Royal Jelly & Pure Honey Moisturising Body Cream, Nawilżający krem do ciała

Royal Jelly & Pure Honey Moisturising Body Cream, Nawilżający krem do ciała

Z ulotki producenta: Krem o właściwościach nawilżających. Posiada witaminę B, miód, witaminę E oraz pro-witaminę B5, które pozostawiają skórę miękką i gładką.

było minęło

Miałam dużą próbkę w tubce, która starczyła mi na ok. tydzień. Nie czuję się po tym tygodniu szczególnie zachęcona do zakupu całego opakowania. Działanie pielęgnacyjne na poziomie średnim, ale zapach niestety niezbyt przyjemny - miód kwiatowy. Krem rozprowadzał się dobrze, nie rolował, wchłaniał raczej szybko. Nie wyróżniał się niczym in plus. Ja go nie kupię.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:1 duża próbka

taki sobie

Dostałam w prezencie, małą tubkę 50 ml, razem z takim żelem pod prysznic i kosmetyczką.
Zapach to dla mnie zdecydowany minus, kompletnie mi się nie podoba. Zabieram go tylko ze sobą na fitness, z uwagi na małe opakowanie. Może i nawilża, to prawda, ale powtarzam jeszcze raz- zapach mnie odstrasza. Fakt, jest dosyć mocny i niestety uważam, że za mocny. Nic rewelacyjnego, ale z uwagi na to, że jednak nawilża to dostaje ode mnie 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

uwielbiam go :)

Zazwyczaj ostrożnie podchodzę do kosmetyków w "niekosmetykowych" sklepach. Ten skusił mnie miodowymi obietnicami, kupiłam i... od razu się zakochałam :) Jest bardzo odżywczy. Sucha skóra nabiera po nim sprężystości i gładkości. Łatwo się wchłania i pięknie pachnie (zapach samego balsamu jest bardzo intensywny, jednak na ciele jest go akurat). Ode mnie plus (od innych minus...) za to, że pakowany jest w pudełko, nie przepadam za tymi tubkowymi i w butelkach. Konsystencja bardzo gęsta, bogata - jak dobry, gęsty budyń.
Nie jest tani :( ale jakość to wynagradza.
Z pewnością ostrożnie podejść do niego powinny alergiczki ze względu na obecność miodu i mleczka pszczelego (producent zaleca omijanie twarzy).Używam tego produktu od: