Sephora, Colorful Duo

Sephora, Colorful Duo

Podwójny cień do powiek. Jeden cień o konsystencji kremowej, perłowej z drobinkami; drugi pudrowy z brokatem.

Dość wydajne. Dzięki formule wet&dry można uzyskiwać różne intensywności kolorów. Cień kremowy może również być używany jako rozświetlacz na policzki i usta.

Mogą ich używać osoby o wrażliwych oczach, są one również odpowiednie dla osób noszących szkła kontaktowe. W składzie zawiera zieloną herbatę.

Estetyczne opakowanie, szczelne zamknięcie pudełeczka.

Dostępny w dzięsięciu kombinacjach kolorów.

Cena: 29zł/ 2 x 0.05oz

Interesujące.

Nie wiem jak to możliwe ale mam te cienie jakby z poza tych 10 kolorów.

Opisane są jako N°05 Fresh Brown Duo d\\\'ombres à paupières.
Wyglądają identycznie ja te i ważą też identycznie jak te.
I po internetowej inspekcji francuskiej strony sephory można dojść do wniosku że to te hmmm...

Cóż nie kupiłam ich we Francji a we wrocławskiej Koronie za 6 zł na przecenie wielkiej. Ponieważ beże i brązy do mnie pasują , kupiłam bez wahania.

Mają taką nutkę czerwieni w sobie.

Jaśniejszy ton perlisto beżowy ( tu ta nutka czerwieni nie jest mocno widoczna), jest mniej trwały od ciemnego, ale nałożony na mokro trzyma się przyzwoicie. Pięknie się mieni :)

Ciemniejszy ton - brązowy z wyraźną czerwoną nutką denerwuje mnie, właśnie przez tą nutkę czerwieni. W sklepie przy sztucznym oświetleniu w ogóle jej nie widać, ale w dziennym świetle wygląda to dość dziwne. Jak będę mieć czas to fotkę nawet dorzucę. Ale trzyma się o wiele lepiej od beżowego na sucho jaki i na mokro. Brąz też jest świetlisty brokatowy pięknie mieniący się.

W sumie jestem zadowolona z nich. :>
Ale gdybym mogła kupiłabym N°08 Natural Brown. (z francuskiej wersji - gdzie kosztują 13,90 euro!)

świetlise

Trafiłam bardzo ładna kombinacje kolorków Natural Brown 08. Oba są świetliste z drobinkami, więc wykorzystuje na wieczorne wyjścia. Dobrze się rozprowadzają i trzymają. Jak się zważą wystarczy przyłożyć bibułkę i oko dalej świetnie wygląda. Cena wydaje mi się przyzwoita za ta jakość. Bardzo wydajne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Nic specjalnego.

Cienie kupiłam ze względu na piękny kolor (niebieski/zielony). No i generalnie w tym momencie mogę przestać pisać pozytywnie o tym produkcie.

W pudełeczku kolor owszem jest piękny, ale na oku prawie nie widoczny, w ogóle nie zbliżony do tego z opakowania. Opornie nakłada się na oczy. Trzeba go zużyć dużo. Trzyma się jak trzyma dzięki bazie. Jestem zawiedziona.

pierwsza depilacja bikini

Niestety, sephorowe cienie mają piękne kolory,ale nie są dobrej jakości ...

Cienie dostałam. Bardzo się ucieszyłam, bo ten zestaw (Blue Harmony, 08) zawiera przepiękny granat, dokładnie taki, jakiego szukałam. No i w sumie na tym kończą się jego zalety.

- używam tylko granatowego,pudrowego, bo niebieski to jakaś porażka totalna - po prostu go nie widać:/

- nietrwały, nawet na bazie ArtDeco

- sypie się w trakcie malowania naokoło

- zbyt grubo zmielony, bardzo trudny do ładnego rozcierania/cieniowania

- jak napisałam, nietrwały mimo zastosowania dobrej bazy

Raczej już sama go nie kupię, ale stanowi wzorzec dla odcienia granatu, którego będę szukać w innych firmach;)

Używam tego produktu od: około roku

Nabyłam je w promocji za 25 zł i baaaardzo się cieszę z tego zakupu!

