Touché Brillance Sparkling Touch for Lips

Touché Brillance Sparkling Touch for Lips

Pojemność 2,5 ml

Fajny ale.....

Błyszczyk kupiłam na Allegro za super cenę, dużo niższą niż w sklepie. Błyszczyk ma śliczne kolory, piękne drobinki, które rozświetlają, usta super wyglądają na zdjęciach. Mam kolor 13 - jasny fiolet, który nie daje głębokiego koloru tylko śliczny połysk i dosłownie deko fioletu.

Błyszczyk ma strasznie małą pojemność, śmieszną wręcz no i bardzo wysoką cenę w sklepie - za to odejmuję gwiazdki.

Marzy mi się jeszcze czerwień....

super kolorki

Być może w 2006 czy 2007 roku był to inny produkt niż obecnie, stąd tak niskie oceny. Jestem wybredna, a ten błyszczyk przypadł mi do gustu. Duży wybór przepięknych brylantowych odcieni (jak na błyszczyk świetnie pokrywający). Trwały? Jak każdy błyszczyk, czyli średnio. Pojemność może niewielka, ale kupujący zdaje sobie chyba sprawę, co wkłada do koszyka. Na pewno kupię kolejne kolorki. Polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

R E W E L A C Y J N Y ! ! !

rewelacyjny blyszczyk!!!
bardzo dlugo utrzymuje sie na ustach oraz jest bardzo wydajny. Łatwo sie aplikuje. Same plusy !!!

oczywiscie kupie go ponownie

Używam tego produktu od: 2

Manicure - pastelowe paski

co to ma byc????

Kupilam ten blyszczyk pod wplywem chwili, szukalam od dawna takiego kolorku, i wpadl mi w rece ten blyszczyk. Pomyslalam ze skoro kocham miloscia absolutna blyszczyk Golden Gloss Shimmering Lip Gloss z YSL to i ten bedzie cudowny! Nic bardziej mylnego. Kolorek owszem, sliczny (05 Starry Coral), aplikacja rewelacyjna, swietne rozwiazanie blyszczyk w pisaku, super wygodny, ale na tym wszystko sie konczy i za to daje 2 gwiazdki. Blyszczyk jest nie trwaly,i jest to najkrocej trzymajacy sie blyszczyk jaki mialam, duze wyczuwalne drobinki, strasznie wysuszajacy usta, bardzo nieladnie schodzi z ust, nierowno, a do tego ta objetosc. Moze i ten blyszczyk ma swoich zwolennikow, ale ja do nich sie nie zaliczam. Zaluje zakupu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

cudny, ale jest go tak mało!

Wszystko byłoby cudownie, bo błyszczyk sam w sobie jest super - pięknie rozświetla usta, jest wygodny w aplikacji, daje niesamowity efekt mokrych i seksownych ust, ale ta pojemność...

Używam tego produktu od: 10 dni (na więcej nie wystarczy!)

Przeciętny

Mam dwa odcienie, uzywam, kiedy sobie o nich przypomnę, ot tak, żeby zużyć. Błyszczyk drogi, pojemność śmieszna, kleista maź z wyczuwalnym brokatem - za te same pieniądze można kupić świetny błyszczyk Guerlain czy Chanel w o wiele większej pojemności. Uważam ten kosmetyk za mało zabawny żart YSL - "wypuśćmy byle co w praktycznym opakowaniu i z dobrym systemem aplikowania, na pewno się sprzeda." No cóż, ja nie kupię z całą pewnością, na szczęście te dwa dostałam w prezencie, sama nie wydałabym na to paskudztwo nawet 10 zł.

Używam tego produktu od:kilka mcy
Ilość zużytych opakowań:2, na szczęście się kończą, przy tej pojemności powinnam sie cieszyć, że nie skończyły się po kilku użyciach ;-)

ta pojemnosc ...

moze zaczne od wad ;)
nie kupie poniewaz pojemnosc tego błyszczyka jest zadziwiajaco smieszna ... 2,5ml ?? co to ma byc ... na górna warge czy moze na obie ? dla mnie obowiazkowa pojemnosc to co najmniej 6ml tak jak w przypadku Gloss Lisse YSL. jeszeli chodzi o aplikacje to fakt jest wygodny , dwa klikniecia i błyszczyk juz jest :) moim zdaniem to ma troche duze drobinki które kłuja mnie w usta . ładnie nabłyszcza. mam kolorek 01 , przezroczysto - srebrny . podsumowujac ... moge bez niego zyc !!Używam tego produktu od:kilka miesiecy

REWELACJA

Jestem szczęśliwą posiadaczką 4 sztuk owego cudeńka.
Po prostu go uwielbiam - piękny zapach, idealna konsystencja, która nie powoduje sklejania ust :D
Prześliczne drobinki :love: Dzięki pędzelkowi i "wyciskaniu" odpowiedniej porcji błyszyczka nie można przesadzić z ilością - dwa "kliknięcia" i na pędzelku mam ilość idealną do subtelnego zaznaczenia ust.
Jak dla mnie to błyszczyk idealny :D

Jedn minus - to cena :mad: Zwłaszcza przy tak niewielkiej pojemności :( Ale i tak oceny za to nie obniżę ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam :(
Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie