Nie pocę się zbytnio, a i tak po 3 godzinach trzeba by powtórzyć aplikację. Tylko, że antyperspirantów nie stosuje się na spoconą skórę ... Jest delikatny, ale w takiej sytuacji podrażni każdego.
U mnie nie zostawiał białych śladów, dobrze się wchłaniał.
Nie sprawdza się latem, ale wiosną i wczesną jesienią to jest dobry wybór. Pewno do niego wrócę.

Średniak

Dezodorant kupiłam ze względu na śliczny zapach. Niestety, poza zapachem nie ma on wielu zalet. Owszem jest wydajny- miałam wersję 250 ml i starczyła mi na ok. 4 miesiące codziennego używania.
Przy dużym wysiłku(a nawet przy średnim), czy stresie antyperspirant nie chroni przed poceniem. Pozostawia białe ślady. Przy psikaniu "dusi"(ale tak ma większość dezodorantów w sprayu).
Chętnie wypróbowałabym inne wersje zapachowe, ale nie wiem, czy warto.

Odświeża

Odświeża i tyle. Zapach jest bardzo przyjemny, zwłaszcza rano po kapieli, przedłuża na trochę uczucie świeżości. Słabe ma jednak działanie antyperspiracyjne. W zasadzie w ogóle. Ot sobie taki dezodorant. Akurat używam i w zasadzie muszę zmęczyć. Nie kupię ponownie.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Zostawia białe ślady ;c

Zapach produktu jest dość ciekawy, jednak po dłuższym stosowaniu może się znudzić. Pytanie jednak czy do tego dłuższego stosowania dojdzie. Otóż niekoniecznie, bo produkt bardzo szybko się zużywa. Nie podrażnia skóry, chroni przed przykrym zapachem, ale pozostawia białe ślady na ubraniach i lubi się osypywać po zastosowaniu co zdecydowanie go u mnie przekreśla.

Odświeżenie gwarantowane

Produkt jest bardzo delikatny dla naszej skóry. Jednocześnie doskonale ją chroni. Ma mocny, odświeżający zapach. opakowanie jest wygodne i produkt się nie marnuje. Należy uważać, gdyż może brudzić ubrania.

Odświeżający

Według mnie zapach jest śliczny, bardzo odświeżający. Świetny o poranku po prysznicu czy kąpieli.

+ zapach
+ opakowanie
+ cena
+ dostępność

- nie chroni długo przed potem, ale jest ok :)

Jak spray odświeżający

Bardzo mocno się pocę i mało który dezodorant w sprayu jakkolwiek sobie z tym radzi, ale Dove z ogórkiem miała moja znajoma i tak spodobał mi się zapach, że kupiłam go sobie. Dla przyjemności, dla zapachu, a nie dla ochrony przed potem. I kiedy używałam go tak jako sprayu odświeżającego był w porządku, ale gdyby miał mi zastąpić mój dezodorant, to chodziłabym non stop z mokrymi pachami :(

Plusy:
+piękny zapach, naprawdę uwielbiam
+ładne opakowanie
+dostępność
+nie zostawia plam

Minusy:
-niestety piękny zapach utrzymuje się bardzo krótko, już po 3-4 godzinach nic nie czuć
-nie chroni przed poceniem
-bardzo mała wydajność

Tak więc polecam ten produkt jako spray odświeżający, ale odradzam jako dezodorant.

