Infallible, Total Cover, Full Coverage Longwear Concealer Palette (Paleta korektorów)

Specjalistyczny produkt do makijażu służący korygowaniu wszelkich niedoskonałości na skórze.
Minimalizuje widoczność przebarwień, cieni pod oczami, drobnych linii i zaczerwienień, utrzymując się na skórze przez wiele godzin.
Zapewnia wysokie krycie niedoskonałości bez efektu maski i obciążenia skóry.
Produkt nie waży się, nie ściera i nie wymaga poprawek w ciągu dnia.
Kremowa formuła produktu zapewnia szybką i łatwą aplikację. Korektory kryją i maskują wszelkie niedoskonałości, idealnie wtapiając się w strukturę skóry. Aż 5 odcieni w jednym produkcie pozwala skorygować różne mankamenty urody:
zielony- maskuje zaczerwienienia, rumieńce oraz popękane naczynka
fioletowy- rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt
3 nudowe odcienie- najbardziej uniwersalne, idealnie dopasowujące się do każdego rodzaju skóry. Przeznaczone do maskowania niedoskonałości i cieni pod oczami.

Naprawdę przyzwoity produkt

Paleta porządnie wykonana. Przemyślany dobór kolorów, można zatuszować i cienie pod oczami, przebarwienia, niechciane niespodzianki i zaczerwienienia. Konsystencja dość tłusta, co początkowo budziło moje wątpliwości, ale po miesięcznym użytkowaniu stwierdzam, że to nie wada. Korektor dobrze wtapia się w skórę. Nie jest bardzo lekki, ale nie obciąża skóry w znacznym stopniu. Przy odpowiednim nawilżaniu skóry, nie powodował nadmiernego wysuszenia. Ogólnie oceniam produkt jako warty uwagi, bardzo pomocny w codziennym kamuflażu ;)

to jest to

mam od miesiąca i jestem zadowolona , wreszcie trafiłam na super paletę kolorów, paletki może używać każda kobieta, i to naprawdę bez oszikanianniezależnie od typu cery. Nie ma więc obawy, że nie trafimy z kolorami.

Zdecydowanie tak!

Zacznę od wad bo tych zdecydowanie jest mniej.
CENA jest dość wysoka, ale z drugiej strony produkt jest dobry, wielofunkcyjny i starczy na długi okres użytkowania, więc można ja przepleć.

A teraz przechodząc do zalet ....
OPAKOWANIE jest eleganckie i solidne. Zamknięcie jak na razie się nie wyrabia, więc raczej nie ma opcji, żeby paletka otworzyła się nieoczekiwanie,np. w torebce.
KOLORY są dobrze dobrane, chociaż dla mnie fiolet mógłby mieć obrobione bardziej różowe tony, ale to tylko moje odczucie. Mamy korektor bardzo jasny i 2 nieco ciemniejsze, więc osoby z jasna jak i ciemniejszą, lekko żółtą karnacja powinny znaleźć coś dla siebie.
KONSYSTENCJA jest przyjemna i lekka. W porównaniu z paletą z wibo, bell, maybelline czy kobo formuła nie jest tłusta, a przy roztarciu nawet trochę kredowa.
STOSOWANIE korektorów jest dość wygodne. Dobrze się nakłada zarówno palcem jak i pędzelkiem, ew. można odklepać gąbeczką, żeby się lepiej wtopiło w podkład. Krycie można budować, a kolory łatwo się mieszają.
Dobrze ŁĄCZĄ SIĘ z innymi produktami, ale podkład nakładany gąbeczką potrafi zmniejszyć krycie konektorów.

Tak więc w ogólnym rozrachunku paletka wypada bardzo dobrze i zdecydowanie warto ja kupić w sytuacji, gdy używacie takich produktów regularnie. Jeśli natomiast jest to na "gorsze dni" to polecam kupić coś tańszego.

Konturowanie Smashbox

Warty uwagi

Produkt, który jest wart uwagi każdej kobiety. Myślę, że jest przeznaczony bardziej dla profesjonalistów, ze wzgledu na gamę kolorów. Do używania na codzien jest za ciezki. Krycie średnie, tłusta konsystencja i nie zastyga.

Elegancka, wszechstronna paletka dobrych korektorów

Na pierwszym zdjęciu „worek” pod moim prawym okiem został pokryty za pomocą palców mieszanką najjaśniejszego i średniego beżu, utrwalony pudrem sypkim. Na drugim zdjęciu pełen makijaż po ok. 6 godzinach. Trzecie zdjęcie przedstawia próbę przykrycia tatuażu na mojej bladej, nieogolonej nodze najjaśniejszym korektorem przy pomocy gąbki blend it.

Paletkę dostałam do testów. Nie pokładałam zbyt dużych nadziei w tym produkcie, a tu jednak miłe zaskoczenie.
Ale po kolei: pierwsze co się rzuca w oczy to solidne, eleganckie opakowanie. Wewnątrz trzy cieliste kolory, które można ze sobą mixować dowolnie, do tego fiolet do rozjaśniania cery i zielony na zaczerwienienia.
Krycie średnie (przy aplikacji gąbką typu beauty blender krycie oczywiście trochę mocniejsze), moje sińce pod oczami wymagają jednak mocniejszego krycia, ale jak na taki dzienny makijaż jest ok. Do dziennego makijażu korektory sprawdzą się też z tego względu, że są bardzo lekkie, komfortowe w noszeniu, nie tworzą maski, pięknie stapiają się ze skórą, dobrze współpracują z różnymi podkładami. Przyjemna konsystencja, pod palcem robi się taka „masełkowata”.
Są wydajne – maziam się tym i maziam, a zużycie wciąż nieznaczne.
Trwałość też ok, używałam paletki również w upalne dni, a korektor pozostawał na miejscu, włażenie w zmarszczki jest nieznaczne.
Regularna cena w drogerii moim zdaniem jest adekwatna do tej marki, do ilości, różnorodności i jakości produktów w jednej paletce. Ja jednak nie kupię jej ponownie, ponieważ znam tańsze korektory, które też się u mnie sprawdzają, które są nawet bardziej długotrwałe, a które dają mi podobne krycie co ten Infallible.

