Maybelline, Master Prime, Pore Minimizing Primer with Blurring Powders (Baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów)

Baza Master Primer to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących efektu nieskazitelnej cery, ponieważ zmniejsza widoczność porów i nawilża skórę.

Średnia jakość

Baza dobrze nawilża skórę i pozostawia ją przyjemnie gładką. Jednak nie przedłuża trwałości makijażu. Podkład wygląda i zachowuje się identycznie z nią i bez niej. Produkt dość słaby i nie polecę to innym.

Przeciętna baza pod podkład

Mam cerę tłustą z roszerzonymi porami. Nie zauważylam, aby ta baza bardzo zmniejszała widoczność porów - robi to w małym stopniu. Nie jest też mocno matująca.

może być

Mam naprawdę mocno widoczne pory i zawsze się tego wstydziłam. Ten produkt naprawdę mi pomaga, ale idealny też nie jest. Maskuje pory, cera staje się idealnie gładka. Nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia mi skóry. Ideał? Niestety nie. Mój problem z nim dotyczy tego, jak zachowuje się pod makijażem - nigdy nie zasycha do końca, podkład się na nim ślizga, ciężko go nałożyć. Z colorstay z Revlonu jest całkiem ok, chociaż nakładanie takiego zestawu trwa sporo dłużej niż bym sobie tego życzyła. Na samą trwałość podkładu lub jego zbieranie się ta baza nie wpływa, jak już się go dobrze nałoży to się trzyma. Będę na pewno próbować łączyć ją jeszcze z innymi kosmetykami, nie spisuję jej na straty, potencjał ma duży.

Nie dla mnie

Zalety tej bazy kończą się na łatwym rozprowadzaniu na skórze. Zapach produktu "chemiczny", niezbyt przyjemny.
Używałam bazy z dwoma różnymi podkładami - w tym z jednym z Maybelline i w obu przypadkach podkład "ślizgał" się po bazie, ciężko jest równomiernie rozprowadzić podkład, w szczególności pędzlem.
Na pierwszy rzut oka baza rzeczywiście zakrywa pory, ale po kilku godzinach w miejscu wcześniej zakrytych porów są jaśniejsze od reszty makijażu kropki.
Baza nie przedłuża w widoczny sposób trwałości makijażu.

może być...

Baza zakupiona na promocji w rossmannie. Ciągle walczę z rozszerzonymi porami na nosie. Muszę mieć swoje patenty na to aby podkład i puder ich nie podkreślały. Baza ładnie je tuszuje. Oczywiście są nadal widoczne ale mniej. Nie widać aż tak czarnych punktów na nosie. Podkład ładnie się na niej rozprowadza. Używam jej tylko na nos, ponieważ tam mam największy problem. Warto spróbować zwłaszcza jeśli będzie w promocji

Szału nie ma ale jest spoko

Dobrze się rozprowadza dodadkowow wklepuje ją pory i naprawde działa. Może specjalnie nie przedłuża żywotności makijażu ale polepsza jego wygląd w wyjściowym staniem

Niestety, ale nie

Mam cerę mieszana w kierunku normalnej z rozszerzonymi porami na policzkach tuż przy nosie, nie są one tragiczne, ale jednak przeszkadzają mi kiedy używam cięższych podkładów. Po obejrzeniu wielu recenzji na YouTube sięgnęłam po tą bazę zachęcona pozytywnymi opiniami i niestety, ale nie potrafię powiedzieć skąd się one wzięły.
Tak jak pisałam wyżej, moje pory nie są w aż tak okropnym stanie, ale zwykle widać je po kilku godzinach. Z tą baza mogę zobaczyć każdy z osobna jak na dłoni już po kilku minutach od nałożenia podkładu.
Próbowałam tego produktu zarówno z matującymi, dosyć ciężkimi dla cery podkładami, z nimi nie zdawał egzaminu w ogóle. Zaskoczeniem było dla mnie jednak kiedy zaaplikowałam ją pod Healthy Mix I pierwszy raz przy tym podkładzie zobaczyłam swoje pory. Jak dotąd to był jedyny produkt, który był na tyle lekki i nawilżający, że pory były niewidoczne aż do wieczora. Nie jest to więc kwestia używanej przeze mnie kolorówki, po prostu baza, zamiast zmniejszać, zwiększa widoczność porów na mojej skórze twarzy.
Po dłuższym testowaniu produktu zauważyłam też, że niestety, ale produkt bardzo szybko mnie zapycha, potrafię mieć po nim nowe wągry i wypryski jeszcze tego samego dnia, mimo dobrze dobranej i wykonywanej pielegnacji.
Podsumowując, ten produkt zdecydowanie nie jest dla mnie i nie jestem pewna, komu mógłby się sprawdzić. Po przeglądnięciu kilku recenzji i oglądnięciu paru filmików wydaje mi się, że z jakiegoś powodu tylko posiadaczki suchej skóry mają szansę być z niego zadowolone.
Z zalet produktu mogę wymienić natomiast tylko bardzo ładne, matowe opakowanie, ogromną pojemność, a więc i wydajność oraz przyjemną konsystencję, która jednak nie jest na twarzy lepka. Myślę, że nad jej kupnem należy się wcześniej bardzo dobrze zastanowić i znać świetnie potrzeby swojej skóry.

Monster prime

Przetestowałam bazę , nakładając ją pod różne podkłady, ponieważ początkowo winę za efekt końcowy zwalałam na kolorówkę, nie samą bazę. Niestety, każdy podkład, jaki nałożyłam na te bazę (były to Breathable, CC cream od Bourjois, Fit me, Age Perfect od L'oreal oraz Inglot HD) dosłownie odklejał się od skóry, a w najlepszym przypadku ścierał się z nosa i policzków po 2-3 h. Zmniejszenia widoczności porów nie stwierdzono, przeciwnie - po nałożeniu podkładu miałam wrażenie, że było je widać jeszcze mocniej. Dla mnie ogromne rozczarowanie, za tę cenę konkurencja na pewno ma dużo lepsze produkty, będę szukać dalej.

Lepszy ten nawilżający

Niestety, zawiodła mnie. Wydawało mi sie ze Maybelline zrobiła baze ktora faktycznie cos robi. Niestety, rozczarowali. Natomiast baza z tej samej serii, nawilżająca (niebieska), jest naprawde warta. Dobrze nawilża i wygładza. Ponad to dosc szybko sie wchlania i nie zostawia tłustego filmu.

beznadziejna

Skuszona opinią jednej z vlogerek kupiłam tę bazę na promocji w Rossmannie - jej regularna cena to 40 zł. Moim zdaniem o 30 zł za dużo - z porami sobie nie poradziła, a podkład położony na niej po godzinie popękał w pionowe bruzdy wyglądające jak łuszczący się naskórek.

Baza meybeline

Mam tłustą cerę. Od dawna szukałam idealnej bazy , która spowoduje , ze mój makijaz będzie się lepiej trzymał a jednoszczesnie zrobi coś co poprawi kondycję mojej skóry. Ostatnio waśnie taką znalazłam . Baza totalnie mnie zaskoczyła . Idealnie wyrównuje mi cerę i po chwili faktycznie optycznie zmniejsza się widoczność porów. Wchłania się bardzo szybko. Podoba mi się też to, jak dobrze po tej bazie rozprowadza się podkład . Plusem jest tez to, ze nie zapycha porów . Bardzo polecam :)

Baza nic nie robi, a nawet pogarsza wygląd makijażu

Ta baza to stracone pieniądze. Teraz już wiem, że jest niewarta nawet złotówki.
Mam rozszerzone pory, ale efekt po jej użyciu jest taki sam jakbym nałożyła sam podkład. Produkt zostawia śliski film na skórze, po którym podkład się śliska i nie ma czego się trzymać. Makijaż staje się mniej trwały a podkład zostawia smugi.
Po kilku godz makijaż ciastkuje się i wygląda okropnie. Baza nie ma matuje ani nie rozświetla, pod tym względem nie mamy żadnej informacji od producenta.
Zapach produktu nie jest przyjemny. Nie zauważyłam aby zapychał.
Zdecydowanie nie polecam i sama nie kupię jej ponownie.