L'Oreal Paris, Infallible, Total Cover, Full Coverage Longwear Concealer Palette (Paleta korektorów)

Specjalistyczny produkt do makijażu służący korygowaniu wszelkich niedoskonałości na skórze.
Minimalizuje widoczność przebarwień, cieni pod oczami, drobnych linii i zaczerwienień, utrzymując się na skórze przez wiele godzin.
Zapewnia wysokie krycie niedoskonałości bez efektu maski i obciążenia skóry.
Produkt nie waży się, nie ściera i nie wymaga poprawek w ciągu dnia.
Kremowa formuła produktu zapewnia szybką i łatwą aplikację. Korektory kryją i maskują wszelkie niedoskonałości, idealnie wtapiając się w strukturę skóry. Aż 5 odcieni w jednym produkcie pozwala skorygować różne mankamenty urody:
zielony- maskuje zaczerwienienia, rumieńce oraz popękane naczynka
fioletowy- rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt
3 nudowe odcienie- najbardziej uniwersalne, idealnie dopasowujące się do każdego rodzaju skóry. Przeznaczone do maskowania niedoskonałości i cieni pod oczami.

do twarzy, pod oczy
wygładzające, rozświetlające, kryjące
w kremie

Fajna, ale więcej nie kupię

WSTĘP
Na wstępie powiem, że od zawsze lubiłam korektory w sztyftach. Najlepiej kryły moje sińce pod oczami i były niewidoczne na skórze. Kiedyś kupowałam je z L'Oreal i były doskonałe. Ale przestały być produkowane, więc przerzuciłam się na inne marki, które też stopniowo wycofywały te korektory z produkcji.
Teraz wszędzie są tylko korektory w płynie. Więc kiedy zobaczyłam na promocji paletkę z L'Oreal, pomyślałam, że będzie dla mnie idealnym powrotem do korektorów o gęstej konsystencji. Może nie jest w sztyfcie, ale kremowy korektor i tak jest lepszy niż płynny.

Mimo że kupiłam tę paletkę dla pierwszego odcienia, żeby nakładać go pod oczy, to zamierzałam korzystać z pozostałych kolorów. W końcu mam sińce pod oczami, zaczerwienia wokół nosa i ust, czerwone policzki, wypryski... jest co ukrywać. Nigdy wcześniej nie miałam "zielonego korektora na wypryski", "pomarańczowego korektora pod oczy" ani innych kosmetyków, którymi można wykonać tzw. colour correcting. Uznałam, że ta paletka będzie idealna na start.

PIERWSZY ODCIEŃ - JASNY BEŻ
Pierwszy odcień omówię osobno, bo bardzo długo używałam pod oczy tylko jego. Dopiero, kiedy się skończył, sięgnęłam po następne kolory.

To był zdecydowanie najlepszy korektor pod oczy, jakiego używałam w ciągu kilku ostatnich lat.
Po pierwsze, miał idealny kolor, który całkowicie stapiał się z moją cerą i pasował do podkładów. Rozjaśniał i odświeżał obszar pod oczami.
Po drugie, miał idealną konsystencję i krycie. Był bardzo gęsty. Tłusty i twardy w opakowaniu, pod palcami bardziej suchy, na skórze kremowy. Wystarczyło przeciągnąć po nim palcem (rozgrzać go palcem w opakowaniu), a potem wklepać w skórę. Już tak mała ilość wystarczyła do ukrycia mankamentów skóry pod oczami. Ukrywał wszystkie cienie i zasinienia. Ukrywał też drobne zmarszczki mimiczne - nie osiadał na nich i się w nich nie zbierał, tylko wypełniał je jak krem. Do tego delikatnie odbijał światło, co sprawiało, że skóra pod oczami wydawała się gładsza.

Kiedy ten kolor mi się skończył, rzuciłam się na sklepy w poszukiwaniu pojedynczego korektora z L'Oreal o podobnym odcieniu i konsystencji. Kiedyś widziałam w sklepie małe, okrągłe słoiczki z korektorami w kremie z tej firmy, ale były już nie do kupienia. Przez chwilę myślałam nawet o tym, żeby kupować tę paletkę tylko dla pierwszego odcienia. Ale jest tak droga, że zrezygnowałam.

