Anew Retroactive+, 2 in 1 cleanser (Żel oczyszczająco - tonizujący `Źródło Młodości`)

Delikatny żel dokładnie i dogłębnie oczyszcza cerę, usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory przy pomocy cząsteczek tlenu przenoszonych

w mikrokapsułkach. Kapsułki pękając uwalniają tlen, który `wymywa` ze skóry martwe komórki i wszelkie zanieczyszczenia oraz odblokowuje pory. Jednocześnie produkt tonizuje skórę, przywracając jej neutralne PH. Produkt sprawia, iż dobrze oczyszczona, odświeżona skóra lepiej oddycha

i wolniej się starzeje.

Cena: 22,90zł / 125ml

super

Pożyczyłam go od mamy i teraz nie mogę się z nim rozstać. Spełnia moje oczekiwania, po umyciu twarzy czuję lekki chodek,wspaniale czyści i odświerza, nie podrzażnia mojej cery (jestem alergikiem).
Jeden z lepszych produktów AVON

zel stosowalam razem z kremem na noc z tej samej serii i mysle ze w tym duecie lepiej dzialal :) dobrze oczyszczal skore i pozostawial ja świeża i nawilzona :) te pekające kuleczki zatopione w żelu to też fajny pomysł - jeszcze bardziej wzmacniały efekt oczyszczenia i nawilżenia skory. Tonik był zbędny .

Używam tego produktu od:pol roku

dobry

jestem zadowlona
żel jest bardzo wydajny, przy czym jego cena wydaje mi sie niziutka, biorac pod uwagę swietne działanie tego kosmetyku
bardzo dobrze oczyszcza i odświeża twarz, nie wysuszając przy tym cery suchej
ciekawe sa te kuleczki tlenowe, myjąc twarz, prducent zaleca poczekać, aż one sie rozpuszczą uwalniając w ten sposób tlen
ciekawa sprawa
mi bardzo odpowiada

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

zaskakujaco rewelacyjny ;)

kupilam ten zel, z ciekawosci, i byl w promocji ;)

jakie bylo moje zaskoczenie, bo takich rezultatow sie nie spodziewalam ;)
zel rewelacyjnie sobie daje rade z usunieciem makijazu, wszystkich pudrow, podkladow, tuszow itd.
pozostawia skore swieza, czysta, miekka ;) nie wysusza i nie sciaga !
zel swietnie sie rozprowadza, ladnie pachie i latwo sie go splukuje :)

polecam goraco!Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zaczete 2

dokladny

Bardzo dobrze zmywa filtry i makijaz (nie zmywam nim tylko oczu), wystarczy jednokrotne uzycie aby pozbyc sie wszystkich zanieczyszczen. Skora nie reaguje podraznieniem, mimo kontaktu z woda, jest gladka, delikatnie matowa i jednolita bez plam, nie ma tez uczucia sciagniecia twarzy i wysuszenia. Zapach podobny do tych w kosmetykach z linii meskich ale jest w porzadku, nie drazni. Troche irytuja zawarte w zelu kapsulki, ktore slizgaja sie po twarzy lub zostaja na palcach i trzeba je "gonic" zeby zgniesc ale rzeczywiscie zel daje uczucie jednoczesnego oczyszczenia i tonizowania skory. Dosc wydajny ze wzgledu na niewielka ilosc potrzebna do umycia sie, bez koniecznosci ponawiania operacji.
Duzy minus za opakowanie, mozna sobie polamacc palce, nie mowiac o paznokciach zanim otworzy sie klapke zamykajaca zel.
Podsumowujac: dobry zmywacz ciezkego kalibru z twarzy, bez skutkow ubocznych typu wysuszenie i sciagniecie skory.
Używam tego produktu od: kilka miesiecy

całkiem fajny

Dość przyjemny żel.
Dobrze oczysza skóre, nie wysusza jej, nie pieni sie w nadmiarze.

Troche trzeba nameczyc sie przy jego otwieraniu (zamkniecie jest dosc oporne). Kuleczki zawarte w tym zelu dosc kiepsko sie rozpuszczaja.
Doczepie sie tez do ceny, ktora bez promocji jest bardzo wygorowana.

Z wydajnoscia - bez wiekszych zastrzen.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

porządny

Sięgnęłam po niego późną jesienią, zupełnie nieświadoma zawartego w składzie mentolu. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po wyjściu na dwór okazało się, że czuje nieprzyjemny chłodek na twarzy, w szczególności na powiekach. Na początku nie skojarzyłam tego z żelem, ale gdy już to odkryłam, żel poszedł w odstawkę, bo ze mnie zmarzluch z natury i nie miałam ochoty na dodatkowe chłodzenie :nie: Stwierdziłam, że wrócę do niego wiosną.

Jak myślałam, tak zrobiłam i używałam tego żelu najpierw i wieczorem i rano, ale potem doszłam do wniosku, że jednak rano lubię myć i oczy, a ten mentol to chyba im za bardzo nie służy. Nie, żeby mnie podrażniał, wysuszał czy coś :nie: bo, o dziwo, nic złego się nie działo, mimo żem wrażliwiec, ale skoro napisali, żeby omijać okolice oczu, to jakiś tego powód być musiał. Zatem potem używałam go już tylko na wieczór i w ten sposób dobrnęłam aż do końca.