średnio :)

Byłam zawsze zadowolona z każdego Dove , miałam już chyba wszystkie warianty zapachowe :)
Jednak ten z ogórkiem jest najgorszym :P

- nie chroni tak jak powinien , na pewno nie na cały dzień
- jest słabo wyczuwalny jeśli chodzi o zapach , jakby w ogóle nie miał zapachu
- skończył mi się wyjątkowo szybko

Ogólnie tani , ładne opakowanie , jednak wole kupić wersje : cytrynową i z granatem :)

Używam tego produktu od: 2 - 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Ładny zapach

Nie mam większych problemów z poceniem, dlatego całkowicie wystarczają mi zwykłe drogeryjne produkty. Jeśli chodzi o spraye to żadnemu nie jestem wierna, zmieniam w zależności od nastroju i promocji ;)
Dove skusił mnie ceną i opisem zapachu - ogórek i zielona herbata. Idealne na lato. I tak właśnie jest, bo zapach jest ładny, delikatny.
Jeśli chodzi o działanie to również jestem zadowolona, ale jak już wcześniej wspomniałam, nie mam problemów z poceniem, a dezodorantu używam żeby czuć się komfortowo.
Dove dostaje tylko 3,5 gwiazdki, bo niestety pozostawia pod pachami biały nalot, a nieładnie to wygląda do topu. Miałam inne zapachy Dove i im to się nie zdarzało, więc pewnie to wina tego konkretnego rodzaju.

Reasumując:
+cena
+zapach
+działanie

-biały nalot na skórze

Używam tego produktu od: kwiecień 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Zdecydowanie na tak!

PLUSY:
- przystępna cena
- dostępność
- zapach jest świeży i orzeźwiający ; bardzo mi się podoba
- antyperspirant świetnie zapobiega poceniu się i długo utrzymuje uczucie świeżości
- nie podrażnia
- nie pozostawia białych śladów

MINUSY:
- brak

Bardzo dobry na co dzień

Kupiłam całkiem przez przypadek,bo promocja.Naprawdę się nie zawiodłam.

*Szata graficzna prosta,acz miła dla oka.

*Produkt nie zostawia białej,pudrowej powłoczki na skórze-dla mnie to bardzo ważne.

*Zapach,to kwesta sporna.Ja zapachu ogórka nie lubię,za to zielonej herbaty uwielbiam.To połączenie o dziwo przypadło mi do gustu.Delikatny,odświeżający zapach.Nie utrzymuje się on na skórze długo i gdy jestem już ubrana,to go nie czuję-dla mnie na plus,bo nie kłóci się np.z perfumami.

*Antyperspirant nie podrażnia użyty nawet po goleniu pach czy po użyciu kremu do depilacji.

*Świetnie chroni przed potem.Zaznaczam,że nie mam problemu z nadmierną potliwością,pocę się mało i zimą w sumie każdy antyperspirant pod względem działania mi się sprawdza,latem to już różnie bywa.Muszę pochwalić za to,że chroni przed potem nawet podczas aerobiku.

*Pół gwiazdki odejmuję za to,że jednak nie chroni do końca przed nieprzyjemnym zapachem.Na co dzień chroni,ale podczas większego wysiłku fizycznego np.aerobiku,to mimo,że pachy są prawie suche,to zapach nie do końca przyjemny.

*Wydajność ciężko mi ocenić,bo używam naprzemiennie z kulką z Garniera,więc n

iecodziennie.
Ogólnie polecam.Zaczynam się chyba przekonywać do antyperspirantów z Dove.

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

Bardzo lubię :)

Dezodorant doskonale chroni skórę przed potem. I właśnie największy plus za skuteczność. Ładnie pachnie, bardzo delikatnie. Nie pozostawia białych śladów. Zawiera 1/4 kremu nawilżającego, dzięki temu idealnie pielęgnuje skórę pod pachami tuż po goleniu. Nie podrażnia- naprawdę jest mistrzem jeśli chodzi o delikatność! Ma bardzo ładne opakowanie- kobiece i taki miły w dotyku, gumowy "cypek", który się naciska, żeby rozpylić kosmetyk :). Jest wydajny- nie trzeba nie wiadomo ile psikać, by mieć zapewnioną ochronę przed potem na cały dzień. Zdecydowanie zasługuje na uwagę. To jeden z moich ulubionych antyperspirantów.
Serdecznie polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe standardowe