No7, Essential Moisture Night Cream

No7, Essential Moisture Night Cream

Intensywnie nawilżający krem na noc, wersja dla cery suchej i normalnej, w każdym wieku. Pozbawiony substancji zapachowych, działa przez kilka godzin po nałożeniu. Producent obiecuje gładką i promienną cerę rano po zastosowaniu kremu.
Zawiera kojący wyciąg z kwiatów bzu i pielęgnujace wiatminy E i F. Bezzapachowy. Hypoalergiczny.

Cena: 11EUR / 50ml

ech

Średni krem. Dość dobrze się wchłania, choć zostawia tłusty film, nawilża nieźle. Chyba nie odważyłabym się go stosować samego, ale stosuję go na balsam na noc decleor, dodatkowo. A kupiłam go tylko tylko dlatego, że stałam się właścicielką bonu na zakupy w boots używalnego wyłącznie na tę markę. Zapach neutralny, wygląd przyjemnie-różowa emulsja. Słoiczek ładny. Produkt adekwatny do ceny:)Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1
14.01.07.Ojoj. Po tygodniu dorobiłam sie pozapychanych porów + krostek, pierwszych od lat! Po wnikliwej analizie i paru próbach, zdecydowanie winowajcą okazał się powyższy krem. Po analizie składu znalazłam substsancje zapychające, co prawda większość kremów je zawiera. Szczerze odradzam, nie udało się moich porów zapchać niczemu innemu włącznie z kremami ziaji za 3.5 zł. There goes my trust in British skincare brands.