Stunning Luminous Eye Shadow

Stunning Luminous Eye Shadow

Stunning Luminous Eye Shadow to perłowo-opalizujący cień zamknięty w pięknym, okrągłym opakowaniu z wieczkiem ozdobionym symbolem firmy Versace - twarzą Meduzy otoczonej meandrem, nawiązującej do kultury starożytnej Grecji. Można nakładać go lekko zwilżonym aplikatorem - dla zdecydowanego efektu, lub na sucho - kładąc kolejne warstwy, budować na powiece pożądany efekt. Kosmetyk nie blednie z czasem, lecz zachowuje intensywny kolor i blask na długie godziny. Do opakowania dołączony jest praktyczny, dwustronny aplikator przystosowany zarówno do malowania cieńszych kresek, jak i nakładania rozmytych plam koloru.

Cena: 90 zł

Lubie

Mam liliowy kolor tego cienia,ktory fajnie wyglada w polaczeniu z niebiesko-zielonymi oczami(takie sa moje) jednak mam zastrzezenia co do konsystencji kosmetyku nie jest jakby zbyt aksamitny no i bez zapachu.Te "drobne"niedogodnosci zrekompensowane sa trwaloscia i wydajnoscia tego kosmetyku.Uzywam go na mokro by uzyskac mocny efekt oraz na sucho dla bardziej subtelnego makijazu dziennego. Na uwage zasluguje rowniez przepiekne opakowanie,ktore jest ozdoba toaletki oraz kosmetyczki.Inwestycja z pewnoscia oplacalna.