AA, AA Intymna Help, Specjalistyczny płyn do higieny intymnej

AA, AA Intymna Help, Specjalistyczny płyn do higieny intymnej

Innowacyjny płyn do higieny intymnej, przeznaczony szczególnie dla osób o skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień, preferujących preparaty bez zapachów. Zapewnia zwiększone bezpieczeństwo stosowania przez maksymalne ograniczenie liczby składników w recepturze. Płyn jest bezzapachowy, pozbawiony barwników, a ponadto zawiera minimalne stężenie środków konserwujących.

Przeciętniak.

Raczej nie będzie to kosmetyk do którego z przyjemnością będę wracać i raczej nie kupię ponownie.
Może nie mam mu nic do zarzucenia, bo działał ok, ale jakoś nie przekonał mnie do siebie - używałam sporo lepszych kosmetyków do higieny intymnej.

Produkt ma kremową, średnio-gęstą konsystencję i pieni się całkiem nieźle. Szczerze mówiąc wolałabym, aby pienił się mniej, ale za to nie zawierał SLS, który jest na pierwszym miejscu w składzie. Za to pierwszy minus - produkt tego typu, stosowany do najwrażliwszych miejsc na ciele kobiety nie powinien mieć w składzie wysuszacza jakim jest SLS.

Działanie myjące bez zarzutu, ale jednak brakowało mi uczucia odświeżenia, czystości po zastosowaniu tego płynu. Może wiąże się to z zupełnym brakiem zapachu; nie wiem, ale jednak czegoś mi tu zabrakło i w sumie cieszę się, że właśnie mi się skończył.

Płyn mnie nie podrażnił ani nie wywołał żadnych nieprzyjemności i za to plus - jest faktycznie łagodny.
W składzie znajdziemy aloes.

Jest dość wydajny, cena ok.
Wygodna pompka ułatwia dozowanie.

Z tego co kojarzę seria kosmetyków AA Help została niedawno wycofana z półek drogerii i ja szczerze mówiąc nie będę za nią tęsknić.

Płyn był mocno przeciętny, zużyłam do końca, ale nie wróciłabym ponownie. Od produktu do higieny intymnej wymagam troszkę więcej - tutaj zabrakło istotnego uczucia świeżości.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Godny zaufania

Jest to jedna z nielicznych marek, do których mam bardzo duże zaufania. W swoim życiu wypróbowałam już wiele ich produktów i mogę je z czystym sercem polecać. Wykorzystany przeze mnie płyn sprawdził się bardzo dobrze. Był delikatny, nie powodował żadnych podrażnień. Przyjemnie używało się go przy mojej wrażliwej skórze. Pompka w tym przypadku była dobrym rozwiązaniem i ułatwiała użycie produktu. Kosmetyk godny uwagi.

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowan

Bez szału, ale ok

Krem ma kremową konsystencję. Mi nie do końca pasowała. Zapach mi przeszkadzał, taki mdły, chemiczny. Ale sam płyn jako tako się sprawował. Tyle, że nie czułam odświeżenia (zapach). Poza tym nie podrażniał ale też nie łagodził specjalnie, gdy jakieś podrażnienia wystąpiły. Średniak.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

W porządku

Daję 4 gwiazdki, bo w zasadzie niczym mi nie podpadł, ale też nie wyróżnia się na tle większości płynów w drogerii. Całkowicie neutralny, niemal bezzapachowy (coś tam jednak "aptecznego" wyczuwam), gęsty i wydajny. Zwykle 1 pompka (porcja) w zupełności wystarcza. Delikatnie myje i odświeża, nie powodując żadnego dyskomfortu. Poza tym nie zauważyłam, by pełnił jakieś dodatkowe funkcje pielęgnacyjne. Mógłby mieć lepszy skład. Pianę daje wystarczająco obfitą i łatwą do spłukania. Mieści się w stabilnej platikowej butli z pompką, która dozuje produkt bez rozprysku i zacinania. Nie wykluczam ponownego zakupu, gdy nie dostanę mojego ulubionego płynu z działu dermokosmetyków.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry płyn do higieny intymnej

Używałam tego płynu do higieny intymnej, jest dobry ale mało wydajny, mało się pieni. Dużą zaletą jest to, że nie posiada zapachu oraz nie podrażnia, jest przyjazny dla miejsc intymnych.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry!

