Pęseta do brwi z ukośnie ściętą końcówką

Pęseta do brwi z ukośnie ściętą końcówką

Kolejna z pęset sygnowanych znaczkiem Sephora. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - różowej i czarnej. Doskonale łapie nawet najkrótsze włoski, jest wygodna i poręczna w użyciu. Cena bardzo przystępna.

pęsety
do brwi

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest dobra

Pomijając fakt, że nie lubię wyrywać włosków ze względu na nieprzyjemny ból, to pęseta sprawdza się dobrze. Bo robi to co powinna, czyli wyrywa. :) Ładnie wykonana, nie niszczy się. Cena moim zdaniem jednak zbyt wysoka.

Zadbane brwii

Pęseta jest rewelacyjna. Wyrwie nawet najmniejszy włosek. Dzięki niej depilacja trwa kilka minut. Cena teź nie należy do najwyższych a jakość naprawde powalająca. Lubie takie pęsety z małą końcówką bo takie docierają w każde miejsce i nie trzeba długo sięmęczyć aby uchwycić włisek. Polecam.

różowe cudo

Na początku zaznaczę, że nie mam jakiś strasznie uporczywych brwi, wręcz na odwrót są cienkie i delikatne, jednak szybką odrastają, a że są czarne też szybko je widać.

Potrzebowałam takie sprzętu, który złapie, to najdrobniejsze włoski - tutaj nie ma żadnego problemu.

Mam wersję różową, co ciakawe jest 10zł droższa od czarnej. Cena jest do zniesienia, ja za swoją w Sephorze dałam 45zł, a nie 25zł jak mówi wizaz.
Pęseta spełnia moja wymogi pod każdym względem, na plus idzie też to, że powiedzmy ma gwarancję. Jeśli coś z nią jest nie tak - idzie się do Sephory z paragonem i po problemie. Oczywiście nie po 3 latach, ale cóż :P

Jedyne czego mi zabrakło i za to ucinam gwiazdkę, to jakiejś nakładki na te skośnie ścięte ostrza. Szybciej się stępią :(

Gdy ta odmówi mi posłuszeństwa może sięgnę po tą legendarną Tweezerman :)

Manicure - odwrócony french

Przy Tweezermanie wymięka...

Kupiłam parę lat temu i to chyba była jedna z moich pierwszych pęset. Mam grube, gęste i uparte, bardzo trudne do regulacji brwi. Moja pierwsza regulacja to była godzina płaczu- tak silno musiałam ciągnąć, żeby ruszyć chociaż jeden włosek! xD Co do tej pęsetki, to nie byłam z niej specjalnie zadowolona- nie była na tyle dokładna żeby dosięgnąć każdy włosek.
Do czasu kiedy kupiłam pęsetkę Tweezermana... przy niej ta z Sephory to bubel, serio... Każdy kto ma problem z regulacją brwi powinien mieć Tweezermana- kosztuje niemało ale moją mam już 4 lata i nadal jest w idealnym stanie.
Regulując brwi tą z Sephory męczyłam się po pół godziny, z T. wystarczy parę minut i brwi są pięknie wyregulowane co do jednego włoska.
Może nie jest to zły produkt, osobom z "normalnymi" brwiami może pasować, ale tak czy siak ja już swój typ znalazłam i nie zmienię na żaden inny. :)

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

idealna

Bardzo dobra pęsetka, wyrwie każdy, nawet najkrótszy włosek. Kupiłam ją na promocji za 15 zł ale jak najbardziej jest warta swojej regularnej ceny, tym bardziej, że mam ją już około 2 lat, używam średnio co dwa dni a nadal jest tak samo ostra i precyzyjna jak na początku. Dzięki różowemu kolorowi łatwo ją znaleźć wśród innych makijażowych pierdółek. Moja stara, tępa pęseta nie umywa się do tej :)

całkiem dobra, ale nie idealna

Duży plus za estetykę i wyrazistość - posiadam w kolorze intensywnego różu, co cieszy oko, a także pozwala na szybsze odnajdywanie pęsety w czeluściach kosmetyczki. Wygodna w użyciu, jednak muszę ponarzekać na precyzyjność w łapaniu włosków. Niestety nie wyłapuje najłatwiej włosa, jej użytkowanie nie jest instynktowne, trzeba się nagimnastykować, żeby efektywnie ją używać. Jak na produkty w tej kategorii na naszym polskim rynku, jest całkiem dobra i trwała.

Ilość zużytych opakowań: 1 pęseta w trakcie

idealna!

Mam dość jasne brwi i przy sztucznym świetle nie widać odrastających włosków. Miałam wiele pęset-większość z nich jako tako wyrywała przez tydzień, nie wiem dlaczego. Ostatnio moja ulubiona także się zepsuła, więc musiałam kupić coś lepszego.
+pęseta idealnie wyrywa wszystkie włoski(nawet te najkrótsze)
+jest bardzo trwała
+ładnie wygląda :)
+łatwa dostępność
Bez wątpienia to najlepsza pęseta jakiej używałam. W sephorze przy kupnie sprawdzcie czy końcówki idealnie się łączą- to ważne! minusem jest cena, ja kupiłam za 45zł:|

Używam tego produktu od: 4 mies.

najlepsza pęseta

jest to najlepsza pęseta jaka mi się przytrafiła. Solidnie wykonana, idealnie łapie włoski, jest wygodna, a do tego ładnie wygląda -mowa o różowej. Polecam

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna

do tej pory najlepsza

Posiadam już drugą taką skośną pęsetę tylko że srebrną. Przeszłam już wiele pęsetek i ta jest jednak najlepsza, szybko sie nie tępi i jest precyzyjna.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Normalna pęseta

Szukałam porządnej pęsety na dłużej i przeczytałam mnóstwo pozytywnych opinii na temat tej.Kupiłam,ładna,opakowanie dodatkowo co ułatwia trzymanie jej w domku.Co do pęsety to jest dobra i już.Nie jest to cudo które wyrwie wszystkie włoski od razu z dokładnością do najkrótszego ,,zarodka" włoska.Trzeba się postarać.Poza tym nie przypadła mi do gustu końcówka-jest ostro ścięta i ogolnie nie wypolerowana.Przy wrażliwej skórze niezbyt miła w dotyku i gdy zbyt delikatnie złapie się włosek to tak po nim się zsuwa trąc niezbyt przyjemnie-nie wiem czy dobrze opisałam.Po prostu końcówka jest szorstka.
Podsumowując pęseta dobra ,ale NIE IDEAŁ.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsza ciągle w użyciu

Świetna :D

To jest w ogóle moja pierwsza pęseta, no i trudno ją ocenić obiektywnie, bo jestem zadowolona, że nie mam już brwi jak u krzaczka ;) Poręczna, łatwo chwyta zaróno te ciemne i grube włoski, jak i te jasne, małe. Róż wygląda fajnie, nie zdziera się.

Używam tego produktu od: niezbyt długo :)
Ilość zużytych opakowań: 1, i mam nadzieję że nie zgubię :)

perfekyjna

Naprawdę skuteczna. Łapie najcieńsze i najkrótsze włoski. Poręczne etui. Duży plus za wygląd ;).
W moim przpadku się sprawdziła. Co prawda nie mam za wiele do wyskóbywania ale jestem zadowolna.