Eveline Cosmetics, Collagen Booster, Luxury Lift, Multi kolagenowy regenerujący krem pod oczy z efektem Blur

Aksamitna formuła kremu z efektem Blur zapewnia spektakularny rezultat błyskawicznego wygładzenia skóry wokół oczu. Natychmiast po aplikacji redukuje cienie i obrzęki, eliminuje opuchnięcia oraz wyrównuje nierówności cery. Stosowany regularnie kompleksowo redukuje oznaki starzenia: pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny oraz wzmacnia siatkę podporową skóry.

Collagen Booster Luxury Lift to ekskluzywna multiterapia stymulująco-naprawcza do cery dojrzałej, która zapewnia kompleksową pielęgnację zwalczającą oznaki starzenia. Formuły wykorzystujące synergię aktywnego kolagenu, kompleksu Hyaluron Skin repair™ i koenzymu Q10 już po tygodniu stosowania spektakularnie odmładzają wygląd cery: wygładzają zmarszczki i linie mimiczne, zwiększają jędrność i sprężystość skóry, niwelują oznaki zmęczenia oraz chronią komórki przed czynnikami inicjującymi starzenie.

Formuła 360°, to:
Aktywny kolagen uzupełnia niedobory kolagenu w skórze oraz przyspiesza jego wytwarzanie w naskórku, dzięki czemu silnie ujędrnia i uelastycznia skórę. Posiada doskonałe właściwości nawilżające i wygładzające.
Hyaluron Skin Repair™ na bazie kwasu hialuronowego zapewnia radykalne działanie ANTI-AGE: skutecznie redukuje wszystkie rodzaje zmarszczek oraz przywraca skórze jędrność i sprężystość.
Koenzym Q10 stymuluje regenerację komórek w głębokich warstwach skóry.
Adenozynasilnie działający aminokwas występujący w łańcuchu DNA. Redukuje głębokie zmarszczki i linie mimiczne.
Kofeina likwiduje opuchnięcia i cienie pod oczami oraz skutecznie rozjaśnia przebarwienia.
Wyciąg z kasztanowca redukuje zaczerwienienia, zwalcza obrzęki.
Wyciąg ze świetlika działa silnie łagodząco na skórę oraz koi podrażnienia.
Olejek marula chroni włókna kolagenu przed rozpadem, dzięki czemu zapobiega utracie jędrności i elastyczności.
Pollulan intensywnie nawilża, napina i wygładza naskórek, poprawia mikrokrążenie oraz intensywnie ujędrnia skórę.
Testowany dermatologicznie.

kremy pod oczy
regenerujące, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające, przeciwzmarszczkowe
w tubce

Wielkie nie!

Niestety krem nie spisał się dobrze. Podrażniał oczy. Po kilku podejściach do niego podziękowałam i napewno więcej nie kupie. Mało tego pozostawiał po sobie lepką warstwę.

bubel

jak dla mnie bubel. miałam wrażenie, że krem zamiast nawilżać skóre pod oczami ją wysusza. było to nieprzyjemne uczucie. krem ma delikatny, niedrażniący zapach,konsystencja i opakowanie na plus

Dobre nawilżenie

Krem bardzo dobrze nawilża i szybko się wchłania. Jest doskonały pod makijaż.
Nie podrażnia i nie uczula. Po prostu krem pod oczy....jeśli mamy dodatkowe wymagania to raczej ten krem ich nie spełni. Cienie nie znikają. Raczej do niego powrócę ze względu na dobre nawilżenie. Polecam stosować go na zmianę z innym kremem.

Niezły krem w niskiej cenie

Jak mawiają "lepiej zapobiegać niż leczyć". Z tego założenia wychodząc sięgnęłam po krem pod oczy przeznaczony raczej dla dojrzałej skóry. Mimo że nie mam jeszcze problemów ze starzejącą się skórą czy zmarszczkami, to wybrałam ten krem od Eveline. Kosztuje niewiele, a w trakcie promocji już w ogóle są to śmieszne pieniądze, zatem postanowiłam wypróbować.
Produkt zamknięty jest w wygodnej tubce z dziubkiem, którą można wydozować odpowiednią ilość kosmetyku. Krem jest biały, ma śmietankową konsystencję, łatwo się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Nie podrażnia skóry wokół oczu, ale jeśli przypadkowo dostanie się do wnętrza oka to może szczypać. Dobrze nawilża i delikatnie napina i wygładza skórę. Nie redukuje natychmiast cieni i obrzęków jak zapewnia producent, więc nie ma co liczyć na magiczne usunięcie obrzęków wokół oczy po nieprzespanej nocy. Nadaje się pod makijaż, nie roluje. Ogólnie polecam.