Poreless, Pore Effect (krem oczyszczający)

Poreless, Pore Effect (krem oczyszczający)

Ta silna formuła oczyszczająca z kwasem salicylowym, olejkiem z drzewa herbacianego i składnikami botanicznymi oczyszcza i rozjaśnia skóre. Pomaga w uspokojeniu zaczerwień i podrażnień, aby w przyszłości zapobiec wypryskom. "Wymiata" wszelkie zatory, zwęża pory i normalizuje wytwarzanie łojotoku.

Cena: 210zł/ 50ml

Bardzo dobry

Bardzo dobry krem jeśli masz wysyp niedoskonałości.
Skóra po nim jest jakby lekko tłusta,ale stany zapalne oraz zaskórniki sie zmniejszyły oraz pory sa mniej widoczne.
Jest komfortowy, można na nim zrobić makijaż.
Miałam sporo obaw czy aby konsystencja nie będzie za bogata na dzień,ale okazuje się,że jest w porządku po mimo iż zostawia lekki film. Zapach jest kwestią gustu ,ale na twarzy jest dosłownie moment.

Bardzo dobry krem

Krem jest bardzo dobry.

Nie wysuszał mojej skóry, nawet trochę nawilżał. Była po niej świeża i czysta! Czystość naprawdę było czuć. Znikały krostki.

Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że na drugi dzień skóra była tłusta, co nigdy się nie zdarzało.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Skóra szybko się przyzwyczaja.

Efekt był widoczny podczas pierwszego opakowania. Zwęża pory, oczyszcza skórę, ładnie pachnie (tak ziołowo). Faktycznie cera się po nim świeci, dlatego stosuje się go noc. Skóra bardzo szybko się przyzwyczaja i przy następnych opakowaniach nie zauważyłam już żadnych zmian oprócz nawilżenia. Może do niego wrócę za jakiś czas.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: nawet nie pamiętam (ok.3)

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Mieszane uczucia

Kończę właśnie pierwsze opakowanie i mam mieszane uczucia, na początku jak wszystkim cera pogorszyła mi się, używałam go razem z mikrodemabrazją tej samej firmy i wtedy zauważyłam lepsze efekty plus poprawę cery. Po wizycie u kosmetyczki, ta powiedziała mi że widać jednak że moja skóra jest dość wysuszona i bardzo mocno "piła" więc na noc zamiennie stosuje inny krem - bardziej nawilżający. Dopiero to spowodowało że moja cera zrobiła się naprawdę ładna - czyli na noc na zmianę raz ten krem, raz ten bardziej nawilżający.

I tak stosowany spełnia moje oczekiwania !

Na dzień nigdy go nie używałam, bo jest dla mnie za ciężki / na dzień pod makijaż wolę lżejsze pordukty.

Zapach dość charakterystyczny, ja lubię bo kojarzy mi się z naturalnym zdrowym zapachem mój mąż nie znosi :))

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie właśnie kończę..

NUMER 1

Wszystkim tym, które piszą niepochlebne opinie temu kosmetykowi w stylu "mam od niego pryszcze, używam 3 dni", radzę zapoznać sie z opisem na opakowaniu!! Dziewczyny!! to jest kosmetyk oczyszczający. Logiczne , że najpierw musi wam wywalić pryszcze, żeby syfu nie było w skórze. Którą stroną zamierzałyście się ich pozbyć ? :D

A teraz do sedna!
Pierwsze 2 tygodnie wyglądały tak, że pryszcze u mnie się nasiliły. ale zaparłam się i do tego używałam często peelingów. Po miesiącu miałam już nową skórę...gładka, bez zaskórników. Oczywiście od czasu do czasu zdarza się jakiś pryszcz ale tylko przy okresie gdy hormony robią swoje :P

Po kremie występuje świecenie, owszem, ale kto powiedział, że ten kosmetyk ma być idealną bazą na nocne imprezy? chyba nie takie było założenie...

Krem nie wysusza skóry tak jak to robi np. vichy normaderm na noc. Jest raczej obojętny pod tym względem, więc na dzień proponuję wszystkim z cerą tłustą i mieszaną zaopatrzyć się w krem nawilżający właśnie dla takich cer - wtedy skóra nie będzie "głupieć" i przestanie wytwarzać tyle łoju by się nawilżyć.Używam tego produktu od:4 miesięcy

warty polecenia

Witam!
Krem jest naprawde warty swojej ceny...
Oczyszcza skórę z niedoskonałości, ja już po tygodniu zauważyłam różnicę.
A co do wcześniejszych postów to:
jasne, że na początku wypyszczy bo oczyszcza cerę, więc gdzieś ten brudek ujście znajeźc musi;/ale to przejsciowe...
do świecenia i matowienia: kobieto a kto Ci go na dzień każe używac?!?na opakowaniu jest wyraźnie napisane żeby stosowac na noc....
a dodatkowo na dzień potrzeba jakiegoś nawilżenia bo kremik, jak każdy na trądzik lekko przesusza.
Jedynym jego minusem jest ten salicylowy zapach- no ale to ma działac a nia pachniec...
ja jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:dopiero1

