Mydło w kostce - na bazie oliwy z oliwek i olejków (różne zapachy)

Mydło w kostce - na bazie oliwy z oliwek i olejków (różne zapachy)

W ofercie SABON znajduje sie wiele rodzajów mydła, które sprzedaje się według wagi. Mydła oliwkowe (olejek kokosowy, olejek migdałowy, oliwa z oliwek, mieszanka leczniczych ziół) są sprzedawane w ponad 20 rodzajach, m.in Błoto z Morza Martwego, Geranium, mięta Vanilla Cynamon, Lavenda, Róża...

mydła
zapachowa
kostka
w kostce
100 – 250ml, 50 - 100ml
Skóra
normalna

rewelacja

100 x Tak! dla tych mydełek. Jedyne, których używałam, a pozostawiały trwały zapach. Inne mydła tego rodzaju (Stenders, Stara Mydlarnia itd.) pachną tylko w kostce, a po umyciu skóra pachnie tylko gliceryną lub innym nieprzyjemnym tłuszczem czy alkoholem - i nie umywają się do Sabon.
Te natomiast pozostawiają na skórze delikatny i trwały zapach, a skóra po nich jest odżywiona i gładka. Polecam z całego serca. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego produktu, tylko cena jest dość wysoka, no i bardzo trudno o nie w Polsce (ja się zaopatruję w Holandii).

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: masa ;)

mniam

Uwielbiam. Gładziutka, satynowa konsystencja, lekko się pieni, bardzo wydajne (myję ręce kilkanaście razy dziennie i 100 gram starcza mi na 2 miesiące), nie wysusza, dobrze oczyszcza, a zapach ... Pachnie cała łazienka :) i utrzymuje się na skórze rąk baaardzo długo (mam waniliowo - cynamonowe i pachnie dokładnie jak wanilia z cynamonem).
Cudowny prezent dla siebie i dla bliskiej osoby (są ślicznie pakowane).