DRUGI ODCIEŃ - ŚREDNI BEŻ
Dopiero kiedy zużyłam pierwszy kolor, sięgnęłam po następne. Drugi w kolejności, średni beż, używany jako korektor pod oczy był dla mnie za ciemny. Nie wpasowywał się w mój makijaż tak ładnie, jak poprzednik, dawał gorszy efekt. Za to sprawdzał się jako korektor na wypryski.

O ile pierwszy korektor wklepywałam pod oczy palcem, to do nakładania drugiego na wypryski potrzebowałam pędzelka. Wystarczyło kilka razy przeciągnąć po tym korektorze pędzelkiem do ust lub do brwi, a potem nałożyć go na wypryski i wklepać palcem. Stapiał się z podkładem i ukrywał niedoskonałości. Trzymał się cały dzień, ale czasami wymagał poprawek. Nie zapychał porów i nie wpływał niekorzystnie na cerę.

Ale sprawdzał się gorzej niż mój ulubiony korektor na wypryski, czyli podkład w sztyfcie Panstik z Max Factor. Panstik, dzięki zawartości masła shea i innych składników pielęgnacyjnych, przyspiesza gojenie się wyprysków, sprawia, że strupki odpadają szybciej, nie powstają przebarwienia itp. Zawiera też filtr UV, ma bardziej suchą konsystencję, łatwiej się nakłada (prosto ze sztyftu) i dłużej utrzymuje się na twarzy.

TRZECI ODCIEŃ - CIEMNY BEŻ
Z nim odcieniem mam najwięcej kłopotu. Ponieważ ma najbardziej ciepły (wpadający w pomarańcz) kolor ze wszystkich trzech beży zawartych w paletce, próbowałam używać go do tzw. colour correctingu. Czyli nakładać go cieniutką warstwą pod korektor pod oczy, żeby zneutralizować cienie pod oczami. Niestety, jest dla mnie zdecydowanie za ciemny i nie spełnia tej roli. To zwykły korektor pod oczy i na wypryski dla osób o ciemniejszej karnacji, ale nie służy do colour correctingu.
Gdyby był jasnym różem lub brzoskwinią, sprawdzałby się o wiele bardziej, rzeczywiście mógłby ukrywać sińce pod oczami i odświeżać spojrzenie. Żałuję, że L'Oreal nie dołożyło do tej paletki korektora właśnie w takim odcieniu.

Przez jakiś czas zakrywałam tym kolorem niedoskonałości, kiedy miałam fazę na nakładanie naprawdę ciemnego samoopalacza na twarz i ciało ;) Teraz zużywam go, mieszając go na skórze z pozostałymi kolorami w paletce: zielenią i fioletem, bo go rozjaśniają i dostosowują do koloru mojej skóry.

FIOLET I ZIELEŃ
Na koniec krótka recenzja dwóch ostatnich kolorów. Powiem od razu, są świetne. Nigdy wcześniej nie robiłam tzw. colour correctingu, a to naprawdę działa. W dni, w które mam żółto-zielone cienie pod oczami, wybieram korektor fioletowy, a w dni, kiedy moje cienie są fioletowo-niebieskie, wybieram korektor zielony. Wystarczy odrobina jednego z tych dwóch odcieni nałożona pod oczy i rozsmarowana, potem nakładamy na to jakikolwiek inny korektor, i cienie pod oczami znikają.

Zielony korektor sprawdza się też rozsmarowany cieniutką warstwą wokół nosa, ust i na brodzie, czyli tam, gdzie moja skóra jest czerwona. Całkowicie neutralizuje czerwone odcienie. Potem trzeba nałożyć na niego podkład. Sprawia, że cera jest jednolita, gładka, bez przebarwień. Nie trzeba potem nakładać na podkład korektora, żeby ukryć zaczerwienia.

Dodam, że te korektory trzeba nakładać cieniutką warstwą. Można nałożyć na nie dowolny inny korektor, podkład, a nawet krem BB - nic się na nich nie zbiera, nie ciastkuje, nie daje wrażenia ciężkości. A same korektory, zielony i fioletowy, znikają pod warstwą naszego ulubionego korektora pod oczy lub podkładu.