Po zużyciu tubki mogę stwierdzić, że żel jest naprawdę porządny :ehem: Dobrze zmywa makijaż, choć jak mam się demakijażować samym żelem z wodą, tak od A do Z (bez uprzedniego użycia mleczka), to zawsze myję twarz 2 razy dla pewności. Tak też i z tym żelem robiłam. Po umyciu pozostawia wrażenie czystości i odświeżenia, ale dla odmiany, jak stosowałam go ciepłą porą roku chłodzenie nie było praktycznie odczuwalne :o Także znów się rozczarowałam :o W zimie chłodzi aż nadto, w lecie prawie wcale :crazy:

Za to przypadła mi do gustu jego konsystencja (gęsta), zapach (świeży i delikatny) i wpienialność :rolleyes: (gęsta, aksamitna pianka). Nie wiem z kolei po co te granulki - choć zwykle myje twarz dłuższą chwilę rzadko kiedy zdarzało mi się dotrwać do ich rozpuszczenia, zwykle pałętały się tylko między palcami :D

Ogólnie rzecz biorąc jest to dobry żel - porządnie oczyszcza, odświeża, nie podrażnia i nie wysusza, ale mimo wszystko powrotu nie planuję.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami

jak najbardziej polecam !!!

Calkiem pozytywny !
Nie wysusza mojej skóry tak jak to robily inne żele ...
Mikrogranulki pekają jesli sie je mocno przyciśnie także ok. Niestety nie nadaje sie do myscia oczu - rzecz jasna - o czym jest informacja - najlepiej nie myc nim cienkiej skóry pod oczami bo tma wysusza ale razem z mleczkiem do demakijazu oczy daje swietny efekt. Skóra oczyszczona rozswietlona ... jak njabardziej polecam !!!
Minusem jest cena ,ale ja i tak kupuje u konsultantki po cenie hurtowej takze jak jest jakas promocja to biore tego wiecej ...

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:nie licze ... w szafce mam jeszcze z 4 ...

Bardzo wydajny

Plusy tego kosmetyku :
- ładny zapach
- konstynencja odpowiednio gęsta
- dobrze się pieni, ale nie za bardzo
- bardzo wydajny
Minusy:
- trochę wysusza moją skórę, mam mieszaną i w sumie dzieje się to tylko na policzkach
- nie można nim bezpiecznie zmyć makijażu oczy ( od razu szczypie)
- bez promocji cena jest dość wysoka.

Używam tego produktu od:

Dla mnie ok:)

Jestem w trakcie drugiego opakowania tego zelu i podoba mi sie,przede wszystkim ma ladny cytrusowy zapach,przyjemna konsystencja ktora nie rozlewa sie w dloniach;pieni sie umiarkowanie(ma SLS);przyjemnie odswieza buzie,dodatkowym autem jest menthol w skladzie,ktory wyraznie chlodzi a ja lubie wszelkie kosmetyki z dodatkiem mentholu:) szczegolnie latem jest przeze mnie wielbiony.
Zelu do mycia twarzy uzywam jedynie przy fazie koncowej demakijazu jednynie dla calkowitego odswiezenie cery;nie uzywam go do demakjiazu oczu wiec nie wypowiem sie jak z tej strony moze dzialac;)
Jak na kosmetyk Avonu nie jest zly ale sklad ma diabelnie dluugi,na plus zasluguje fakt,ze nie podraznil mojej wrazliwej cery,nie sciaga jej w jakis specjalny sposob albo nie dalam mu na to szansy poniewaz z reguly siegam od razu po krem:)

Fatalne jest opakowanie,producent moglby sie bardziej postarac i dac opakowanie z pompka poniewaz w przeciwnym razie mozna polamac sobie paznokcie;/
poj.125ml calkiem wydajna-starcza mi na 2 m-ce codziennego uzywania,cena przystepna jedynie w promocji-wtedy kosztuje ok.17zl bo inaczej sie nie oplaca i wtedy lepiej kupic cos typowo aptecznego:)

U?ywam tego produktu od:paru m-cy
Ilo?? zu?ytych opakowa?:w trakcie 2-ego

jest ok

Bardzo dobrze myje, skóra jest świeza, sciągnięta fajna w dotyku, kuleczki rozpływają się po dłuższym myciu.

minusem jest jak już dziewczyny wspomniały cięzko otwierające się opakowanie.

Całkiem super :)

Plusy:
- bardzo wydajny ze względu na gęstą, żelową konsystencję
- przyjemny zapach
- dobrze oczysza buzie
- nie wysusza

Minusy:
- jak juz wspomniała poprzedniczka - strasznie ciężko się go otwiera; przeważnie stał tak na wpół zamknięty
- niebieskie kuleczki wcale nie pękają przy myciu :(

Używałam, go z przyjemnością :)
Jak będzie jeszcze w jakiejś promocji to z pewnością kupię.

Używam tego produktu od:pół roku