C-Thru, Tender Love, Parfum Deodorant Natural Spray (Perfumowany dezodorant z atomizerem)

Nowy zapach Tender Love to świeża i kobieca kompozycja owocowo-kwiatowa. Zapach otwiera nuta gruszki, mandarynki oraz bergamotki. Akord serca to idealna kombinacja płatków fiołka, jaśminu i kwiatu lotosu. Całość dopełnia baza złożona z piżma, bursztynu i wanilii.

dezodoranty zapachowe
uzupełnienie perfum, zapachowe
szklane z atomizerem
zapachowa

Różowa słodycz.

Dezodorant Tender Love to typowo wiosenna, dziewczęca i delikatna kompozycja. Łączy słodki aromat owoców oraz świeży, subtelny i kobiecy zapach kwiatów. Nie jest to zapach oryginalny, lecz uniwersalny. Całość daje nam bardzo przyjemny efekt, który powinien spodobać się przede wszystkim młodym kobietom. Ma ładne, wygodne kolorowe opakowanie i jest wydajny. Cena też jest przystępna. Minusem jednak jest to, że krótko utrzymuje się na mojej skórze.

Dezodorant

Plusy ( + )
- słodki i pudrowy zapach
- intensywnie pachnie
- cena
- dostępność

Minusy ( - )
- trwałość
- po czasie zapach staje się mdły

Podsumowując fajny dezodorant ale po czasie używania staje się mdły i krótko się utrzymuje ;/ Jest idealny na dzień taki zapach dla nastolatek.

słodycz

Perfumy mają ładny słodki zapach. Nie jest on jednak zbyt słodki ani mdlący. Idealnie nadaje się na co dzień. Niestety zapach nie utrzymuje się długo.

Odświeża na pudrowo

Produkt ten dostałam jako dodatek do prezentu i od pierwszego dnia miewamy wspólne wzloty i upadki.

Zapach jest dość interesujący, trochę cukierkowy. Kojarzy mi się z pudrowymi łakociami. Dość łatwo wyczuć w nim słodkie nuty: gruszkę i wanilię. Nieco wytworniejsze - jaśmin, bergamotka i bursztyn kryją się gdzieś pod powierzchnią. Jako wielka fanka piżma, z zawodem odkryłam, iż jest ono niemalże niewyczuwalne, choć nie psuje to ogólnego wrażenia.

Zapach, jak już wspomniałam, jest mocno pudrowy, z kategorii nastoletnio-dziewczęcych, nie sądzę, by miał się sprawdzić u dojrzałych kobiet. Zdecydowanie jest to kompozycja dzienna i codzienna - nada się do szkoły/na uczelnię czy na wyjście na miasto z przyjaciółkami.

Dezodorant delikatnie odświeża, stanowi dobre uzupełnienie wody toaletowej z tej serii. Jak na produkt, który nie jest perfumami sensu stricto, ma zaskakującą dobrą trwałość (do kilku godzin). Na plus zasługuje także fakt, że przez zapach nie przebija alkoholowa natura, co jest niestety częstą cechą perfumowanych dezodorantów.

Ogółem nie jest to zapach zły, choć osobiście wolę nieco cięższe kompozycje, które nie kojarzą mi się z manufakturą cukierków. Dlatego też używam go stosunkowo rzadko, zwykle spryskuję nim włosy, by nadać im delikatną, subtelną woń.

Dostaje ode mnie 3 gwiazdki, ponieważ nie sądzę, byśmy mieli się pokochać. Zwyczajnie nie jest to moja kompozycje, ale myślę, że osoby gustujące w mocno słodkich aromatach mogą się z nim polubić.