Cienie świetnie się rozprowadzają i trzymają na powiece bez bazy! Nie rolują, nie osypują, nie wałkują.
Efekt jest zachwycający - takiego mogłabym sobie życzyć od wielu dużo droższych marek!

Opakowanie proste, wygodne, przez 4 miesiące używania nie zarysowało się, wieczko otwiera się ciągle bez zarzutu.

Łatwe w "obsłudze", świetlisty efekt, brak przykrych niespodzianek w postaci rolowania itp.
Czego chcieć więcej?

Kupię ponownie, a może też i inne kolory!

Używam tego produktu od: ponad 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

zdecydowanie tak

Jestem zwolenniczką pudrowej połowy. 100% zadowolenia, kolor długo się utrzymuje i praktycznie nie zbija w załamaniu powieki. Czego nie można powiedzieć o cieniu kremowym. Ale przy drobnych poprawkach po jakimś czasie znów jest w porządku.
Plusem jest też wygodne opakowanie.

Mam odcień 04, ten ze zdjęcia i oba kolory są genialne.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Skąd te negatywy?

Uważam, że są to bardzo dobre cienie do powiek. Idealnie dobrane odcienie tworzą olśniewający efekt na powiekach. Mam turkusy, które świetnie nadają się dla niebieskookich i szarookich dziewczyn. Cienie są niezwykle trwałe, potrafią utrzymać się na powiekach cały dzień, nie rozmazują się, są wydajne, a za pomocą cienkiego pędzelka można robić nimi przepiękne kreski. Cena, jak na Sephorę, również wydaje się do przejścia. Aczkolwiek jeśli dorwę je w jakiejś promocji, to chętnie wypróbuję inne odcienie ;)

NIE!!!

Nie udał się ten produkt sephorze i mam teraz uprzedzenie do tej marki.
Mam zestaw nr 9 (jasny popiel i ciemny)
Minusy:
- jasny kremowy popiel bardzo szybko znika, prześwituje, zbyt się błyszczy, mało wydajny
- grafitowy jest bardzo twardy, trudny do aplikacji, mało intensywny

Plusów nie znajduję!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:męczę 1

na tak

Bardzo fajne cienie, właściwie nie ma się co rozwodzić tutaj nad opisem :) Fajne cienie, w porządku są - jedyny problem to jak nałożyć ten kremowy, plus przy nakładaniu cienia w kamieniu drobinki wpadają do tego kremowego - który zmienia kolor (nie wiem czy jasno się wyraziłam). No i ta cena.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

pozytywne zaskoczenie ::)

Cienie kupiłam przypadkiem nie spodziewając się niczego nadzwyczajnego, tymczasem są one BARDZO FAJNE
i stosunkowo trwałe. Początkowo trzeba wypróbować kilka opcji nakładania żeby znaleźć tą właściwą dla siebie:) Cienie te nie zbierają się w załamaniach powiek i mają spokojne, harmonijne kolory. Polecam zwłaszcza osobom, które wolą subtelne kolory, bądź mają dość za nadto popularnych i krzykliwych barw.

Mam odcień moussee No 03 ( z kolorem brązowym). Jest świetny, daje super efekty:) Polecam najpierw użyć cieniu ciemnego o konsystencji pudrowej na całej powiece, a potem zaczynając od środka powieki nałożyć na niego jasny o konsystencji kremowej:] Efekt gwarantowany.Używam tego produktu od: roku

Niezły

Bardzo fajne cienie. Są trwałe, dobrze się rozprowadzają, można nimi ładnie wymodelować oko, nie zbierają się w załamaniach i mają harmonijne kolory (mam 08). Jedynie ten kremowy cień mnie trochę zdenerwował bo drobinki strasznie się osypują i potem cała twarz się błyszczy ale znalazłam na niego sposób. Warto go wypróbować.
Używam tego produktu od: 3 mies

naturalny efekt

Fajne cienie. Przyjemne kolory. Mam duo ze zdjęcia, efekt jest bardzo naturalny, satynowy, idealny do makijażu dziennego. Jeśli dodać do tego drugi, brokatowy tworzy piękny wieczorowy efekt. Ładnie trzymają się na powiece przez cały dzień.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka