Stila, Rouge Pots, Cheek Mousse

Stila, Rouge Pots, Cheek Mousse

Róż do policzków o konsystencji musu.
Wg producenta rewolucyjnie lekka formuła muska kości policzkowe jak bryza i pozostawia je rozkwitłe kolorem :) Forma opakowanie pozwala wykorzystać dokładnie zawartość. Szklany słoiczek pozwala na łatwe przenoszenie i użycie podczas wyjść.
7 odcieni: dahlia, jasmine, amaryllis, freesia, lotus, sweet pea, water lily.

Świenty :)

No po pierwsze, opakowanie. Słoiczek jest cudny, słodziutki, ciężki co mi sie też podoba. Mam kolor water lily, taki brzoskwiniowy, chłodny odcień. Dla mnie bardzo dobry, a kupiłam go za 15 złotych na którymś blogu :) Konsystencja jest dość treściwa, no faktycznie mus, ale ciężki. Bardzo łatwo sie rozprowadza. Daje ładny kolor, intensywność można stopniować, efekt jest bardzo naturalny. Polecam :)

Używam tego produktu od: 1/2 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

urzekająco-efektowny

Kupiłam go w ciemno. Był to moj pierwszy zakup tej marki. Pewnie bym go nie kupiła, gdybym osądzała ten produkt po jego \'kuzynie\' - trio pudrów do modelowania twarzy.

Do rzeczy:
-na początek- super słoiczek, jest tak śliczny, że oczy wychodzą,
-mus, jak to mus... trzeba rozsmarowac, ale da się osiągnąć ładny efekt z tym produktem,
-nie ma grudek,
-lekko natłuszcza, ale nie błyszczy się,
-nie zauwazyłam powstawania zapchanych porów czy zaskórników na policzkach, które czasem mi się pojawiają przy różach w kamieniu czy w pyłku,
-eco-look opakowania

Mam kolor Lotus. Taki przygaszony róż, który dodaje zdrowego wyglądu jasnej twarzy.
Małe minusy:
-trzeba bardzo uważać, by nie przedobrzyć, bo produkt jest widoczny,
-słoiczek, choć zachwyca, jest zbyt ciezki i toporny w warunkach podróży i ograniczeń lotniczych (wiadomo, malutka saszetka max 1 litr pojemności)

Za cene 20 dolców bym go nie kupiła. Ot tak z mojej osobistej złośliwości. Nie zmienia to faktu, ze produkt jest wart polecenia.

Używam tego produktu od: od roku, prawie codziennie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, które nigdy się nie skończy ;)

Fajowy!!!

Jejku jaki to fajowy mus, mam water lily i muszę się przynać, że jak go zobaczyłam (był gratisem) to nie spodziewałam się, że tak mi się spodoba. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z taką formą aplikacji różu (mus), ale voila to proste, przyjemne i daje naprawdę cudny efekt - satynowych matowych naturalnych polików.

Ogromnie spodobało mi się to maleństwo, nie mam nic przeciwko opakowaniu, a ta delikatna konsystencja to coś w rodzaju ptasiego mleczka, naprawdę nie robi plam i fantastycznie pozwala arysować poliki.

Polecam wypróbowanie ;)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Cellulit jak stosować kosmetyki

Bardzo dobry :)

Mam Water Lily - kolor delikatny, naturalny. Kosmetyk latwo sie naklada i rozprowadza, nie tworzy plam, nie walkuje sie, efekt satynowy i trwaly. Bardzo wydajny, delikatny, praktyczny - gwiazdke odejmuje za opakowanie, kiedy roz bedzie sie konczyl czeka mnie mnostwo zabawy z wydobywaniem, szkoda, ze producent nie wzial tego pod uwage.

Używam tego produktu od:2 mce
Ilość zużytych opakowań:zaczelam pierwsze