Przyjemny

Krem ma zapewne w składzie sporą ilośc olejku herbacianego, bo podczas aplikacji nozdrza atakuje ten charakterystyczny, ostry, ale miły zapach. Specyfik ma bardzo gęstą konsystencję, jest nawet trochę twardawy (!), ale co ciekawe komfort używania jest nieziemski. Krem świetnie się wsmarowuje, błyskawicznie wchłania. Momentalnie wygładza i matuje buzię. Nie gryzie się z podkładem więc to też duży plus.

Jeśli chodzi o działanie długofalowe to rzeczywiście można stwierdzic, że zapobiega zapychaniu się porów i tworzeniu zanieczyszczeń oraz stanów zapalnych. Jakiegoś zwężenia porów raczej nie zaobserwowałam, ale fakt, że skóra wygląda zdrowiej, jest promienna i lepiej oczyszczona owszem :)

Swietny produkt!

Szukalam bazy pod podklad i trafilam na ta firme wlasnie.
Zakupilam zarowno baze jak i owy krem.
Uwazam go za rewelacyjny wybor.
Mam problematyczna skore, rozszerzone pory, a ten krem daje sobie z nia rade. Oczywiscie pory nie zniknely, nie wierzmy w cuda, ale wyraznie sie pomniejszyly, skora jest delikatniejsza, bardziej swieza, gladka i odzywiona.
Uzywalam wielu produktow; ktore byly albo za silne ( np Lysanel), lub po prostu nie dzialaly.
Ten produkt jest delikatny, ale ma wlasciwosci lecznicze.
Cena wysoka, jednak produkt wydajny.

Polecam dla osob ze skora po przebytym tradziku.Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Dramatycznie nasila trądzik!!!

Szczerze odradzam! Panie w Sephorze nastawione są na wciskanie tego kremu wszystkim kupującym borykającym się z tłustą, skłonną do wyprysków cerą! Na mojej twarzy po kilkakrotnym zastosowaniu tego kremu wyskoczyło mnóswo bolesnych, ropnych cyst i skończyło się na stosowaniu antybiotyku. Dodam, że przed jego zastosowaniem miałam tylko drobne, niezapalne zaskórniki! Ten krem to nie tylko strata pieniędzy, ale gwarancja makabrycznego pogorszenia cery!

Używam tego produktu od: kilu tygodni

Doskonały !!

Niestety nie zgodzę się z moją przedmówczynią, krem jest doskonały kupiłam go przyjaciółce w komplecie z mikrodermabarazją tego samego producenta(w promocji drugi za 1zł w sephora) i po miesiącu regularnego stosowania wypryski jakie miała ładnie się zagoiły nie pozostawiając blizn !!
Niedoskonałości jej cery wywołane są zaburzeniem gospodarki hormonalnej organizmu.
Używa go codziennie na noc a peelingu 2-3 razy w tygodniu.
Wcześniej próbowała wielu kosmetyków także shiseido T-pur żaden jej tak nie przypasował.
Naprawdę godny polecenia, efekty będą zauważalne przy regularnym stosowaniu tego kremu i peelingu, reszta z lini poreless tego producenta jest zbędna.
Dzięki brandtowi zaoszczędziła na kosmetyczce :)

Oszustwo!

Zrobiłam błąd nie biorąc najpierw próbki ale desperacko szukałam czegoś na moje olbrzymie pory,świecąco buzię.wypryski..pomyślałam więc ,że skoro krem kosztuje 200 zł to musi być skuteczny.Pani w Sephorze też wychwalała pod niebiosa.Uszczęśliwona byłam tylko do 1 razu(choć dałam mu szansę wiele razy):
-twarz nie miłlosienie się świeci
-po ok 5 godz zaczęła mi po prostu schodzić skóra
-nie wspomnę o niesamowitym pieczeniu ale z uporem maniaka tłumaczyłam sobie ,że to zetknięcie z nowym kosmetykiem...
-oddałam kuzynce która dwa dni temu zadzwoniła,że wywołał u niej niesamamowite wypryski
Uważam,że największym oszustwem jest cena!!!Nie polecam!!!!

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:nigdy więcej