Cień do powiek z rozświetlaczem

Cień do powiek z rozświetlaczem

Totalne zaskoczenie! Świetna jakość za bardzo niską cenę. Zestaw dwóch uzupełniających się kolorów - ciemny cień o aksamitno-pudrowej konsystencji plus rozświetlacz z refleksami i perłowym połyskiem. Bardzo dobrze się rozprowadza i trzyma calutki dzień.Żadnego wałkowania i osypywania. Szkoda, że jest taki mały wybór kolorów - tylko trzy (kupuję w rossmanie).

Cena: ok 5 zł

średnia jakość

Nie jestem zachwycona tym cieniem, aczkolwiek były momenty kiedy naprawdę przydał mi się. Cień jest słabej jakości, co widać już po opakowaniu, które przypomina zabawkę. Nie lubię tego typu przetrzymywania kosmetyków; Zdecydowanie bardziej odpowiadają mi paletki z inglota, klasyczne i gustowne, ale do rzeczy...

- cień krótko utrzymuje się na powiece; wytrzymuje 1-2 godziny po czym zjeżdża z powieki; wygląda to nieestetycznie;

- obsypuje się; konsystencja jest zbyt perłowa i przezroczysta; brakuje mi mocnego, intensywnego koloru; na powiece prześwituje i tylko błyszczy - efekt średni;

Plusem jest oczywiście bardzo niska cena i dostępność. Jeśli chodzi o rozświetlacz to jest on całkiem niezły, lepszy od cienia;

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zaskoczenie Lovely Velvet

Kupiłam już z 7 opakowań! Zaczęło się od przypadkowego zakupu w Rossmanie. Cienie akurat były w promocji więc się skusiłam, wypróbowałam i byłam zaskoczona, że moje oczy nie były podrażnione, że cienie przetrwały na powiekach kilka godzin, że bardzo ladnie się rozprowadzały. Nie spodziewałam się takiego efektu za tak niską cenę. Teraz cienie znów były w promocji i dokupiłam kilka dodatkowych kolorów.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

jedne z ulubionych

posiadam te cienie w dwóch wersjach kolorystycznych - jasna szarość z ciemną szarością, oraz brąz z kremowym [pierwszy od prawej na zdjeciu w kwc]. brąz jest ładny, natomiast kremowy - moim zdaniem zbytnio nie pasuje do tego ciemnego brązu. bardzo jasny. natomiast szarości są idealnie dopasowane, matowe, pieknie się rozprowadzają. cienie się nie osypują i są bardzo trwałe. Dobry produkt za przystępną cenę.

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Wibo na wiosnę 2015

Jednorazowy

Kupiłam te cienie, bo potrzebowałam szybko jakiegoś ciemnego zestawu. Wybór kolorów był OK, cena jak najbardziej super. Po nałożeniu wszystko wyglądało równie dobrze. Za to wszystko powyżej - 2 gwiazdki.

A teraz minusy:
- okropnie tandetne opakowanie (teraz chyba są nowsze, ja mam takie złote, plastikowe, fuj!),
- trwałość na powiece ok. godziny, po tym czasie wszystko zrolowane w załamaniach,
- fatalne rozprowadzanie. W ogóle to rzadko używam cieni i nie mam do nich odpowiedniego "sprzętu", a dołączony aplikator - o matko - musiałam wwiercać się w ten cień, żeby cokolwiek się nałożyło, a potem tak samo skrobać po powiece :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Nie dla mnie.

Mam odcień różowego i białego. Dostałam go w prezencie. Na pierwszy rzut oka wydawały się bardzo ładne. Jednak okazało się, że to tylko warstwa, a pod spodem był ostry kolorystycznie cień. Bardzo ciężko go się nakładało, a jak już nałożyłam to nie za fajnie wyglądał. Ogólnie, jak dla mnie to tylko cena może być plusem. :)

Ilość zużytych opakowań: troszkę jedno

średni

Dostałam kiedyś w prezencie. Używałam tylko rozświetlacza. Cień miał dziwną konsystencję, dość twardą, po za tym jakiś taki ceglasty, nieciekawe odcień. Trwały przeciętnie.

