Hydra Floral Anti-Pollution, Masque yeux et lèvres

Hydra Floral Anti-Pollution, Masque yeux et lèvres

Gęsta, odżywcza maska pod oczy i na okolice ust. Intensywnie nawilża, rozjaśnia cienie pod oczami przy dłuższym stosowaniu, chroni delikatną skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

Cena: 25 funtów/ 30ml

Chytry dwa razy traci

Skusiła mnie pojemność - 30ml i pozytywne doświadczenia z pozostałymi kosmetykami z serii Hydra Floral. Niestety, maseczka jest słaba. Co ona właściwie ma robić?
Szkoda pieniędzy i tyle.
Muszę wrócić do All about eyes Rich z Clinique.
Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zbędna

Używałam tego "czegoś" przez 2 lata.Nie zauważyłam żadnych pozytywnych ani też negatywnych efektów.Jeden z niewielu kosmetyków, o którym nie potrafię napisać niczego więcej ...aniżeli ZUPEŁNIE ZBĘDNY!

Używam tego produktu od:2 lata

Nie polecam, ale...

Nie wiem czy ta maseczka działa dobrze na skórę wokół oczu bo mnie nie jest dane się o tym przekonać. Natychmiast po nałożeniu wokół oczu czuję pieczenie, swędzenie, niemalże łzawienie jeśli czym prędzej jej się nie pozbędę. Maseczka jest także do ust, więc na szczęście kosmetyk nie wylądował w koszu, a na usteczkach. I tutaj muszę powiedzieć że jest o wiele lepiej. Bardzo szybko się wchłania i głęboko nawilża skórę ust. Kosmetyczka poleciła mi nakładać tę maseczkę na usta tuż przed snem, tak więc rano budząc się usta są gładkie i miękkie. Niestety efekt jest krótkotrwały, czyli taki jak przy nakładaniu pomadek nawilżających. Posumowując nie polecam tej maseczki pod oczy, ale jako maseczka na usta jest całkiem niezła.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:próbka

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

nie wiem do czego

do czegos ten krem z pewnoscia jest ale nie do uzywania pod oczy ani w okolice ust
bo u mnie adnego efektu nie spowodowal,, nie wiem, jak firma decleor z czystym sumieniem moze takie cos wypuszczac na rynek, bo w sumie tez mam na ich punkcie troche fioła a ten krem ostudzil moje zachwyty
naprawde jest tylko mazidlem nie spełniającym żadnych obietniic
szkoda

Używam tego produktu od:1 mies

zbędna

Czyli resztki obiektywizmu zachowałam:) Bardzo lubię markę decleor, ale jeśli chodzi o tę maseczkę, to się rozczarowałam. Bardzo ładnie pachnie, ma przekonującą, kremową konsystencję i jest wydajna (zresztą, to nietrudne, skoro używa się jej na tak niewielkie obszary). Minusem za to jest-brak efektów. Tak po prostu. Chyba jedyny efekt, jaki odczułam, to dośc dobre nawilżenie przesuszonej po grypie skóry wokół ust. Phi, każda maseczka (włącznie z odżywczą decleor) by sobie z tym poradziła. Aha, no i piecze. Nie mam jakoś szczególnie wrażliwej skóry, ale maseczka piecze-co ciekawe, nie tyle w czasie pobytu na cieniach pod oczami, ale przy zmywaniu - gdy zmyłam ją zgodnie z zaleceniami płynem do demakijażu oczu tej samej marki myślałam że się popłaczę tak piekła, ale ogólnie czym bym ją nie zmywala, piecze. Rzeczonych cieni, wbrew obietnicom, ani nie ruszyła (no, nic ich nie rusza). Ogółem zbędny gadżet. Aha. Mam jej miniaturkę, więc skoro już mam, zużyję. Jeśli będzie jakaś zmiana, zrobię update.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:zaledwie troszeczkę
22.01.07. po sumiennym, 2 miesiecznym stosowaniu nie ma zadnego efektu, poza tym ze piecze coraz bardziej. Ostatnio zmylam ja tonikiem decleor i myslalam ze bede wrzeszczec. Zdecydowanie nie polecam.