Jedyny minus tych korektorów, to babranina. Kiedy spieszę się rano, żeby jak najszybciej wyjść z domu, nie chce mi się wyciągać tej paletki specjalnie po to, żeby dołożyć gdzieś zieleni albo fioletu. Wolę mieć bardziej widoczny siniec pod oczami albo trochę czerwieni wokół nosa, i doklepać tam więcej zwykłego korektora, niż bawić się dodatkowym kosmetykiem.
Może kiedyś colour correcting miał sens, ale teraz na rynku jest tyle świetnych korektorów i podkładów, że nie trzeba się bawić w nakładanie pod nie dodatkowych warstw innych kolorów.

OPAKOWANIE
Solidna paletka wykonana z trwałego plastiku. Mam ją od kilku lat i nic się w niej nie popsuło. Jedyny minus - brak lusterka. To nie jest tani produkt, a L'Oreal to gigantyczny koncern, więc nie musieli oszczędzać na lusterku.

PODSUMOWANIE
Mimo wszystkich wyżej wymienionych zalet, nie kupię tej palety ponownie. Tak naprawdę sprawdził mi się z niej tylko jeden odcień - pierwszy, najjaśniejszy, który był idealnym korektorem pod oczy. Pozostałe są zbędne i zużywam je na siłę, bo nie chcę wyrzucać kosmetyku, na który wydałam grube pieniądze.

Fajna paleta!

Paleta korektorów od L'Oreal zdecydowanie mnie zachwyciła! Długo szukałam czegoś co zakryje moje straszne worki pod oczami. Ten kosmetyk radzi sobie z tym wręcz idealnie.

Korektory mają lekko kremową konsystencję, mnie ona odpowiada. Nakładam je palcami lub małym pędzelkiem. Dobrze utrzymują się na skórze, nie ciastkują się, ani nie ścierają. Podoba mi się duży wybór odcieni w tej paletce, na pewno każda z nas znajdzie odpowiedni dla siebie.

Samo opakowanie jest wygodne i klasyczne. Wadą paletki jest na pewno wysoka cena, jednak moim zdaniem zdecydowanie warto ją zakupić na jakiejś promocji. :)

paletka, która pomaga przy rumieniu

muszę, por prostu muszę nakładać zielone korektory by redukować naczynka i rumień. i tutaj powiem szczerze, że ten zielony odcień robi swoje. ładnie przykrywa zaczerwienienia. ogólnie wszystko jest całkiem dobrane w kolorystyce, duże są ilości korektora w opakowaniu i jest całkiem ona wydajna. na plus jest również to, że nie zauważyłam żeby żaden z nich jakoś pachniał. nic takiego nie ma raczej, ewentualnie ja tego nie czuje. nie drażnią mojej skóry, więc coś w tym jest chyba. kremowość jest super, bo właśnie w przypadku tej paletki nie widzę zapychania porów, ani wzmagania wyprysków. jedyne co to dość wysusza i podkreśla skórki i zbiera się w zmarszczkach, ale to już załatwiam patykami po chwili jak popracuje mi korektor na skórze. jeszcze cena.. no nie jest tanio.

Nie wiem

Myślę, że na razie się docieramy, ale faktycznie to całkiem dobra paleta korektorów o zróżnicowanym przeznaczeniu chociaż może nie dla wszystkich. Ja spróbuję z nią jeszcze poeksperymentować i dam jej jeszcze szansę na efekt wow :) Cena nieco za wysoka ale można ją dostać korzystniej w drogeriach internetowych.

Profesjonalne korektory? Ta paleta korektorów jest dla Ciebie!!!!

Ta paleta korektorów jest moim zdaniem idealnym wyborem dla osób, które znają już trochę technik makijażu. Uważam, że to doskonały wybór dla kobiet, które chcą ukryć swoje niedoskonałośći lub wszelkie oznaki zmęczenia. Korektory są wydajne, więc wystarczą na bardzo długi czas. Jedyną wadą jest wysoka cena, ale udało mi się ją kupić w zdecydowanie niższej cenie w Rossmanie. To paleta korektorów dla wymagających kobiet.

Pozycja obowiązkowa.

Bardzo dobra paletka do korekcji kolorystycznej. Korektory są kremowe- używane pomiędzy bazą a podkładem pozwala uzyskać wysokie krycie niedoskonałości. Jest całkiem wydajny i przeciętnie trwały - ściera się w rejonach tłustej cery po około 7-8 h.

Jedyną wadą jest gama kolorystyczna „cielistych” korektorów. Osobiście używam tylko najjaśniejszego z trzech kolorów, jako bazę pod cienie- na cerę jest dla mnie za ciemny. Odcienie cieliste mają żółte podtony i są widocznie dedykowane dla osób z karnacją oliwkową lub dla osób z dość ekstremalną opalenizną. Przez to podejrzewam, że nie jest to idealny kosmetyk dla większości osób bladych.

Bardzo dobry produkt

Zachecona licznymi recenzjami skusilam sie na te paletke korektorow. Posiada ona 5 kolorow, ktore pelnia rozna funkcje: bezowe przeznaczone sa o roznej barwy skory i maja za zadanie zakryc wszelkie niedoskonalosci, fioletowe kamufluja cienie pod oczami i zyly, natomiast zielont neutralizuje czerwien. Dla mnie sprawdzaja sie swietnie, sluza tez dobrze jako baza pod cienie.

Idealne krycie

Kupując paletę korektorów Loreal zostajemy posiadaczami 5 korektorów , trzech podstawowych od najjaśniejszego do najciemniejszego , oraz zieleni i fioletu.

Co do odcieni podstawowych z pewnością wykorzystam je wszystkie zależnie od pory roku. Zielonym natomiast ukrywam czerwone punkty na twarzy a fioletowy świetnie sprawdza się by zakryć zmiany pigmentacyjne.

Korektory posiadają idealna kremową formułę oraz świetnie krycie, nie zwarza się i nie zbiera w załamaniach oraz co najważniejsze nakładany pod fluid nie powoduje nieestetycznych plam.

Tak jak w naturze występuje paleta barw tak i również na naszej twarzy nie posiadamy zawsze jednakowego kolorytu ( wypryski, popękane naczyńka ,piegi) a nic tak idealnie nie zatuszuje czerwieni jak zieleń na który dopiero nakładam korektor w kolorze skóry i wtedy mam gwarancję trwałego makijażu.

Wszystko to dostaniemy w jednym solidnym kompaktowym opakowaniu , więc namawiam do owocnych eksperymentów z tą paletką.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie dla jasnej karnacji

Formuła korektorów jest naprawdę ciekawa. Mają przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadzają, jednak ze względu na to, że jestem bladziochem najjaśniejszy korektor był dla mnie zdecydowanie za ciemny i bardzo wyróżniał się na tle podkładu-zatem ciężko mi oceniać, bo użyłam go raz. Ze względu na to, że mam cerę naczynkową i zaczerwienione skrzydełka nosa często używam zielonego korektora i jestem zadowolona.
Produkt dostałam w ramach testowania, ale przed zakupem zastanowiłabym się czy warto wydawać tyle pieniędzy dla jednego korektora, bo produkt ten do najtańszych nie należy.

Nie najgorsza

Ta paleta korektorów wzbudziła we mnie mieszane uczucia. Na upalne, gorące dni sie nie nadaje. Także nie współgra z tłustymi podkładami i kremami. Te korektory sa tylko dobre wtedy kiedy podkład jest typowo ,, zastygający" i twarz jest dobrze zmatowiona. Dość długo utrzymują sie na twarzy przy umiarkowanej pogodzie. Świetnie nadają sie nie małe przebarwienia , cienie pod oczami lub nie wielkie krostki. Nie wolno przesadzac ponieważ łatwo można nimi uzyskać efekt maski lub szpachli wystrzczy cieniutka warstwa dobrze rozprowadzona wtedy efekt jest najlepszy. Korektory są bardzo wydajne.

Moja codzienność

Paletka jest doskonała. Idealnie kryje nasze niedoskonałości i podkreśla nasze piękno. jest bardzo trwała i wydajna. Opakowanie jest eleganckie. Niestety ma jedną małą wadę podkreśla suche skórki.

Używam codziennie

Paletkę kupiłam na promocjach w Rossmanie za około 28zł i myślę, że ta cena jest odpowiednią a nie normalna 60zł. Używam jedynie dwóch kolorów (najjaśniejszego beżu oraz zielonego) i mi się bardzo sprawdzają. Beż pod oczy, a zieleń na zaczerwienienia. Bardzo dobrze kryją, nigdy nie miałam problemu, aby podkład nie chciał mi ich przykryć. Pozostałe kolory nie używam.