Używam tego produktu od:

całkiem całkiem.

Niewątpliwie plusami są cena, dostępność, wielość kolorów do wyboru :)
Cienie te nie wywołują też alergii czy podrażnień, a to bardzo ważne przy mojej wrażliwej cerze.
Niestety przy nakładaniu kruszą się.
Pudełeczka się łamią (zawsze! nie wiem już ile ich kupowałam - zawsze pękało!). Brak aplikatora także na minusik. Niestety po jakimś czasie od nałożenia wałkują się w zagięciu powieki.

Ogólnie rzecz biorąc cienie są całkiem w porządku jak na taką cenę. Pomimo, iż nie są rewelacyjne zawsze mam ich kilka rodzajów w szafce i używam :)

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 15

bardzo polecam!!

Bardzo dobry cień, ja mam trochę inny typ tego cienia. Mam 3 kolory w pudełeczku pisze że jest z jedwabiem. Kupiłam w Rossmanie. Jest bardzo fajny, cien długo się trzyma i bardzo dobrze nakłada. Stosuję go też do przyciemniania brwi bo mam niestety blond brwi- wogóle niewidoczne. Cienie delikatnie połyskują nadają się na każda okazję, wyglądają bardzo elegancko na powiece. Odcienie złota pasują do niebieskich oczu, rozświetlają je! Polecam gorąco!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Bardzo dobry i za niską cenę

Zakupiłam w Rossmannie dość dawno temu cień nr 25 - złoty perłowy z jasnym beżowo-złotym perłowym rozświetlaczem.

Cień jest b dobrej jakości i można go spokojnie porównywać z cieniami droższych marek. Cienie długo utrzymują się na powiekach i bardzo ładnie się błyszczą. Są dość miękkie i ładnie się nimi cieniuje.Cienie na powiekach wyglądają jaśniej i delikatniej niż w opakowaniu, co dla mnie jest w przypadku tych kolorów plusem.

Opakowanie jest wygodne i trwałe.

Bardzo dużym plusem tego produktu jest stosunek ceny do jakości.

Jedynym minusem natomiast jest to ze niedawno spadły mi cienie i się pokruszyły, ale mam je już dość długo.

Używam tego produktu od: kilku lat

Miłe zaskoczenie

Mam zestaw nr 18: czarny cień + biały perłowy rozświetlacz. Trwałe, nieosypujące się, niezbierające się w załamaniu powieki cienie. Czerń jest naprawdę głęboka, rozświeltacz super spełnia swoją rolę. Minusem jest twardość cieni co trochę utrudnia nabranie ich na aplikator. Kolejny minus za brak aplikatora w zestawie oraz słabej jakości opakowanie - plastik, w którym był zatopiony zawiasek wieczka bardzo szybko wyszczerbił się i wieczko odpadło = cienie narażone są na uszkodzenie.

Używam tego produktu od: długich kilku miesięcy

Zaje*****

Są genialne. Ja sama mam ich 4. Brąz z beżem, brąz ze złotem błękit z granatem oraz pomarańcz ze złotem... Swoim przyjaciółkom też kupowałam je na prezent i są zachwycone. Codziennie się nimi malują! Można kontrolować jak mocny makijaż chcemy zrobić. I ta cena. Wybór jest naprawdę świetny. Poluję jeszcze na różowy ;). i jest super wydajny ;)

Używam tego produktu od: odkąd zaczęłam się malować

Cudowne!!

Jak najbardziej jestem zadowolona z tych cieni. Caly dzien trzymaja sie na oku, nie powoduja zalamania na powiece, bardzo ladnie blyszcza (wybieram te perlowe z drobinkami brokatu). Sa bardzo wydajne. Od ponad roku uzywam 2 tych samych opakowan i nadal sie nie skonczyly:)
Gorąco POLECAM! :)

Używam tego produktu od: ponad roku