wart zakupu

Korektor stosuje już od około miesiąca i uważam, że to jeden z najlepszych kosmetyków w mojej kolekcji. Korektor świetnie maskuje niedoskonałości na twarzy. Dzięki możliwości wyboru z aż trzech kolorów każda z nas może dopasować do siebie jakiś kolor. Z kolei kolor zielony idealnie niweluje zaczerwienienia na twarzy. Fioletowy z kolei lubię nakładać na szczyty kości policzkowych, aby je nieco rozświetlić i nadać zdrowego kolorytu.

Polubiłyśmy się :)

Na początku nie byłam do niej przekonana. Wydawało mi się, że twarz jest nienaturalnie jasna, ale korektory pięknie stapiają się z podkładem. Dobrze maskuje zaczerwienienia i rozjaśnia cienie pod oczami. Można z nią eksperymwntować i bawić się efektami. Podoba mi się efekt delikatnego rozświetlenia i trwałość. Jest wygodna w użyciu, a opakowanie oprócz tego, że bardzo podoba mi się wizualnie to jest niezwykle poręczne i trwałe. Korektory nie zapychają skóry, nie tworzą maski. Wyrównany koloryt i efekt gładkiej buzi spodobał mi się na tyle, że używam jej codziennie ;)

Bardzo dobry produkt

Można by powiedzieć - wszystko trzego trzeba zamknięte w jednym opakowaniu :-) Mam cerę problematyczną od popękanych naczynek po zaskórniki dlatego ten produkt jest idealny dla mnie, a ponadto można "wyrzeźbić" owal twarzy. Super!

na plus

Korektory dobrze kryją i maskują wszelkie zaczerwienienia i niedoskonałości cery.
Rozprowadzam je palcem delikatnie wklepując gdyż gabeczką do makijażu jest to troszkę niewygodne. Pewnie kupię jeszcze raz bo widzę że jest wydajny i dostosowuje się do koloru mojej cery.

genialne

Paletkę otrzymałam do przetestowania. Jak dla mnie mega. Korektory świetnie kryją, mają doskonałą konsystencję i fajnie się rozprowadzają. chyba największym minusem będzie cena ale ogólnei jestem bardzo zadowolona. Makijaż z użyciem palety korektorów wychodzi na prawdę dobrze. Polecam :)

Makijaż jak u profesjonalisty

Paletę dostałam do testów. Sama na co dzień maluje się dość zwyczajnie, nie czułam nigdy potrzeby posiadania tego typu produktów.
Ale w tej paletce się zakochałam! Z nią można stworzyć makijaż jak ''na wielkie wyjście'' u siebie w domu i bez potrzeby spotkania z wizażystką. Wystarczy mieć tylko podstawowe umiejętności.
Kolor zielony maskuje zaczerwienienia, rumieńce oraz popękane naczynka, a fioletowy rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt. Dodatkowo resztę korektorów możemy użyć do zakrycia niedoskonałości oraz konturowania na mokro (przynajmniej ja używałam tego najjaśniejszego w ten sposób).
Niektóre korektory nakładamy standardowo na podkład, ale zielony i fioletowy pod, żeby nie przebijały nam na skórze.
Mają przyjemną, ''mokrą'' konsystencje, są dość gęste. Łatwo się je aplikuje. nadają się do aplikacji zarówno palcem jak i pędzlem.
Korektory nie zapychają, nie tworzą widocznej maski, nie wchodzą w załamania ani zmarszczki.
Trwałość też oceniam dobrze. Makijaż z ich użyciem trzymał się jeszcze nad ranem.
Opakowanie wygląda solidnie, korektory są wydajne. Cena dosc wysoka w Rossmanie (w internecie można go dostać taniej), ale z drugiej strony jak za taką wydajność i jakość jest do zaakceptowania, ponieważ tego typu paletki wyprodukowane przez marki uznawane za ''wyższą półkę'' osiągają o wiele wyższe ceny, a jakość jest według mnie porównywalna.

Zachwycona efektem

Od razu zaznaczę ,iż pierwszy raz używam tego typu kosmetyku ,gdyż zawsze siegam po korektor w płynie ale teraz żałuję,ze tak późno paleta stała się w moim posiadaniu. Paleta jest niezwykle uniwersalna oraz obowiazkowym kosmetykiem jeśli lubimy aby nasza cera wyglądała nieskazitelnie przede wszystkim mamy tutaj wiele kolorów każdy na inne problemy na skórze zielony idealny dla osób z naczynkami pięknie kryje i idealnie się wtapia,cielisty pod oczy i na inne niedoskonałości natomiast fioletowy idealnie rozświetla,pozostałe odcienie nadają się do konturowania na mokro. Ogólnie paleta jest solidnie wykonana ,korektory sa kremowe a użytkowanie ich to czysta przyjemność,cena jest dość wysoka ale patrząc na wydajność starczy na bardzo długo. Myślę,że warto po nią sięgnąć aby uzyskać profesjonalny efekt w zaciszu domowym idealna na wieksze wyjścia jak i używania na codzień