Płyn kupiłam ze względu na częste infekcje intymne. Od razu podbił moje serce. Jest bezzapachowy, delikatny, neutralny. Rzeczywiście pomaga chronić okolice intymne. Polecam!

plusy
+ koi
+ odświeża
+ jest neutralny
+ nie podrażnia

minusy
- nie dostrzegam ;)

Dobry

Całkiem dobry. Myje, nie podrażnia, nie pachnie.
Ma zgrabne opakowanie i sprawną pompkę, która wybiera płyn do samego końca.
Wydajny, wystarczył na pięć miesięcy używania.
Gwiazdkę odejmuję za brak uczucia odświeżenia po użyciu.
Nie wiem czy jeszcze kupię, bo miałam już lepsze kosmetyki tego typu.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy

Ulubieniec!!!! Doskonaly!!!

Płyn jest po prostu doskonały, nie mam nic mu do zarzucenia. Działanie rewelacyjne! Znika jakiekolwiek podrażnienie i infekcje. Ten płyn na prawdę leczy. Poza tym jest baaardzo wydajny, stosowałam go na przemian z innym i tym bardziej starczył mi na bardzo długo. Wystarczy na prawdę niewiele go użyć. Cena całkowicie adekwatna do jakości produktu. Zapach rewelacyjny jak na płyn do higieny intymnej, neutralny, doskonale odświeża. Płyn nie zawiera perfum dlatego nie pachnie fiolkami... przynajmniej nie podrażnia, to nie są perfumy, tylko plyn do higieny intymnej...
Pozostawia uczucie świeżości na bardzo długo.
Polecam!

Używam tego produktu od: ponad rok

dobra ochrona

Stosuję płyn średnio co 3 dzień lub kiedy czuję się za bardzo podrażniona lub wysuszona, szczególnie po żelach do mycia.
Łagodzi podrażnienia, odświeża, ale dyskretnie bez zapachu.
Mam ten płyn zawsze w łazience, ale czasem także Lacibios. AA stosuję częściej, bo bardziej mi odpowiada jednak jeśli zależy mi na uczuciu większej świeżości, szczególnie latem, stosuję wtedy Lacibios ze względu na silny zapach. Lacibios jednak potrafi mnie podrażnić.

Pół gwiazdki odejmuję za nie do końca zdrowy skład. Ale póki co to jeden z najlepszych kosmetyków tego typu.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele op.

polecam

Jak dla mnie jest idealny, .Aksamitny żel. Opakowanie praktyczne, wydajne.

Plusy:
nie podraznia,
zapach delikatny,
dlugotrwałe uczucie świeżości

Minusy
mógłby byc tańszy

Ilość zużytych opakowań: nie wiem

SUPER SPRAWA

Same plusy, minusów brak POLECAM

Plusy:
1. Cena
2. Dostępność
3. Wydajność
4. Nie podrażnia
5. Nie wywołuje alergii
6. Bezzapachowy
7. Zawiera minimalne stężenie środków konserwujących

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kupuję średnio raz na pół roku przy codziennym stosowaniu :)

Idealny dla podrażnień!

Długo szukałam takiego płynu! Niestety mam taki urok osobisty,ze ciągle się do mnie coś przyplącze. Używałam Laktacyd ale po nim piekło mnie nieziemsko! Tylko ten jest na tyle neutralny i delikatny, że nie podrażnia a nawet łagodzi podrażnienia!

Plusy:
- świetnie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
- przyjemnie się spienia
- bez zapachowy
- odpowiednie PH + kwas mlekowy

Minusy:
- daje mniej świeżości
- brak pompki (nie udało mi się jeszcze ani razu upolować go z pompką)

Używam tego produktu od: 6mies
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania